Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

4 senelik evliyim fakat henuz bebek sahıbı olmaya hazır degılım ne zaman karar verılır acaba cocuk sahıbı olmaya hala kendımı cocuk hıssedıorum :)

Arkadaşlar aramızda anlaşalım bir liste çıkartalım o listeyi çıkarsın Ya Varis Çekelim ozman 707 çekilmiş daha evvel baktım bende

4 senelik evliyim fakat henuz bebek sahıbı olmaya hazır degılım ne zaman karar verılır acaba cocuk sahıbı olmaya hala kendımı cocuk hıssedıorum :)

Canım çocuk sahibi olmayı gerçekten istediğinde anlayacaksın bende senin gibiydim 4-5 yıl hiç istemedim şimdide ben istiyorum ama olmadı 4 aydır hemen olmayabiliyor. Ben hep sanardım ki isteyince hemen o ay hamile kalıcam ama öyle değilmiş malesef

yaa dediğin gibi kahvaltıda koyayım bebek için dersem gıcık olabilir..bi de ben yeterince stres yapıyorum bir de o yapmasın...
bize de dua et canım...
evet öyle yap cnm sende ya zararlı birşey değil ki hem öyle anlamaz reçel niyetine gider:KK70:
olur cnm edicem

cnm bende çocuk gibiyim
ama o kadar çok istiyorum ki
kaç yıl istemedim daha yeni yeni istiyorum Allah tarafından gelen bir duygu sanırım
istersin sende zamanla

Arkadaşlar aramızda anlaşalım bir liste çıkartalım o listeyi çıkarsın Ya Varis Çekelim ozman 707 çekilmiş daha evvel baktım bende

olur herkes 707 tane mi çekecek yoksa 707 mi tamamlanacak
ben bugün çektim yarın başlayalım liste hazırlama konusunda beceriksizim bu arada

slm kızlar hoş sohbetler olsun :) valla kaçaklarımız çok belki gelirler umuduyla bekliyoruz listeden anlayan kayıp benim bugün adet günüm henüz bu saate kadar olmadım normalde sabah olurum hiç akşam olmadım kendimi tutmaya çalışıyorum test yapmamak için her zman adet olduğum taih ayın 10 fakat geçen ay 7 sinde oldum ilk kez değişti sanırım kürtajla alakalı:KK43:(( şimdi yapsam mı yapmasam mı testi bilemiyorum deliricemmmmm:KK43:(

merhaba kızlar eğer liste oluşturacaksanız bende katılmak isterim.707 ya varis okuyacağız değil mi?

Canım çocuk sahibi olmayı gerçekten istediğinde anlayacaksın bende senin gibiydim 4-5 yıl hiç istemedim şimdide ben istiyorum ama olmadı 4 aydır hemen olmayabiliyor. Ben hep sanardım ki isteyince hemen o ay hamile kalıcam ama öyle değilmiş malesef

Mesela eşimde aynı oda hazır hıssetmıyor sanırım herhangı bır baskı yapmıor ne zaman sen ıstersen ozaman dıyor ama kaynanam benı sinir edıyor olsaydı sımdıye olurdu dıyorum bız yapmak ıstemıoruz kazara bıle olurdu bıde bende over kıstı var ama doktorum hamıle kalırsın sorun olmaz dedı hemde onun yanında halen bı baskı cocuk yapın sonra olmaz felan dıyor cok sınırlenıorum ıster ıstemez :S

hazır hissettiğin zaman bebeğin bekletmez inşallah seni biz aylardır uğraşıyoruz :KK50:

Olur nasıl bir dua mış paylaş

RABBİ HEBLİ MİN LEDÜNKE ZÜRRİYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUDDUA
bunu diyorum

hazır hissettiğin zaman bebeğin bekletmez inşallah seni biz aylardır uğraşıyoruz :KK50:

Neden olmuyor ki ?? benım bıldıgım kadarıyla yanılıorda olabılırım.. bı yerde okumustum hamıle kalcagın zaman ayda 4 gun varmıs o gunler ıcerınde tutuorsa tutuormus adetle ılgılı gunlermıs tam net hatırlamıorm

Neden olmuyor ki ?? benım bıldıgım kadarıyla yanılıorda olabılırım.. bı yerde okumustum hamıle kalcagın zaman ayda 4 gun varmıs o gunler ıcerınde tutuorsa tutuormus adetle ılgılı gunlermıs tam net hatırlamıorm

o dediğin hiç bi sorun yoksa tutuyo ama bizde sorun dolu :KK43:

daha önce ya varis okumuştuk ya benimki sadece bi fikir çoğunluk ne derse

yani bencede ben çalıştığım için fazla vaktim olmuyor bir arkadaş yeni listeyi oluştursun ona göre bu dua yı 500 kez okuyup bağışlayalım belki vesile olur bebeklerimiz gelir.

Dilek duaSI: Bismillahirrahmanirrahim. estagfirullah 3 defa. ya melciü ve ya meazi ve ya ilahi ve ya halıki ve ya razıki ente hasbi ente rabbi ente bike min ezeli ve tevekkeltü aleyke ebeden fi külli emeli ve ıtemedtü ledeyke min zahiri ve batıni ve men yerci an cenabike ve tevesseltü ileyke en in katea ve saili bi kavlikel kerim ve emmes saile fela tenhar. ve tevessattü ila zalikel bil vesiletil kübra.ve bi habibikel azami muhammed mustafa sallallahu aleyhi ve sellem ve fatımatüz zehra ve aliyyül mürteza vel haseni vel hüseyni ve ehli beytihil mücteba vel enbiyai ve ashabihim türran vel evliyai vel evtadi vel aktabi ven nukai cemian.vel melaiketil ve men hüve ehli zalike küllen.ya hayyu ya kayyum ya zel celali vel cemali vel kemali vel ikram bi rahmetike ya erhmerrahimin ya ekramel ekremin ve ya mucibes sailin istecib ya rabbi istecib ya rabbi istecib ya rabbel azim. ve bi esmaikel ulya ve bi esmaike fi ehillai vel ulemai ve bi esmaikelleti yestecabü bihedduai ve bi esmaikelleti yedribu bihi şeyün fil ardı ve la fissemai ve bi esmaikelleti dea bihel enbiyai vel evliyai ve bi esmaikelletiyektesibü biherrıdaü ve bi esmaikelleti yüsırrü bihil eshıyai ve bi esmaikelleti yünalü bihellikai ve bi esmaikelleti yensarifü fil fenai vel bekai en tutiye mesulatit dünyeviyyeti vel uhreviyyeti ve en tebadüni fiddareyni min külli şerrin ve en teveffikani fil alemeyni li külli hayrin ve en tecalni min esadissüadai -yarabbi(4 defa)-ya allah(4 defa)ya hu ya rabbel aleminallahüme salli ala seyyidina muhammedin ve alihi ve ashabihi fi külli şüunike bi adedi malumatike ebedel ebedi min sübhane rabbike rabbil izzeti amma yesifun ve selamün alel mürselin vel hamdülilahi rabbil alemin .allahümme yessir umuri ümmeti muhammedin ve lena veli abaina bi hüsnil hatimeh. Bu dua şeyh abdurrahman sami (k.s)hazretlerinin evradı mukarrebin duasıdır.her ne niyetle okunursa mutlaka kabul olundugunu hatta defalarca denediklerini ..asla bosa cıkmadıgını..önemli bir dilek ve hacet için 7 defa okumanın yeterli oldugunu ..okuyanların memnun kalıp bütün talep ve dileklerine kavusacaklarını ve bir cok manevi hastalıklara şifa oldugunu her gün zikir maksadıyla bir defa okumalarını tavsiye buyurmustur...peygamberimizin vee hli beytin sadatın kiramın şeyh abdurrahman samininde ruhuna ve cümle velilerin ruhunada ve şehitlerin ruhunada el fatiha..okuyun....allah butün hacetlerimizi reva eylesin...amin..benide duadan unutmayın..

Kaynak Linki : http://www.meleklermekani.com/threa...uraya-iste-size-zekeriya-a-s-in-duasi.218863/

slm kızlar hoş sohbetler olsun :) valla kaçaklarımız çok belki gelirler umuduyla bekliyoruz listeden anlayan kayıp benim bugün adet günüm henüz bu saate kadar olmadım normalde sabah olurum hiç akşam olmadım kendimi tutmaya çalışıyorum test yapmamak için her zman adet olduğum taih ayın 10 fakat geçen ay 7 sinde oldum ilk kez değişti sanırım kürtajla alakalı:KK43:(( şimdi yapsam mı yapmasam mı testi bilemiyorum deliricemmmmm:KK43:(

insallah hamişsindir canımmmm

Yaparsan mutlaka yaz canim insallah iki cizgide kopkoyu cikar

Biz geldik size bugun mutlu oldugun iki seyi yazicam cok mutlu oldum
1 bu gun tosun oglum tekme atdi annesine yoldaydim otobusde yuzume sevinc geldi subhanallah hamd olsun sukurler olsun insallah sagsalim kucagimiza almakda nasib olsun
sizede nasib eylesin Rabbim
2.pasaport isim tamamdir insallah martin 16si yola cikiyorum 16gitdiyim gun size yazicam bana bol bol dua edersiz insallah evime giderim rus sinirlarini rahat gecerim esime kavusuruz oglumla:)

Bu arada
isyaaaaaaan noldu canim testi tekrarladinmi kan testini?

Duygum canim adet olmussun insallah bu son olur birdaha ki 9ay sonra olur insallah bebegin cabucak gelir bu ay

7 gün oruç tutup iftarınızı ya halik yabari ya musavvir isimlerini 21 defa okuyup bir barda suya üfleyip onunla orucunuzu açın rabbimin izniyle evladınız olur inş

X