Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

Kızlar hepiniz hamile kaldınız galiba kimsecikler yok nerdesiniz? Bende halen bebiş yok. Çok mutsuzum...

Kızlar hepiniz hamile kaldınız galiba kimsecikler yok nerdesiniz? Bende halen bebiş yok. Çok mutsuzum...

adet oldn mu canım? ben daha adet olmadım bugün 17.günüm 15.gün test yapmıştm negatifti salıya kadar olmazsam dr. gitcem bakalım :18:

yok tatlım herkes hamile kalır tıp gelişir erkekler bile kalır ama ben kalamam gibi geliyor bana yaa bu arada dua okumuyormuyuz artık :44::44:

yok tatlım herkes hamile kalır tıp gelişir erkekler bile kalır ama ben kalamam gibi geliyor bana yaa bu arada dua okumuyormuyuz artık :44::44:

yok cnm sanırım hamile kalanlar kaçtı geri kalanlarda beklemedeler listeyi isyan yapıyodu oda hamile kalınca yetim gibi kaldık valla(

adet oldn mu canım? ben daha adet olmadım bugün 17.günüm 15.gün test yapmıştm negatifti salıya kadar olmazsam dr. gitcem bakalım :18:

Evet ben adet oldum. Bu arada bende pomak im Selanik göçmenlerinden inşallah bebek vardır.

kızlar hz zekeriyanın duası topiği var o toipktede herkes hamile kalmış şimdi aktif değil zaten o duayı okuyalımmı

''Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne). '' Bu dua mı arkadaşım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…