Anne olmak hayal mi

sende Allaha emanet ol canım kuzularında

tamam canım kendine iyi bak güzel haberlerini heyecanla bekliyoruzzzzzzz

kuzum bende çıkıyorum yemek yapacağım bugün okul varya
bugün okulda yöremizin oyunu türküsünü oynuyacağımmmm

slm herkese topiğn başlığı bazen benimde aklımdan geçiyor maalesef o yüzden epeydir okuyorum yazdıklarınızı bende 3.5 yıldır evliyim 3 yıldırda çocuk istiyoz olmuyo 1 aşılama 1 de tüp bebek tedavisi gördüm şimdide 2. tedaviyi düşünüyoruz sebepsiz infertilite bizimkisi gerçi benim prolaktin biraz yüksek ama onu sebepden saymıyo heralde doktorlar belki de sebep sadece stres çünkü 3 yıldır düşünmediğim ay olmadı elimde değil keşke kendi haline bırakabilsem bende katılayım dertleşelim istedim arkadaşlar yine yazarım bye

Benim normal yolla gebe kalmam imkansız olduğu halde günüm geçse ümit le niyorum çok garip bir duygu...imkansız dedim çünkü tüplerim kapalı yapışık ve içi sıvı dolu (( bir ulemanin dediği gibi "kolum kopsa yeniden çıksın diye Allah a yalvarırım" inşaallah olacak yavrularımız ümit var olmak mü'minin işi...

kuzum bende çıkıyorum yemek yapacağım bugün okul varya
bugün okulda yöremizin oyunu türküsünü oynuyacağımmmm

bugün kayınvalidenin eski mahallesinde Bi kadına gidip karnımı kaldırttım,yarın hatta ondan sonraki günde gidecekmişim bakalım bişey değişecekmi.meğerse bütün akrabalar gitmiş bu kadına 😊 Bi faydası olursa senide götürürüz.

sağolll canım benimm çok öpüyorummm
doğal tüp bebeğe doktorum karar verdi canım..
rezervim azmış ve bazı testlere göre bu uygulamaya uygunmuşum..
anladım canım doğal tüp bebekle 5. denemede ikizlerine hamile kalan arkadaşım var inş seninde bu kez son olur ikiz ikiz hatta hepsi tutarsa üçüz
inan ki senin kadar heyecanlıyım :18:rabbim bu kez güldürsün yüzünü

ama bu çok güzel bi haber ben devlette iki hakkımı kullanmıştım o zaman bir hakkımız daha olacak inş
acaba özel merkezlerde de kullanabilirmiyiz bu hakkı:26:

tabi canım hoşgeldin konuşur dertleşiriz
bizi bizden başka anlayan olmuyor

ama bu çok güzel bi haber ben devlette iki hakkımı kullanmıştım o zaman bir hakkımız daha olacak inş
acaba özel merkezlerde de kullanabilirmiyiz bu hakkı:26:

daha resmi yazı gitmemiş hastanelere haberleri olması için iki ay daha beklemek gerekecekmiş sinir oldum saçmalığa bak ya!anlaşması olan özellerde yaptırabilirsin canım mesela bahçeci umut un anlaşması varmış devletle.

Son düzenleme:

çok haklısın canım ne güzel de söz yazmışsın Rabbim verecek bende çok inanıyorum ama bazen sabrım daha az oluyo dün mesela arkadaşım korunuyodu hamile kalmış sevinmemiş bile pek ben olsam ne kadar sevinirdim dedim ağlamaktan gözlerim balon oldu her hamilede ağlıyom onlar için seviniyorum tabi ama bende yaşamak istediğim için öyle oluyo siz beni en ii anlarsınız yaşamadan anlamak çok zor nasip tamamen Rabbim en yakın zamanda nasip etsin inşallah hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…