Anne olmak hayal mi

çok haklısın canım insanlar maalesf banada artık çok bencil menfaatçi geliyor aradıklarında ona göre söyleseydi o zaman sende o kadar uğraşmazdın canım bişey sorcam ensu rumuzlu arkadaş tüp bebek yaptırdı dimi inşallah kavuşur bebişine onun yumurta rezervi azmış heralde nasıl anlaşılıyo azlığı amh testiyle mi benimde ilk tüp denememde 5 tane yumurta toplandı 2si 3.gün transfer edlidi Şimdiye kadar hiç aklıma gelmemişti ama şimdilerde benimde rezervim azmı diyorum canım ensu netten uzak durcam biraz yazmış o yüzeden sana soruyorum bu test ne zaman yapılıyo yani adettemi bu denemedn önce bütün testleri yaptırp ona göre yaptırmak istiyorum maddi manevi çok yoruyo tüp bebek merkezi araştırcam temmuza kadar canım okudum ama unuttum senin sorun neydi kaçyıldır olmuyo

evet malesf bugün çok kızdım açıkças
neyse evet canım ensu tüp bebek yaprdı şimdi sonucu bekliyor
bende daha önce 2kez tüp yaptrdım canım senin yumurta rezervin az olsa doktr derdi
benimde genelde 9 oluyor her zaman bu sayı değişebilir canım fs dada belli olur zaten
ama yinede istersen amh da yaptrabilirsin bende yaptrmadım düşünüyorum yaptrmayı
benim sorun bende polikistik over var 5 yıllık evliyim
2 tüp yaptrdım olmadı :KK14::KK14::KK14:
senin dediğin gibi bizde çok yıprandık bazı testler den sonra düşünüyorum
3. denememi ramazan ayından sonra düşünüyorum
sizin sebeb ne canım ne kadarlık evlisin
ay

şükür şansıma girdinn:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
birine anlatmazsam çatlıyacağımmm çünküüü
gecen gün nişana gitmiştik eşimin eniştesinin akrabaları ile tanıştık benim semtte oturuyorllarmış neyse
akşam eşimle yürüyüş yaptık tam eve geldik tlf aradı geleceğim diye normalde bugün işim vardı
dedim ilk defa gelecekler işim var demeyim ayıp olmasın bi kaynana 2 gelin gelecek biliyorum ben akşam geç oldu markete gdilmez evde de pek birşey kalmamıştı
neyse sarma sardım börek sardım kek yaptım tatlı yaptım salta falan sabah 8 de kalktım öğlene kadar hiç durmadımmm
saat 2de tek gelin geldi gelme sebebi tanışıp samimiyet değillllll:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
anvayyy ürünleri satmak bide hanım efendi tok gelmiş az yediiiii:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:
gelde sinirlenme
o zamn deseydin şifacım sana bi uğrayacağım sadece bennnnn

uzun oldu ama haksızmıyım yaaaaaa

Allah bildiği gibi yapsın sende Bi dahaki sefere sallarsın onu müsait değilim falan diye.dondurucuna at her şeyi sonra kullanırsın boşa gitmez canım çokta takma kafana.benimde bugün çok moralim bozuk yorgunum.bitkinim hiç bişey yapasım yok keşke ensu da gelseydi bugün ne heyecanlıdır şimdi😊

evet malesf bugün çok kızdım açıkças
neyse evet canım ensu tüp bebek yaprdı şimdi sonucu bekliyor
bende daha önce 2kez tüp yaptrdım canım senin yumurta rezervin az olsa doktr derdi
benimde genelde 9 oluyor her zaman bu sayı değişebilir canım fs dada belli olur zaten
ama yinede istersen amh da yaptrabilirsin bende yaptrmadım düşünüyorum yaptrmayı
benim sorun bende polikistik over var 5 yıllık evliyim
2 tüp yaptrdım olmadı :KK14::KK14::KK14:
senin dediğin gibi bizde çok yıprandık bazı testler den sonra düşünüyorum
3. denememi ramazan ayından sonra düşünüyorum
sizin sebeb ne canım ne kadarlık evlisin
ay

3.5 yılı geçti evliliğim 3 yıldır istiyoruz 8 ayda vajinusmusdum o zamanda çok ağlamıştım tedavi gördüm neyse sebepsiz infertilite bizimkisi benim prolaktin biraz yüksek onu sebepden saymıyolar ben denizlideyim ankara yada izmirde düşünüyorum sen nerdesin nerde düşünüyosun ben ramazanda yaptırcam galiba çünkü çalışıyorum öğretmenim okul zamanı rapor alıp yaptırsam uzun süre olmıcağımız için herkese dert anlat ailemden başka kimseye söylemeyi düşünmüyorum olursa bilmelerinde hiç bi sakınca yokda olmazsa sorup durcaklar üzüntüme üzüntü katcaklar geçen yıl ağustosda ramazandan sonra yaptırmıştım ben çok zayıfım ramazanda iice bünyem zayıflıyo yumurtanın az olmasını ona bağlıyorum o yüzden temmuz düşünüyorum ama ramazan olduğu içinde oruç tutamıcam diyede çok rahatsızım öle işte sen kaç yaşındasın devlettemi yaptırdın ben 30 yaşındayım

Allah bildiği gibi yapsın sende Bi dahaki sefere sallarsın onu müsait değilim falan diye.dondurucuna at her şeyi sonra kullanırsın boşa gitmez canım çokta takma kafana.benimde bugün çok moralim bozuk yorgunum.bitkinim hiç bişey yapasım yok keşke ensu da gelseydi bugün ne heyecanlıdır şimdi😊

senin niye moralin bozuk canım benimmm:KK16::KK16:
evet ensunun güzel haberini bende heyecanla bekliyorummm:KK52::KK52::KK52:
inşallah hamiledirrr bizlere umut olurrrrrr
bizde mutlu oluruzzzzz
heryerde anneler günü dizilerde bileeee
ya anne olamayanlarrrrr:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

3.5 yılı geçti evliliğim 3 yıldır istiyoruz 8 ayda vajinusmusdum o zamanda çok ağlamıştım tedavi gördüm neyse sebepsiz infertilite bizimkisi benim prolaktin biraz yüksek onu sebepden saymıyolar ben denizlideyim ankara yada izmirde düşünüyorum sen nerdesin nerde düşünüyosun ben ramazanda yaptırcam galiba çünkü çalışıyorum öğretmenim okul zamanı rapor alıp yaptırsam uzun süre olmıcağımız için herkese dert anlat ailemden başka kimseye söylemeyi düşünmüyorum olursa bilmelerinde hiç bi sakınca yokda olmazsa sorup durcaklar üzüntüme üzüntü katcaklar geçen yıl ağustosda ramazandan sonra yaptırmıştım ben çok zayıfım ramazanda iice bünyem zayıflıyo yumurtanın az olmasını ona bağlıyorum o yüzden temmuz düşünüyorum ama ramazan olduğu içinde oruç tutamıcam diyede çok rahatsızım öle işte sen kaç yaşındasın devlettemi yaptırdın ben 30 yaşındayım

canım ben ankaradayım yaş 26 senin için ne zaman uygunsa o zaman yaptır daha önce bende ramazanda yaptrmıştım ben zaten 2. tüpü daha ocak sonunda yaptrdım o yüzden acele etmiyorum bide eşimin yıllık izni o zamana denk geliyor evet canım bencede ailen dışında kimse bilmesin çok daha iyi
ben 2. tüpü devlette yaptrdım bi değişiklik olmazssa yine hacettepe hastanesinde düşünüyorummm2 kez rapor kullandım hem belki benim tedaviye kadar 3. raporda çıkabilir
hepimiz çok üzülüyoruz Rabbim isteyen herkese nasip etsin daha yolun basındasın üzülme stres yapmaaaa

senin niye moralin bozuk canım benimmm:KK16::KK16:
evet ensunun güzel haberini bende heyecanla bekliyorummm:KK52::KK52::KK52:
inşallah hamiledirrr bizlere umut olurrrrrr
bizde mutlu oluruzzzzz
heryerde anneler günü dizilerde bileeee
ya anne olamayanlarrrrr:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

ya o kadın karnımı baya ağrıttı hala ağrıyor,bugün de gidicem yine ağrıyacak öğlene kadarda aç kalıyorum bu yüzden gidiş geliş yol eve git evin işleriyle uğraş akşamda çok yoruldum.çarşambadan beri böyle valla bittim.

Gecede uyku yok ebegümeciyle bamyayı zeytinyağlı pişirip gece onu sarıp yatıyorum uyuyamıyorum saat başı uyanıyorum ne biçim bişeyse

inşallah bu kadar emeğine değer kadın karnını ağrıtacak ne yapıyor bu kadar ya

eliyle sabun köpüğü alıp rahmi yukarı doğru ittirip düzeltmeye çalışıyor canımı çıkardı iki gündür gittim bugün de gitmem gerekiyormuş.artık gitmek istemiyorum ama eşim başımın etini yedi bide bunu deneyelim diye

eliyle sabun köpüğü alıp rahmi yukarı doğru ittirip düzeltmeye çalışıyor canımı çıkardı iki gündür gittim bugün de gitmem gerekiyormuş.artık gitmek istemiyorum ama eşim başımın etini yedi bide bunu deneyelim diye

son bi gün kalmış canım sık dişini inşallah fayda ederrr
tüpde ne sıkıntılara katlanıyoruz 3 gün için dayanmaya değerrr

son bi gün kalmış canım sık dişini inşallah fayda ederrr
tüpde ne sıkıntılara katlanıyoruz 3 gün için dayanmaya değerrr

en çokta kalıcı zarar verecek diye korktum uykusuzluk yorgunluk açlıkdda çabası

canım ben ankaradayım yaş 26 senin için ne zaman uygunsa o zaman yaptır daha önce bende ramazanda yaptrmıştım ben zaten 2. tüpü daha ocak sonunda yaptrdım o yüzden acele etmiyorum bide eşimin yıllık izni o zamana denk geliyor evet canım bencede ailen dışında kimse bilmesin çok daha iyi
ben 2. tüpü devlette yaptrdım bi değişiklik olmazssa yine hacettepe hastanesinde düşünüyorummm2 kez rapor kullandım hem belki benim tedaviye kadar 3. raporda çıkabilir
hepimiz çok üzülüyoruz Rabbim isteyen herkese nasip etsin daha yolun basındasın üzülme stres yapmaaaa

senin yaşın küçükmüş canım ya kaç yıldır evlisin peki şu rapor işi nasıl oluyo ben özelde yaptırdım bunuda öyle yaptırcam heralde ama Allah korusun olmazsa sonra devlettki hakkımı kullanırım heralde uzun mu sürüyo alınması raporun üniversite hastanesinden mi alınıyo neler yapılıyo sen hiç kür yaptınmı soğan incir falan

en çokta kalıcı zarar verecek diye korktum uykusuzluk yorgunluk açlıkdda çabası

mrb cnm inşallh bişey olmaz şifanın nerden gelceği belli olmaz fayda eder inşallah tüm çarelere başvuruyoruz senin yaşın kaç kaç yıllk evlisin neden olmuyo çok sordum galiba

mrb cnm inşallh bişey olmaz şifanın nerden gelceği belli olmaz fayda eder inşallah tüm çarelere başvuruyoruz senin yaşın kaç kaç yıllk evlisin neden olmuyo çok sordum galiba

yaşım 35,5 yıldır çocuğumuz olmuyor.erkek infertilitesi,sizin sorun neydi?

Son düzenleme:
senin yaşın küçükmüş canım ya kaç yıldır evlisin peki şu rapor işi nasıl oluyo ben özelde yaptırdım bunuda öyle yaptırcam heralde ama Allah korusun olmazsa sonra devlettki hakkımı kullanırım heralde uzun mu sürüyo alınması raporun üniversite hastanesinden mi alınıyo neler yapılıyo sen hiç kür yaptınmı soğan incir falan

ben 5 yıldır evliyim ilk tüpü özelde yaptrdım rapor için aşılama isteniyor yaş 23 sanırım olması lazım eşinin 5 yıllık primi olması
bunlar olunca sorun yok ben ilk raporu ankara Zübeyde hanım kadın hastalıklarından aldım 2. raporu Hacettepe kendi çıkardı canımm
aşıma yapıldığına dair belge olması şarttt eğer eşden kaynaklı bi sorun olunca direk aşılama olmadan rapor veriliyor
özelde nerde düşünüyorsun ben hulise bey ile bi görüşmeyi düşünüyorum
hiç kür yapmadım canım ama bu ay soğan düşünüyorum bakalım içebilirsem

Son düzenleme:
yaşım 35,5 yıldır çocuğumuz olmuyor.erkek infertilitesi,sizin sorun neydi?

canım bugün sana pek yazamadım akşam kadar yatttım kendimi iyi hissetmiyorum
tam neyim var bilmiyorum yarın okulda sınav var ona bile çalışmadım:KK14::KK14::KK14::KK14:
dün gelen kadın kuaföre gitti
beş dakika uyanınca sevme dedi ağlarrrr
sanki ben çocuklar uykuluyken
bilmiyorum huysuz olduklarını
bana bide anvey ilacı satmak istiyor
sanki bu hastalık basit bir şey
aman millete ne kolay geliyor
anlamıyorum kiii

sanırım bugünlerde psikolojim bozuldu daha hasas oldumm
zaten pazarda anneler günü herkes yavrusunu sarılacak öpecek
:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:biiizzde zavallı gibi bakacağızzzz
Allahım kullarına imrendirme bizleri:KK14::KK14::KK14:
kucaklarımıza boş bırakma
cennetini ayğına serdiğin anneliği bizede yaşat
aminnnn

canım bugün sana pek yazamadım akşam kadar yatttım kendimi iyi hissetmiyorum
tam neyim var bilmiyorum yarın okulda sınav var ona bile çalışmadım:KK14::KK14::KK14::KK14:
dün gelen kadın kuaföre gitti
beş dakika uyanınca sevme dedi ağlarrrr
sanki ben çocuklar uykuluyken
bilmiyorum huysuz olduklarını
bana bide anvey ilacı satmak istiyor
sanki bu hastalık basit bir şey
aman millete ne kolay geliyor
anlamıyorum kiii

sanırım bugünlerde psikolojim bozuldu daha hasas oldumm
zaten pazarda anneler günü herkes yavrusunu sarılacak öpecek
:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:biiizzde zavallı gibi bakacağızzzz
Allahım kullarına imrendirme bizleri:KK14::KK14::KK14:
kucaklarımıza boş bırakma
cennetini ayğına serdiğin anneliği bizede yaşat
aminnnn

geçmiş olsun inşallah bugün hiç bişeyin kalmaz sınavda da zaten sen çalışkansın derste dinlediklerinle bile hepsini yaparsın korkma.
sabret gülüm bugünlerde geçecek az kaldı,belki bir iki ayın kaldı bebeğine kavuşmana.bende anneler gününden nefret ediyorum artık.sanki biri bıçakla yaramı oyuyormuş gibi geliyor reklamları izleyince.allah tüm evlat hasreti çekenlerin acısını dindirsin anneler gününde.

X