Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

Merhaba kızlar sabah adet sancısı ve mide bulantısı ile uyandım. öğlene doğru hastanelik oldum. iğne yaptılar acilde gönderdiler çok şimdi biraz iyiyim çok kötüydüm hem bebek yok hemde bu ağrılar çok kötü oldum.

kizlar nasilsiniz canlarim
ben iyiyim demeye dilim varmiyor
ama bebegim pasam icin iyiyim sukur
ben hala buralardayim
cok uzuluyorum uzadikca uzuyor bu kalma isim pasaportumu alamiyorum kaldim buralarda
dua edin bana bize tosunumla gideyim ya nolur babamizi cok ozledik artik geceleri bile uyuyamiyoruz ozlemden

duyqu (evlilik nasil gidiyor bitanem)
zulluuuuuuuuuuuuuuuuu
twiti
isyan
masalgibi
cikolatacips
ve diger tum arkadaslarim nasilsiniz sizlerde nevar neyok

kuzuuuuu napyonnnn oralardamı kaldın canım benim evlikik sükür iyi gidiyo sercem Allaha sükür.bebişde iyi sende bi uzaklık var demi.oda hallolur insallah haklısın kuzum ya benimki bir gün nöbete gitti bi gün görmedim tek kaldım evde ,kötü oldum valla insan alısıyormusAllah yardımcın olsun bacımbebişiiiii öpyom ohhhhhhh mucukkkk

Canim ya Rabbim hep guzel gunler nasib etsinn hepinize senin adet gunune ne kadar kaldi insallah ilk aydan hamile kalirsin
tesekkur ederiz teyzesi bizde seni operiz mucukk. mucukk
evet bitanem herseyi gecdim esimle baristik herseye goz yumdum ama bu uzakta olmaya dayanamiyorum esime hasret kaldim adeta burnumda tutuyor icim parcalaniyor hergun ustune gun eklendikce nolur ne guzel olur gitsem yanina tez zamanda Rabbim nasib eylesin
oda ozluyor gelin artik diyor ama pasoport beni delirti
Insallah en kisa surede gideriz bebegim hiss eder babasinin ellerini karnimda
insallah amin

mrhb kızlar bayagıdır gelmiyodum daha doğrusu geliyodum ama yazmıyodum kendi kendime karar almıştım bebeğim olana kadar yazmıycam diye ama paylaşmak istediğim bişey var adetime daha 11 gün var ama kasıklarımda ağrı var ilk hamilelğimdeki hislerimi inanın hatırlamıyorum acaba diyorum kendi kendime acaba olabilirmiyim gögüsümün uçları hiç yoktur benim ama uçları çıkmış gibi geliyo acaba kuruyomuyum diyorum ama 11 gün bekle bakalım gececek mi dua edin kızlar bugün iki hamilelik haberi aldım rabbim bizede nasip eder inş paylaşmayı öpüyorum sizleri

,,canımm eşine barışmanıza çok sevindimmm...
inş biran önce halolur bu pasaport işi..neden uzadıki bu kadar tüh yaa..
nese kuzum siz barıştınız aranız düzeldi ya gerisi önemli değil..buözlemlerde güzell...
bizde durum aynı hala bekliyoruzz

,
canım 11 gün önce belirti olabilirmi bilmiyorum..
benimde 15. günden beri sızlayan göğüs uçlarım var bakalım nye çıkacak..o kadar erken belirti başlamaz ama ilk defa oluyor göreceğiz..
inş hayırlı güzel haberler alırız

tatlım benim hesabım yanlış alışkanlık olmuş hep 10 alıştım 10 da oluyordum 7 sinde olmuştum gecen ay bir hafta var 7 gün bakalım 7 günde normal bildiğim kadarıyla rabbim hayra cevirsin inş isteğimiz olsun inş ben normalde hiç adet ağrısı çekmem önden hep olduğum gün ağrım olur

Bebemmmmmm canim insallah hamilesindir canim benim dualarimiz sizinle
isyan bitanem insallah hersey dualarimizdaki gibi olur insallah tosun oglumla biran once gideriz esimin yanina cok ozledik biz de o da

noolsun kuzum aynı işteee.. ben senin olaylara biraz uzak kaldım bişeyler olmuş sanırım ama umarım düzelirr nooldu görümcen bişeylermi yapmışş tam anlamadım ben giremiyorum her zaman :26: aa bendede çikolata kisti çıktı sende onu bilmiyorsun agrılarım ondanmış çocuk olmasınada engelmişş hayırlısı olsun ne diyelim senin paşaa nasıll iyimi öptüm sizii

Bebemmmmmm canim insallah hamilesindir canim benim dualarimiz sizinle
isyan bitanem insallah hersey dualarimizdaki gibi olur insallah tosun oglumla biran once gideriz esimin yanina cok ozledik biz de o da

inşşşşşşş cnm benim inşşşşşşşşş tek isteğim şuan bu rabbim hepimizi mutlu etsin inş sizde babanıza kavuşun ve oo görümcen yani ömüür yiyen inş hayatınıza bir daha müdahale edemsin cnm benimmm elini karnına koy ve bebeğine bizim onu öpütüğümüzü söyle :)))

sagolasin teyzesi opuldu bebegimmmm

kizlar ya bebebgim ve benim icin yarin buyuk gun yarin pasoport isimiz belli olucak insallah
sizlere
BIR HAFTAYA GIDIYORUM ESIMIN YANINA
diye yazarim
yarin icin bize dua edin nolur yarin duzelsin bu is
perisan oldum ben esimi evimi cok ozluyorum kizlar

Isyaaaaaaan
kiz mujdenmmi var bize hadi gel yaz da mujdeyi ben yazmiyim:)))))

kızlarrrrrr isyan burda paylaşmamış ama hamileymişşşşşşşşşşş darısı başımıza isyan dua et bana ve bize 4 günüm varhala süren ağrılarım var:))) hadi hayırlısı

Isyaaaaaaan
kiz mujdenmmi var bize hadi gel yaz da mujdeyi ben yazmiyim:)))))

kızlarrrrrr isyan burda paylaşmamış ama hamileymişşşşşşşşşşş darısı başımıza isyan dua et bana ve bize 4 günüm varhala süren ağrılarım var:))) hadi hayırlısı

kızlarrr evet sanırımm hamileyimmmm..
dün idrar testi yaptım ikinci çizgi silikti..hemen kan verdim değerim 17 çıktı..daha çok yeni ama adet öncesi olduğu için kimyasalda olabilir dediler..
adet günüme daha 2 gün var..test yaptırdığımda 3 gün vardııı inş bebeğim benimle kalırrrr dua edinn canlarımmm

kizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
bu boyle yazilmazzzzzzzzzzzzz
sil bu yazini yazki evetttttt hamileyimmmmmmmmmmmm
kimyasal filan aklina getirme
benim iki gun gecikmisdi adetim 201 cikmisdi yalnis hatirlamiyorsam
simdi 4 aylik olduk tosun oglumla darisi basiniza
senin daha varsa gunune demekki yigenimiz gelmisssssssss

ayy inşş canımm inşşşş yaaaa

içini ferah tut tatlım inş bebiş gelicekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

canımmm benim benimki 22 subattı gecti ama adet olmadım gebede degilim:)haftaya doktora gidecegim canım.insallah sercem isallah.insallah kavusun babanıza canım benim üzülme lütfen kavusacaksınız evinize insallah canımmm

isyancım hadi güzel haberlerle gel içini ferah tut kötü düsünme insallah hamişssin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…