Anne olmak hayal mi

Aramıza yeni arkadaşlar katılmış ne güzel :) Rabbim zorlu yolda herbirimize maddi manevi güç versin ve çok sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah ... bu arada benim genetik tahlilleri temiz çıktı ancak pıhtılaşma henüz çıkmadı inşaallah oda güzel çıkar...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet canım:) ne güzel temiz çıkmış inşallah oda güzel çıkar ben daharandevu aldım 17 mayısta kan vereceğim bir aya da çıkar ançak

Arkadaşım sorun yok olmuyor sebepsiz allah biliyo sadece....Nerede oturuyorsun hangi hastaneye gidiyorsun..haklısın maddi olarak cok sarsıyor allah yardımcımız olsun

benim pco var bende ondan olmuyorr ankaradayım ilk tüpü özelde centrumda yaptrdım 2. tüpü hacattepe hastanesinde 3. tüpüdse orda düşünüyorum ama daha kesin değil
evet malesfff maddi manevi çok zorrrr sen hangi şehirdesinnn

Canım ben ankaradayim gataya gidiyorum Dr. Temel Ceyhan çok başarılı ve güvenilir bi doktor hakkımız bitti üçüncü için 2500 tutar dediler onun hesabını yapıyoruz simdi

bizim dah eylül olacağı bille kesin değil hayırlısı bakalımm şu genetik ler bi çıksın da başkantteki hulusi beye de bi gidelim diyorum eşime
bizimde devletten şansımız kalmadı ki 3. tüpde çıkmadı ki malesefff
ağızlarını hep bu fiyattan açıyorlar zaten dah ilaç dı belki başka şeylerde çıkar muane üçreti gfalan derkennn
offf offff

başkent çok iyi diyorlar hem fiyatları daha uygunmuş.eve gidiyorum telefon belki yine bana düşmez.öptüm

Hoşbulduk canim 11 aylık evliyim baştan beri istiyoruz bebış bende bi sorun çıkmadı eşim de daha gtmedi doktora öyle bekliyoruz bebisimizi :))

daha yeni evlisin tatlım olur inşallah biraz bekleyin sonra eşin doktra gitsinnn daha bir sene bile olmamış çok yenii

Canım ben ankaradayim gataya gidiyorum Dr. Temel Ceyhan çok başarılı ve güvenilir bi doktor hakkımız bitti üçüncü için 2500 tutar dediler onun hesabını yapıyoruz simdi

zaten hastane 3 yakın oluyor nasıl 2.5 demişler anlmadımm bende 2 tüp yaptım raporum bitti
şimdi üçretli olarak yaptracağımm herkes gidip gatada yaptıra bilyor muuu
hangi semtte oturuyorsumn canımm

daha yeni evlisin tatlım olur inşallah biraz bekleyin sonra eşin doktra gitsinnn daha bir sene bile olmamış çok yenii

Evet canim herkes oyle soyluyorda isteyince işte sabırsız olunuyo:) cuma günü randevusu var üroloji den bakalım ne olacak canım

X