Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

inş cnm pazartesi belli olacak bakalım olmazsam test yapacam aldıgım testleri hep günümden önce yaptım ziyan ettim almamaya karar verdim çünki durdukca sanki beni dürtüklediler gittim geldim yaptım:)
insallah hamişssindir canım benim.bende hep günümden önce testyaptım aslında dediğin gibi günün gecince yapmak gerek.güzel haberlerle gel

canım cok sevindim pasaportunun cıkmasına canım gözün aydınnnnnnnnngüle güle yuvana git canım bebişinle.adet oldum datlım dün kan verdim pazartesi sonucu alacagım insallah balımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hepimize nasip etsin Rabbim amin

merhaba kızlar ben bebek sahıbı olmak ıcın 7 senedır uğraşıyorum tedavilerle başladığım süreçte yumurtalık kanseri olduğumu ogrendım amelıyat ustune amelıyat gecırdım ama yumurtalıklarımın rahmımın alınmasına hep karşı çıktım 2 kere açık amelıyat 2 kerede tup bebek denedım ama hala bı evlat sahıbı olamadım şuan kanserli kitle yok ama doktor tekrar cıkabılır bıran once tekrar tup bebek yap dedı.şimdi aret beyde tedaviye baslıycam ama çekilen rahım fılmınde tuplerimdekı sıvı bırıkımınden dolayı o tüplerin tekrar bi amelıyatla (açık olmak zorunda) alınması gerektıgını ancak ozaman tupbebekte başarı oranımızın artıcagını soyledı ... ŞİMDİ bu salı amelıyata giricem ama bu amelıyat içerde daha önceden amelıyatlar gecırdıgım ıcın cok yapışıklık olabilicegını ve çok riskli gecebılıcegını söyledi
BEN DUALARIN GÜCÜNE İNANAN Bİ İNSANIM NOOLUR BANA YARDIMCI OLUN BU SALATI TEFRICIYE DUASINI 4444 DEFA OKUYUNCA BUTUN DILEKLERINIZ GERCEKLESIYOMUS BEN 1000 TANE OKUDUM SALI GUNU AMELIYATA GIRICEM

BANA DUA EDERMISINIZ OKUMAK ISTEYEN BANA YARDIM ETMEK ISTEYEN VARSA BURDAN KAÇTANE OKUDUGUNU BANA YAZABILIRMI HEM AMELIYATIMIN HAYIRLI GECMESI HEMDE BEBEK SAHIBI OLMAK ICIN ADIM SEMA ÇOBAN NOOLUR DUALARINIZLA BANA YARDIM EDİN

3 cm cnm o kadar agrı yaptıgına göre mm olamazz yanlış yazmışım ben zaten bir ay ilaç kullandıktan sonra küçülmezse ameliyat olucam dayanamıyorum bu agrıya bir arkadaşım oldu bu ameliyatı çok rahat diyor sonrasındada hiç agrı olmuyormuş

canım bende hamile omadan 1 hafta önce salatı tefriciye okumuştuk ben salı gününe kadar 500 tane okuycam senin için İnş.
bide meryem suresi okumuştum kendim her gün 1 tane

Bebeeeemmmmmmm
isyaaaaaaaaan
ikinizde heyacanda koyduz bizi noldu gebesiz dimmmi

canım naptın test yaptınmı güzel haberlerle gel insallah gebesindir canım benim
cnm benim adet olmadım hala testte tek çizgi çıktı anlamış değilim ben hiç adet gecikmesi yasamadım hala beklemedeyim böyle olabiliyomus tesste bir hafta sonra görenlerde varmış
2 gün daha bekliycem adet olmazsam bi test daha yapıcam yine negatif olursa kan testi yapıcam hayırlısı

canım benim gec döllenme olabilyomus bekle bencede canım insallah hamişsindir insallah

Bebeeeemmmmmmm
isyaaaaaaaaan
ikinizde heyacanda koyduz bizi noldu gebesiz dimmmi

kuzum isyan gebe bebemde beklemede insallah oda hamişdir

günaydın güzeller...
eşim ameliyat oldu burnundan izinliydim o yüzden yazamadım..
valla hamileyim sanırım en son geçen perşembe kan verdim 205 çıkmıştı bugüb kontrole gidicem doktorum 9 buçuk-10 gibi gelirmiş beklicem artık...

canım benim gec döllenme olabilyomus bekle bencede canım insallah hamişsindir insallah:

kuzum isyan gebe bebemde beklemede insallah oda hamişdir
Aaaaaaaaa ben gec kalmisim tebrik etmek icin sukurler olsun

Canimmmmm tebrikkkkkkkkkleeeeeer hamissin Rabbim sagsalim kucagina almayida nasib etsin cok ama cok sevindim insallah burdaki tum arkadaslarimiza nasib olsun gobuse isimlerini yazsan
yoksa gecmi artik burdaki kizlarin isimlerini yazsan ne dersin

geldim kızlar kesemizi gördükk şükürr ...herşey yolunda dedi doktor..
1 ay sonra görüşelim ağır kaldırma ani hareketler yapma dedi..
kanama, çok ağrın falan olursa direk gel dedi...

canım anlamadım neye yazıcam isimleri...
çok tşk ederimmm

Sukurler olsun cok sevindim
bak simdi burdaki arkadaslarin adini bir kalemle gobusune yazican onlarada nasib olucak ve kimin ismi erkwn silinerse gobusunden ona en tez nasib olucak bende yazmisdim sizleri unutdunmu
bir daha tebrik ederim telden girdim biri benim yerime halay ceksin kizlar:)

Ceylan duygu ve cansunun aladlarini yaz canim baskada kim isterse yazarsin simdiden cok tesekkur ederiz:)

ayy çok sevindim cnm tebrik ederim hamileysen adımı yaz bak küserim valla benimde adetim 3 gün geçti ama mevsimsel sanırım kesin olurum ben

ayy çok sevindim cnm tebrik ederim hamileysen adımı yaz bak küserim valla benimde adetim 3 gün geçti ama mevsimsel sanırım kesin olurum ben

Ay insallah sende hamilesindir pes pese gelin insallah hamile olun hepiniz gercek adlarinizi yazdirin gobuslere mutlaka

kız serçem sen benimkini masa gibi yazmıştın hatırladınmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…