Anne olmak hayal mi

canımm bugün doktordaydım.. tedavi çokda parlak gitmiyor 4 tane yumurtam vardı 2 tanesi istenilen seviyede gelişmiş. 3. yumurtada orta seviyede dedi.. biraz tedirgin oldum tedavim yarıda kalacak diye..
yarın sabah e2 testine çağırdı doktor bey ona göre çok yakında toplayacağız dedi.. sadece toplanması mutlu etmeyecek beni çünkü döllenmeme olasılığıda çok yüksek..
yani transferi yapana kadar bana rahat yok..
sen nasılsın canım benim herşey yolundamı..

inşallah herşey yoklunda gider canım stres yapma en olmadı o zaman iki tane için opu yapılacak sanırım

başın sağolsun Allah sabırlar versin canım..
tüp bebeği kazadan dolayımı yaptırmanız gerekiyor yoksa başka bir sıkıntı daha varmıydı cnm..
inşallah ilk denemende hemen bebiine kavuşursun..

Saol canım kazada kist patladığı için kana karıştı bakteri var kanında dediler ama doktor sıkıntı olmaz dedi tüp bebegi bebek olmadığı için yaptiriyoruz yani doğal yolla hamile kalamiyorum esimde de bende de sorun yok ama olmuyor ayrıca 2 tüp bebek denemesi de başarısız ucuncuyu deneyecegiz inş. Bu sefer olur

Canım 1300 hastane ilaçlarla birlikte 2500 olur dediler tabi sivillerde gidebiliyo benim gatada tanıştığım arkadaş sivil ilk tüp bebegi nde hamile kaldı ben sereflikochisar da oturuyorum öncesinde de Sincanda oturuyordum akrabalarimda orda...Doktorum gerçekten çok iyi isinde çok basarili

anladım canım ben hacettepede yaptrdım 2. tüpü rapor vardı
sordum raporsuz ne kadar diye senin toplam kadar ve ilaçlar yok2 milyarı geçkin hastanenenin aldğını söylediler içinde gayet uygunmuş şaşırdım açıkçası eskiden sadece askerler falan muane oluyordu bu doktorun özeli var mı sen sadece gataya mı gidiyorsun özeline değil yani
canım msj alıntı ile yazarsan ben daha iyi görürüm

Evet canım bu dört başarısızlık neden oldu yoksa sadece nasipsizlik mi bi öğrenelim pgt ye gerek yok değilmi şimdi genetikte sorun olmadığında hep aklımda deli sorular:)))

canım negatifler arttıkca doktor gibi herşeyi araştırmaya başladık..
doktor bey bugün bana yeni neyle geldin diyor her görüşmede internetten araştırıp bana şunu yapın diye gidiyorum..
bende bugün embriyologla görüştüm kesin olarak bu tedavide imsi istiyorum dedim ok dediler..
canım pgt konusundan pek anlamıyorum çünkü benim hiç pgt lik kadar yumurta sayım olmadı ama genetikte birşey yoksa sanırım gerek yoktur zaten transfer zamanı en iyi hücreliler transfer ediliyordur.. tabi sen yinede doktoruna mutlaka sor canımcığım..

Saol canım kazada kist patladığı için kana karıştı bakteri var kanında dediler ama doktor sıkıntı olmaz dedi tüp bebegi bebek olmadığı için yaptiriyoruz yani doğal yolla hamile kalamiyorum esimde de bende de sorun yok ama olmuyor ayrıca 2 tüp bebek denemesi de başarısız ucuncuyu deneyecegiz inş. Bu sefer olur

inşallah bu sonn olurr canımm..
bende şu anda tedavideyimm..

ben beklemedeyim genetik falan testleri yaptryorum 2 tüp oldu negatif benimm:KK14::KK14::KK14::KK14:
3. tüp eylül gibi falan hayırlısı baklaım iştee

Uzulme canim kac yıllık evliydin? Allahtan ümit kesilmez vardır bir hayır inşallah en kisa surede hayirlisiyla kavuşuruz meleklerimize

başın sağolsun Allah sabırlar versin canım..
tüp bebeği kazadan dolayımı yaptırmanız gerekiyor yoksa başka bir sıkıntı daha varmıydı cnm..
inşallah ilk denemende hemen bebiine kavuşursun..

inşallah bu sonn olurr canımm..
bende şu anda tedavideyimm..

Allah yardımcınız olsun canım bebeğini en kisa zamanda kucağına alırsın inşallah. ..

anladım canım ben hacettepede yaptrdım 2. tüpü rapor vardı
sordum raporsuz ne kadar diye senin toplam kadar ve ilaçlar yok2 milyarı geçkin hastanenenin aldğını söylediler içinde gayet uygunmuş şaşırdım açıkçası eskiden sadece askerler falan muane oluyordu bu doktorun özeli var mı sen sadece gataya mı gidiyorsun özeline değil yani
canım msj alıntı ile yazarsan ben daha iyi görürüm

Canım ben burda yeniyim birde telefondan yazıyorum kusura bakma ne olur nereye yazacağımi bilmiyorum...ben asker eşiyim GATA sivile acilali çok oldu doktorun özel muaynehaneside var ama gebe kaldiktan kontrole gitmeyi düşünüyorum ben şunu söyleyim ki GATA da gebe kalan bir çok sivil arkadaşla tanıştım hatta bir tanesi suan 6 aylık hamile aynı zamanda transfer yaptirdik benimki tutmadı onunki tuttu..
Dr.seyit temel Ceyhan netten bi bakabilirsin araştırıp sorabilirsin hastanenin nosunuda verebilirim tüp bebek servisinin.bu arada yasin kacti

hımm bugün tedavi öncesi görüşme baklım doktr ne diyecek baz yaz bana eşine de almasın tlf:KK9::KK9::KK9::KK9:
canım gece sahura kalkarsan da nete girrr
perşembe kandilll ne güzel denk geldi

gittik sperm analizi yapıldı morfolojisi çok kötü az sayıda bulundu.yarın histereskopi aynı zamanda rahim çizdirme yapılacak.yani durum pek parlak değil ama bakalım ne olacak.yarın sabah yaptırmam gereken kan testleri yazdı ameliyattan önce herkesten istiyormuş.maalesef ben yarın oruç tutamayacağım.

X