Anne olmak hayal mi

Selam arkasim yaniz degilsin malasef bizde ayniyiz Anne olmak kim istemez ama aglamak ve isyan etemek neyi degistirir sabirli ol bu bizim imtanimiz bizi rabim böyle deniyor inan ve dua et inan sende birgun Anne olacaksin ins elinden geleni yap grisini rabime birak ailelerimiz uzuluyorlardir ama bizlere beli etmiyorlar daha kötü olmuyalim diye bende 14 yilik evliyim yasim35 olacakmalesef benimde yok dua edelim ins hep beraber anca bizim derdimizi bizimgibi Anne olmak isteyenler anlar kusura kalma arkadasim ins yanlis yazmamisimdir

bende sol tüpümü dış gebelik geçirdiğim için kaybettim,iç kanama geçirdim.35 dikişim var o günler geride kaldı 3 yıl oluyor, bir kere daha hamile kaldım o da düştü benim de yaşım 35 bunun psikolojik sıkıntısını ancak yaşayan bilir sizlere manevi olarak katılıyorum,destek olmak için ve yalnız olmadığımı hissetmek için buraya üye oldum.Biraz cesaretimi toplayıp aşılama vs denemek istiyorum.sevgiler.

bende sol tüpümü dış gebelik geçirdiğim için kaybettim,iç kanama geçirdim.35 dikişim var o günler geride kaldı 3 yıl oluyor, bir kere daha hamile kaldım o da düştü benim de yaşım 35 bunun psikolojik sıkıntısını ancak yaşayan bilir sizlere manevi olarak katılıyorum,destek olmak için ve yalnız olmadığımı hissetmek için buraya üye oldum.Biraz cesaretimi toplayıp aşılama vs denemek istiyorum.sevgiler.

canım bende dış gebelik oldu ama şükür basitçe atlattım
senin zor bi durum olmuşşş
3 yıl ara vermeni doktr mu istedi
umarım kendini toplarr vebu tedavinde herşey yolunda giderrr
Rabbim yardımcın olsunn

o zaman bi mayısta deneyceksen sin tüp
bide ağustosda tamam da nedenn
niye direk bahçeçide denemiyorsunnn anlamdımm

eşimin doktoru 6 ay geçsin demişti iğneleri kullanarak.ama benimde yaşım geçiyor ondan bu yaz iki defa denemiş olalım dedik,bütün Bi yaz bekleyerek geçirmeye dayanamadım bide.istanbula gitmek için şimdi izin alsak işten bide ağustosta falan izin kullanmam lazım,hemde ekonomi istanbula gitmek için şimdi uygun değil.yani bir sürü sebebim var canım.

Allah yardımcınız olsun gerçekten hiç kolay değil maddi ve manevi olarak çok yıpraniyoruz ama ne yapalım sonu güzel olsun elden başka bişey gelmiyor...bende geçen sene trafik kazası gecirdim karaciğerimde kist vardı patladı ameliyata aldılar karaciğerimin bir kısmını ve safra kesemi aldılar 30 dikisim var Dr. Bebek için bekleyeceksin dedi mecbur bekledim ama sabretmek beklemek hiç kolay değil sınırlarının zorlandığı zamanlar kazadan 5 ay önce de annemi kaybetmiştim zaten onu kaybettikten sonra bebeği daha çok istedim yalnız kaldım bir can bir nefes bir sevinç ama olmadı bugünume şükür ben Allahtan hayirlisini istiyorum o da hayırlı olanı veriyor inşallah bende en güzel zaman da alırım Bebeğimi kucağıma. ..Allah herkese sabır ve güç versin ve en güzel zamanda da bebeğini. ...

Arkadashlar herkese merhaba, benim adetimin ustunden 58 gun gun gecti yani iki ay oluyo, ama her yaptigim test negatif kan testide yaptiramiyorum bazi sorunlardan dolayi, eskiden kistim vardi tedavi gordum shimdi kistim yok cok shukur, ama napicagimi bilmiyorum gec dollenmemi yoksa onuda bilmiyorum aranizda gec adet olanlar yada hamileligini gec ogrenenler varsa lutfen yardim edin adetimde duzenli hep :KK43:(((

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Allah yardımcınız olsun gerçekten hiç kolay değil maddi ve manevi olarak çok yıpraniyoruz ama ne yapalım sonu güzel olsun elden başka bişey gelmiyor...bende geçen sene trafik kazası gecirdim karaciğerimde kist vardı patladı ameliyata aldılar karaciğerimin bir kısmını ve safra kesemi aldılar 30 dikisim var Dr. Bebek için bekleyeceksin dedi mecbur bekledim ama sabretmek beklemek hiç kolay değil sınırlarının zorlandığı zamanlar kazadan 5 ay önce de annemi kaybetmiştim zaten onu kaybettikten sonra bebeği daha çok istedim yalnız kaldım bir can bir nefes bir sevinç ama olmadı bugünume şükür ben Allahtan hayirlisini istiyorum o da hayırlı olanı veriyor inşallah bende en güzel zaman da alırım Bebeğimi kucağıma. ..Allah herkese sabır ve güç versin ve en güzel zamanda da bebeğini. ...

Canim cok uzuldum oncelikle bashin sag olsun ve gecmish olsun, bende uc oy once kayinvalidemi kaybettim oda cok istiyordu cocugumuzun olmasini Allah en kisa zamanda kismet edese bizimde cocugumuz olur inshallah en hayirlisi budur Allahtan umut kesilmez.

Sagol canım seninde basınsagolsun....doğru allahtan ümit kesilmez bizde ümitlerimizi kesmeyecegiz mayısta inşallah 3.tup bebeğe başlayacağız hayırlısı allahtan bu sefer allahım sevindirir inşallah. ...

eşimin doktoru 6 ay geçsin demişti iğneleri kullanarak.ama benimde yaşım geçiyor ondan bu yaz iki defa denemiş olalım dedik,bütün Bi yaz bekleyerek geçirmeye dayanamadım bide.istanbula gitmek için şimdi izin alsak işten bide ağustosta falan izin kullanmam lazım,hemde ekonomi istanbula gitmek için şimdi uygun değil.yani bir sürü sebebim var canım.

beraber oruç tutacaktık olmadıııı neyse şükür bugün ikinci gün dün rahat geçtiii
netten dualr indirdim okumaya çalışıyorummm

Canim cok uzuldum oncelikle bashin sag olsun ve gecmish olsun, bende uc oy once kayinvalidemi kaybettim oda cok istiyordu cocugumuzun olmasini Allah en kisa zamanda kismet edese bizimde cocugumuz olur inshallah en hayirlisi budur Allahtan umut kesilmez.

Sagol canım seninde basınsagolsun....doğru allahtan ümit kesilmez bizde ümitlerimizi kesmeyecegiz mayısta inşallah 3.tup bebeğe başlayacağız hayırlısı allahtan bu sefer allahım sevindirir inşallah. ...

arkadaşlar ikinizinde başı saolsunnn
bende evladım yok diye kandimi yalnız hissediyorumm anlatılmaz bi hissss sanki o olunca herşey daha farklı olacak gibi
bende eylül gibi 3. tüpe başlayacağımmm
Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsinnn

Merhaba canım sağolasın. ..3.tup bebeği neden eylülde yaptırıyorsun. Benim ikinci tüp bebekte olmadı daha doğrusu değerlerim yukselmiyor dün kan tahlili verdim iki gün önce 41 dün 45 e yükselmiş şimdide değerin düşmesini adet olmayı bekliyorum adetin 21.gunu 3.ye başlayacağız. ..seninki eylüldeymis nedenini merak ettim

arkadaşlar ikinizinde başı saolsunnn
bende evladım yok diye kandimi yalnız hissediyorumm anlatılmaz bi hissss sanki o olunca herşey daha farklı olacak gibi
bende eylül gibi 3. tüpe başlayacağımmm
Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsinnn

Cok ozur dilerim kayinvalidem yazmishim kayinpederimi kaybettik, saol canim evet gercektende bebek olunca daha guzel olacak buna inaniyorum, Allah nasip ederse bizimde olur

Merhaba canım sağolasın. ..3.tup bebeği neden eylülde yaptırıyorsun. Benim ikinci tüp bebekte olmadı daha doğrusu değerlerim yukselmiyor dün kan tahlili verdim iki gün önce 41 dün 45 e yükselmiş şimdide değerin düşmesini adet olmayı bekliyorum adetin 21.gunu 3.ye başlayacağız. ..seninki eylüldeymis nedenini merak ettim

canım dokotrla alakalı bi neden değil şuan maddi olarak hazır değiliz birde ramazan ayı geçsin istiyroum ikici tüpü ocak sonunda oldu kendimi toplamam için zaman gerekli senin bebek olmaması için sorun ne

Cok ozur dilerim kayinvalidem yazmishim kayinpederimi kaybettik, saol canim evet gercektende bebek olunca daha guzel olacak buna inaniyorum, Allah nasip ederse bizimde olur

eşin daha çok üzülmüştr bebeğimiz olsaydıda babam görseydi diyeee
umarımm bir an önce yavrularımıza kavuşuruzzz

beraber oruç tutacaktık olmadıııı neyse şükür bugün ikinci gün dün rahat geçtiii
netten dualr indirdim okumaya çalışıyorummm

Allah kabul etsin bende bugün başlıyorum.4500 tüp bebek için sadece diğer masraflar ne çıkacak bugün konuşup yazarım.devlette hakkımız kalmadı zaten bunlarda devletle anlaşmalı değillermiş.eylüle kadar rahatsın ohhhh😊

canım dokotrla alakalı bi neden değil şuan maddi olarak hazır değiliz birde ramazan ayı geçsin istiyroum ikici tüpü ocak sonunda oldu kendimi toplamam için zaman gerekli senin bebek olmaması için sorun ne

Arkadaşım sorun yok olmuyor sebepsiz allah biliyo sadece....Nerede oturuyorsun hangi hastaneye gidiyorsun..haklısın maddi olarak cok sarsıyor allah yardımcımız olsun

2.tüp bebegime bugün Elveda dedim...neyse Güle güle gitsin kalan sağlar bizim olsun diyecem de kalanda olmadı ki kafayı yedim :KK43:

Çok geçmiş olsun canım negatif mi sonuç yoksa tuttuda mı bıraktı minişin ama yılmak yok toparlanip tekrar tekrar denemeliyiz bende bu yaz 5.yi deneyeceğim kafanin dibini siyirmak nedir çok iyi bilirim :KK43::KK43:

Değerim 24 oldu 41 ve en son 45 yani yukselmiyor adet olmayı bekliyorum ilaçları bıraktım 3.yu deneyeceğiz adetin 21.gunu inşallah bu sefer olur doktora 2 tane göndermesini rica etcez ama bakalım ne diyecek...hangi hastaneye gidiyorsunuz. ..Allah sabır versin arkadaşım

Aramıza yeni arkadaşlar katılmış ne güzel :) Rabbim zorlu yolda herbirimize maddi manevi güç versin ve çok sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah ... bu arada benim genetik tahlilleri temiz çıktı ancak pıhtılaşma henüz çıkmadı inşaallah oda güzel çıkar...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah kabul etsin bende bugün başlıyorum.4500 tüp bebek için sadece diğer masraflar ne çıkacak bugün konuşup yazarım.devlette hakkımız kalmadı zaten bunlarda devletle anlaşmalı değillermiş.eylüle kadar rahatsın ohhhh😊
bizim dah eylül olacağı bille kesin değil hayırlısı bakalımm şu genetik ler bi çıksın da başkantteki hulusi beye de bi gidelim diyorum eşime
bizimde devletten şansımız kalmadı ki 3. tüpde çıkmadı ki malesefff
ağızlarını hep bu fiyattan açıyorlar zaten dah ilaç dı belki başka şeylerde çıkar muane üçreti gfalan derkennn
offf offff

X