Anne olmak hayal mi

diyorki sen kasaba gelip et kesmeyi ogretmeye calisiyorsun.. ben durduk yere senin parani alamam.. gerek yok diyorsam gerek yoktur.. internet agizlarindan vazgec.. o tarzda uygulamalar bayandan olusan sikintilarda gerekli gorulurse yapilir senin rezerv azligi haric sikintin yok esinden dolayi tup yaptiriyorsunuz.. cizikle tutunma olsa herkezi cizeriz diyor.. cnm asla dediginden donmuyor cok inatci bi doktor...

Valla böyle düşünmesine çok şaşırdım.rahim çizme basit bişey istese opudan sonra hemen yapıverirdi.helal olsun yani adı neydi?Imsı var mıymış peki?başka neler yapacakmış iyi sperm iyi döllenme için?

evet cnm o konuda haklisin keske bayanlar her alanda en basi cekse.. neden kismet olmadi genarta gitmemismiydin cnm sen orada bayan dk var aysun hanimdi galiba onuda cok metediyordular...
benim yillar once kadin bi doktorum vardi yeni evlendigimde beni cok inceliyordu hic samimi konusmuyordu oradan biraz sogudum bayanlardan.. erkekler oyle seylere takilmiyor daha icten oluyor..

bende Aysun hoca diye gittim ilk görüşmemizi yaptık sonunda ben yurtdışına çıkıyorum arkadaşımda takibinizi yapar önemli olan bizim merkezimizin iyi olması başarılı olması dedi gitti.çok ta içime sinmişti yaklaşımı falan çok hoşuma gitmişti ama olmadı.başkada hiç bir merkezde bayan doktor bulamamıştım.

Valla böyle düşünmesine çok şaşırdım.rahim çizme basit bişey istese opudan sonra hemen yapıverirdi.helal olsun yani adı neydi?Imsı var mıymış peki?başka neler yapacakmış iyi sperm iyi döllenme için?

cok kiziyorum bazen gecen artik gitmeyecegim dedim cok inatci.. esim gidelim en azindan adamin kendi hastanesi oldugu halde para derdinde degil dedi bende yine gittim.. imsi var cnm.. dogal tup bebekle en kaliteli yumurtani bulacagiz diyor.. sperm kalitesi icin imsi teknigi kullanilacak..

cnm ben artik tum doktorlari tum buyuk hastaneleri ayni gozle goruyorum heryer iyi hepsi ayni seyleri yapiyor.. bir yandanda hepsinin eksileri var.. bir hastane icin ilk tedavisinde sansa tup tutupda mukemmel diye sayfalarca methedenlere inanmiyorum, ne yasamiski methediyor.. cok doktor cok hastane gordum hepsi ayni.. artik hangisinde tutarsa sansa diyorum..

bırgun daha bıtıyor bırgun daha yaklastık yavrularımıza... oyle boyle derken gecıyo ıste.. yarın kalkıcaz yıne gunluk ısler derken ama hep aklımızda dılımızde dogmamıs cocuklarımız olcak.. hep oyle olmuyomu sankı artık kafaya takmak yok dıyoz bız unutsakta pat dıye takıyorlar aklımıza.. hem bu gercekten kacamayızkı bu bızım sınavımız bunun baska acıklaması yok. doktor onu der bunu der sunu der herkes bısey der olurya hamıle kalırız yıne dıyecek bısey bulurlar ama kımse gercekten anlamaya calısmaz bızı oysa bır dakıka bıle olsalar yerımızde neler yasadıgımızı anlarlar ya nasip işte. kimisi korunurda olur kimisi yıllarca ugrasır dua eedelım elımızden gelenı yapalım yeter. hem sankı daha once hıc mı sorun cıkmadı karsımıza asılmaz dedıgımız bıtmez gcemez dedıgımız gun gecmedımı.canım annemı kaybedelı 17 yıl olmus nasıl gecerdı o gunler ya benı bı dusununsene 11 yasında abım 4 yasında kız kardesım gece kalkıp süt diye aglıyo anlatamıyosun kı anne dıyo baska bısey demıyo o anlarda babamın halı gelıyo aklıma kalkar kahvaltımızı hazırlar banyomuz herseyımız işte mıllet oyun oynarken ben oylece kaldırımlarda oturur dusunurdum allahım nasıl gecer bugunler ben kardesım nasıl buyucez boyle ne olcak sonumuz dıye.ama rabbım bı kapı daha actı oyle ıyı yureklı anne gönderdıkı bıze kız kardesım onu öz annemız bıldı nerdeyse ha ınsan buyunce anlıyo bazı seylerı suan 11 yas var annemle aramızda gören meraklılar soruyor bız anne dedıkce amann herkesın herseye bı lafı var o gunler gectıyse bugunlerde gecer elbet bır an olsun ınancımı kaybetmedım verende bızden onu alanda yaradan var kım ınkar edebılırkı o yuzden hiç sıkıntıya gırmıcez sabırla beklıcez baska yolu yok canlarım.. buda gecer

Rabbim bu teslimiyetin mükafatını muhakkak verecektir canım, zahmet rahmetle beraberdir...

cok kiziyorum bazen gecen artik gitmeyecegim dedim cok inatci.. esim gidelim en azindan adamin kendi hastanesi oldugu halde para derdinde degil dedi bende yine gittim.. imsi var cnm.. dogal tup bebekle en kaliteli yumurtani bulacagiz diyor.. sperm kalitesi icin imsi teknigi kullanilacak..

cnm ben artik tum doktorlari tum buyuk hastaneleri ayni gozle goruyorum heryer iyi hepsi ayni seyleri yapiyor.. bir yandanda hepsinin eksileri var.. bir hastane icin ilk tedavisinde sansa tup tutupda mukemmel diye sayfalarca methedenlere inanmiyorum, ne yasamiski methediyor.. cok doktor cok hastane gordum hepsi ayni.. artik hangisinde tutarsa sansa diyorum..

doktorun dürüst sizinde insan olduğunuzu görerek hareket ediyor bence.diğerleri muhattap bile olmuyor hastayla anca hemşireye yönlendiriyor.inşallah doğru doktordur güzel sonuçlanır

doktorun dürüst sizinde insan olduğunuzu görerek hareket ediyor bence.diğerleri muhattap bile olmuyor hastayla anca hemşireye yönlendiriyor.inşallah doğru doktordur güzel sonuçlanır

sagol cnm hayirlisi diyorum ben artik..
hepimiz icinn hayirlisii..

bırgun daha bıtıyor bırgun daha yaklastık yavrularımıza... oyle boyle derken gecıyo ıste.. yarın kalkıcaz yıne gunluk ısler derken ama hep aklımızda dılımızde dogmamıs cocuklarımız olcak.. hep oyle olmuyomu sankı artık kafaya takmak yok dıyoz bız unutsakta pat dıye takıyorlar aklımıza.. hem bu gercekten kacamayızkı bu bızım sınavımız bunun baska acıklaması yok. doktor onu der bunu der sunu der herkes bısey der olurya hamıle kalırız yıne dıyecek bısey bulurlar ama kımse gercekten anlamaya calısmaz bızı oysa bır dakıka bıle olsalar yerımızde neler yasadıgımızı anlarlar ya nasip işte. kimisi korunurda olur kimisi yıllarca ugrasır dua eedelım elımızden gelenı yapalım yeter. hem sankı daha once hıc mı sorun cıkmadı karsımıza asılmaz dedıgımız bıtmez gcemez dedıgımız gun gecmedımı.canım annemı kaybedelı 17 yıl olmus nasıl gecerdı o gunler ya benı bı dusununsene 11 yasında abım 4 yasında kız kardesım gece kalkıp süt diye aglıyo anlatamıyosun kı anne dıyo baska bısey demıyo o anlarda babamın halı gelıyo aklıma kalkar kahvaltımızı hazırlar banyomuz herseyımız işte mıllet oyun oynarken ben oylece kaldırımlarda oturur dusunurdum allahım nasıl gecer bugunler ben kardesım nasıl buyucez boyle ne olcak sonumuz dıye.ama rabbım bı kapı daha actı oyle ıyı yureklı anne gönderdıkı bıze kız kardesım onu öz annemız bıldı nerdeyse ha ınsan buyunce anlıyo bazı seylerı suan 11 yas var annemle aramızda gören meraklılar soruyor bız anne dedıkce amann herkesın herseye bı lafı var o gunler gectıyse bugunlerde gecer elbet bır an olsun ınancımı kaybetmedım verende bızden onu alanda yaradan var kım ınkar edebılırkı o yuzden hiç sıkıntıya gırmıcez sabırla beklıcez baska yolu yok canlarım.. buda gecer

cnm yazini okuyunca cok etkilendim.. cok uzmeyecekse seni annenin rahatsizligimi vardi.. yazik ya akli nasil geride kalmistir hepiniz kucucukmussunuz cok uzuldum cok..

insallah hepimiz bebislerimize kavusacagiz cnm.. kizin olursa anne kiz duygusunu onda biraz olsun derinlemesine yasarsin cnm..
annen icin Allah rahmet eylesinn..

gecmıs olsun arkadasım Allah a dua et bol bol dua et verende ALLAH alanda hersey ALLAH ın elınde bozma moralını dık dur bılıyorum demesı kolay sen ınancını duanı hıc eksık etme ınsallah sende guzel mesajlar alıcaz ıcıme dogdu

merhaba cnm ben sana tesbih cekmek istiyorum tup tedavin ne zaman yetistiririm heralde eger sende istersen tabi. ozelden ismini yaz hemen basliyim cekmeye. duanin acamayacagi kapi yok ben alti yillik evliyim ve iki aylik hamisim iki tup iki asilama ameliyat birsuru sey yasadim. anlatmakla bitmez hamile kaldimmi unutmucan dedim yasadiklarimi bebek isteyen tup bebek yapanlara tesbih cekiyorum. bi dua verdiler bana gonulden inanarak yaptim ve alti ay icinde hamileydim insallah sizlerede vesile olur. besinci denemen galiba yuce allah bu defa nasip eder insallah.o ic acisini bilirim hic uzulme olacak sende buralari inleteceksin hamisim diye istersen ozelden adini bekliyorum cnm. rabbim sen herseye kadirsin bu arkadasimizin bu son denemesi olsun ol de rabbim olsun. buradaki tum arkadaslarimizin tedavileri pozitif olsun yeniden dogsunlar onlarada o sonsuz tarifsiz mutlulugu tattir rabbim amiiiinnnn

Merhaba canım ben sızın yazınızı gordumm hamıleymıssınızz rabbım kucagınıza almanızı nasıp etsınn saglıklı bor sekıldeee ..:nazar: benıde dualaranıza alırsanız cok sevınırım hamılelerın duası tutarmıss.! Rabbım hepımıze nasıp etsın ..

cnm benim esimde problem yoktu am benim tuplerim tikali cikti histeroskopi laproskopi genetik test rahim filmi okadar ugrastikki esimle agladik esimle gogus gerdim. bi tek insana derdimi.acmadim anlamazlar cunku kk da anlattim kk da agladim. ama umut denen sey okadar enerji veriyoki insana hep tek basinaydim esim isten izin alip geliyodu tup bebek iki kere bi donmus bi taze iki asilama o cift cizgiyi gormek hayal olmayacak dedim allah halimi goruyor dualarimi duyuyor allahin merhameti sonsuz asla isyan etmedim ama cok cok zor dayanmak giclu olmak.rabbim bana sabir ver dedim bebegime kavusana kadar sabir la yola devam gucu istedim.
cevre kv hatta annem kimse anlamiyor anlayamaz lutfen hicbir insani n lafini takmayin ben ucyildir kalabalik ortamlara girmiyorum cocuklu arkasaslarla gorusmuyorum kotu niyetten degil tabi dayanamiyosun konular ayni sohbet boguyor sanki herkes sana kufur ediyor gibi hissediyosun.kusen kussun dedim kendimi strese sokmadim hep esimle gezdim tozdum beraber dertlestik agladik ama hayati zehir etmedik birbirimize bu alti yilda doya doya gezdik yedik ictik tabi yirmibin tl yi kaybettik bebegimiz icin ama lafinu dahi etmedik.esim cok vefali bankada ki paramiz dugun bileziklerim in bi kismi gitti ama biz kenetlendik yikulmadik yikilmak yok dedim esime.dusmanlarimiz catlasin sevindirmicektim onlari sizde sevindirmeyin esinize sarilin bebekli ginlerin hayalini kurun. duadan vazgecmeyin tedavinizden vazgecmeyin bi kurus paraniz varsa onu biriktirp tedaviye devam edin.
bu bir imtihan allah siniyor ama eminim asla kucaginizi bos birakmucak okadar buyukki allahim cok buyuk.
canim bana ozelden ismini ver sana tesbih cekicem bi dua vardi onu yaptum alti.ay sonra hamistim sanada okiyim her namazda zaten kk daki tup ebek.bolumundeki butun anne olmak icin cabalayan lara dua ediyorum yemun ederim gercekten sizleri en iyi ben anlarim. stres li ortama girmeyin kulaginizi disariya tikayin asla eksik hissetmeyin allah ol demeden olmaz ol drse onu kim engeller.bu yil insallah bebeginize kavusacaksiniz durmak yok yola devam uzun oldu ksra bakmayin yazacak okadar cok sey varki bundan boyle dualarimdasiniz. yasadiklarimu asla unutmadim unutmayacagim hep sizlerin yaninizdayim...allah guc kuvvet versin hepimize...
arkadaşım okuduğun dua neydi bende öğrenebilirmiyim....
benimde 5 denemem var hepsi negatif yaklaşık 8 yıldır bekliyorum mucizemin geleceği günü:KK5:

arkadaşım okuduğun dua neydi bende öğrenebilirmiyim....
benimde 5 denemem var hepsi negatif yaklaşık 8 yıldır bekliyorum mucizemin geleceği günü:KK5:

cnm merhaba..
doktorun kim..neden tutmuyor size birsey dedimi doktorunuz.. benimde 6 tane negatifim var su anda yeni bi tedaviye daha basladim..
cok negatifler cok fazla yipratiyor..

cnm merhaba..
doktorun kim..neden tutmuyor size birsey dedimi doktorunuz.. benimde 6 tane negatifim var su anda yeni bi tedaviye daha basladim..
cok negatifler cok fazla yipratiyor..
evet fazlasıyla yıpratıyor negatif almak insanı kafamda bile negatif düşünceler doldu artık pozitif bakamıyorum çoğu zaman, olacak diyorum Allahın izniyle ama ne zaman?
5 denememiz var en sonuncusu acıbademde oldu geçtiğimiz haziran ayında..
4. denemem ist. tüp bebek merkezinde oldu...ilk 3 denememizde izmirde oldu
bizim sorun erkek faktörü sayı var fakat hareket az. nasip bu işler burda bir sürü bayan okuyorum bizim sayımızdan daha az sayı ile doğal yolla hamile kalmış ama biz 5 kez tüp bebek denedik yine olmadı
tutunmaması için sebeb sanırım eşim de ki kromozom fazlalığı embriyolarımız oluşuyo ama hiç bir zaman 5.güne gelemiyo
kaliteli olmuyo
aslında bunların hepsi birer sebeb sanırım vakti gelmedi henüz:KK5:
rabbim ol derse olacak ...
yeni bi tedavi daha düşündüğümde korkuyorum yine aynı stresi sıkıntıyı yaşamak sonunda da hüsrana uğramak çok zor sanki sanki bi kez daha denesek yine olmuyacakmış gibi geliyo..

evet fazlasıyla yıpratıyor negatif almak insanı kafamda bile negatif düşünceler doldu artık pozitif bakamıyorum çoğu zaman, olacak diyorum Allahın izniyle ama ne zaman?
5 denememiz var en sonuncusu acıbademde oldu geçtiğimiz haziran ayında..
4. denemem ist. tüp bebek merkezinde oldu...ilk 3 denememizde izmirde oldu
bizim sorun erkek faktörü sayı var fakat hareket az. nasip bu işler burda bir sürü bayan okuyorum bizim sayımızdan daha az sayı ile doğal yolla hamile kalmış ama biz 5 kez tüp bebek denedik yine olmadı
tutunmaması için sebeb sanırım eşim de ki kromozom fazlalığı embriyolarımız oluşuyo ama hiç bir zaman 5.güne gelemiyo
kaliteli olmuyo
aslında bunların hepsi birer sebeb sanırım vakti gelmedi henüz:KK5:
rabbim ol derse olacak ...
yeni bi tedavi daha düşündüğümde korkuyorum yine aynı stresi sıkıntıyı yaşamak sonunda da hüsrana uğramak çok zor sanki sanki bi kez daha denesek yine olmuyacakmış gibi geliyo..

anladım canım.. aslında bizim gibi çok deneyenler hep büyük hastaneleri sırayla dolaşıyoruz..
bende ilk denememi Amerikan hastanesinde yaptırmıştım, daha sonra 4 defa Bahcecide deneme yaptım.. 6. denemi İstanbul Tüp Bebek Merkezi Aret Kamarda yaptırdım negatifti.. şu anda 7. denemeyide yine Aret Kamarda yaptırıyorum..
bizdede erkek faktörü var sayı az 2 milyon..ve hareket %30..

tekrardan Acıbademdemi deneyeceksin.. Maslak Acıbademmi yoksa Kadıköy Acıbademdemi denedin canım.. orada doktorun kimdi..
çok soru sordum biliyorum:)))

Merhaba canım ben sızın yazınızı gordumm hamıleymıssınızz rabbım kucagınıza almanızı nasıp etsınn saglıklı bor sekıldeee ..:nazar: benıde dualaranıza alırsanız cok sevınırım hamılelerın duası tutarmıss.! Rabbım hepımıze nasıp etsın ..

allah razi olsun tez vakitte sanada nasip etsin ayni umutsuzluklarla savas verdim alti yil sizleri gercekten cok iyi anliyorum ama inanki vakti gelince oluyomus ve allaha gore gucluk yok ol der ve olur hic umutsuzluga dusme. sunuda cok iyi anladim boyle.cabalayan ugrasan evlar sahibi olmak icin usanmadan mucadele eden kimse evlatsiz kalmaz gercekten buna inan.sanada ederim cnm dua buradaki herkese her nsmazda ediyorum insallah kavusacaksiniz yavrulariniza sizde hic suphem yok allah bu yolda guc kuvvet sabir versin durmak yok oyavrular sizi bekliyor sakin vazgecmeyin......

kizlar duayi.ozelden yazamadi msj kutum yeterli degil. burdan yaziyorum bu dua 40 gun boyunca yapiliyor ben adetle ara verdim okutcak kimse yoktu.inanarak azimle yapin insallah 10 gun boyunca gunde 1000 kere ya latif cekiyosunuz.
asagida turkcesini yazicam sabah ve yatsi namazindan sonra 50 kere cekiyosunuz. ben sabah namazina kalkamiyorum oglen namazdan sonra cektim.toplam 100 kere gunde cekiliyor.
esselatu vesselamu aleyke ya seyyidi ya resurallah huz biyedi gallet hileti edrikni ya lutfike ve keremike ya sahibelmulk vel ihsan birahmetike ya erhamerrahimin.
cok etkili bir dua ben alti ay once yapmistim hic aksatmadan bide dort cuma ust uste ya evvel cektim okadar cok dua yaptimki meryem suresini okudum 41 gun. tabi allah vesile etmistir ama nu duayi hayatinuzi degistiren dua diye duydum bebek isteyen kadinlar ozellikle okuyolarmis ve cogu hamile kalmis. tevekkul gayret bizden takdir allahin. allah hepinuze bebeginizi nasip etsin hep buralarda takipte olucam yasadiklarimi unutmam unutamam insallah bende inci tanemi kucagima alirim butun sulale bekliyor melegimi ananesinin kuzusu annesi babasinin pirlantasi.

allahim buradaki arkadaslarin da yavrularinin ruhunu sura ufle onlarda kavussun dindir evlat hasretlerini guzel rabbim senin gicun herseye yeter amiiiiinnn

anladım canım.. aslında bizim gibi çok deneyenler hep büyük hastaneleri sırayla dolaşıyoruz..
bende ilk denememi Amerikan hastanesinde yaptırmıştım, daha sonra 4 defa Bahcecide deneme yaptım.. 6. denemi İstanbul Tüp Bebek Merkezi Aret Kamarda yaptırdım negatifti.. şu anda 7. denemeyide yine Aret Kamarda yaptırıyorum..
bizdede erkek faktörü var sayı az 2 milyon..ve hareket %30..

tekrardan Acıbademdemi deneyeceksin.. Maslak Acıbademmi yoksa Kadıköy Acıbademdemi denedin canım.. orada doktorun kimdi..
çok soru sordum biliyorum:)))
her yeni tedavi yeni bir umut oluyo ama sonunun hüsranla bitmesi çook zor ...
ben istanbul tüp bebek merkezinde ki tedavime çok kaptırmıştım kendimi ama olmadı istanbulda ikamet etmiyorum başka bi şehirden gelip gidiyorum onca emek ,masraf , bir bebeğe dair kurduğun hayaller bir çırpıda bitip gidiyor...
çook zor çook yaşamayan bilemez:KK14:
şu an yeni bir tedavi düşünmediğim için merkezde belirlemedim zaten artık şaşırmış vaziyetteyiz sanırım zor karar veririz bugüne kadar gittiğimiz merkezler gayet işlerinde uzman yerlerdi ama olmayınca olmuyor:KK5:

en son merkezim kadıköy acıbadem hastanesi tayfun bağıştı dr.um

en son tedavim diğerlerinin içinde ki en kötü tedavimdi normalde 8 civarı embriyomuz oluşur bu kez sayı çok azdı guya ımsi yapıldığı halde:KK4:
pgt ye gidecekti embriyolarımız ama kalite ve sayı çok az olduğu için pgt olmadı maalesef..
sadece tek embriyomuz kaldı o da transfer oldu zaten dr transfer esnasında çok bozdu moralimi:KK14: embriyoların çok kötü diyerek

transferden çıkınca çok ağladım:KK43: ama yine de dua ettim inandırdım kendimi mucize olacağına ama olmadı
nasip değilmiş...
geçen günü birinden duydum kaç kez denemişler olmamış son denemelerinde hamile kalmış bayan ama bu son denemelrinde ki embriyoları 20 gün kamerayla izlendikten sonra transfer olmuş acaba benim mi yanlışım var diyorum 20 gün yaşarmı embriyo
hiç duydun mu:26:
size yeni yöntemler uygulandımı peki ve hiç sperm dna hasar testi yaptırdınızmı:26:

arkadaşım dua için teşekkür ederim inş bu dua bizim mucizlerimizin gelmesine de sebeb olur..allah razı olsun

kizlar duayi.ozelden yazamadi msj kutum yeterli degil. burdan yaziyorum bu dua 40 gun boyunca yapiliyor ben adetle ara verdim okutcak kimse yoktu.inanarak azimle yapin insallah 10 gun boyunca gunde 1000 kere ya latif cekiyosunuz.
asagida turkcesini yazicam sabah ve yatsi namazindan sonra 50 kere cekiyosunuz. ben sabah namazina kalkamiyorum oglen namazdan sonra cektim.toplam 100 kere gunde cekiliyor.
esselatu vesselamu aleyke ya seyyidi ya resurallah huz biyedi gallet hileti edrikni ya lutfike ve keremike ya sahibelmulk vel ihsan birahmetike ya erhamerrahimin.
cok etkili bir dua ben alti ay once yapmistim hic aksatmadan bide dort cuma ust uste ya evvel cektim okadar cok dua yaptimki meryem suresini okudum 41 gun. tabi allah vesile etmistir ama nu duayi hayatinuzi degistiren dua diye duydum bebek isteyen kadinlar ozellikle okuyolarmis ve cogu hamile kalmis. tevekkul gayret bizden takdir allahin. allah hepinuze bebeginizi nasip etsin hep buralarda takipte olucam yasadiklarimi unutmam unutamam insallah bende inci tanemi kucagima alirim butun sulale bekliyor melegimi ananesinin kuzusu annesi babasinin pirlantasi.

allahim buradaki arkadaslarin da yavrularinin ruhunu sura ufle onlarda kavussun dindir evlat hasretlerini guzel rabbim senin gicun herseye yeter amiiiiinnn

her yeni tedavi yeni bir umut oluyo ama sonunun hüsranla bitmesi çook zor ...
ben istanbul tüp bebek merkezinde ki tedavime çok kaptırmıştım kendimi ama olmadı istanbulda ikamet etmiyorum başka bi şehirden gelip gidiyorum onca emek ,masraf , bir bebeğe dair kurduğun hayaller bir çırpıda bitip gidiyor...
çook zor çook yaşamayan bilemez:KK14:
şu an yeni bir tedavi düşünmediğim için merkezde belirlemedim zaten artık şaşırmış vaziyetteyiz sanırım zor karar veririz bugüne kadar gittiğimiz merkezler gayet işlerinde uzman yerlerdi ama olmayınca olmuyor:KK5:

en son merkezim kadıköy acıbadem hastanesi tayfun bağıştı dr.um

en son tedavim diğerlerinin içinde ki en kötü tedavimdi normalde 8 civarı embriyomuz oluşur bu kez sayı çok azdı guya ımsi yapıldığı halde:KK4:
pgt ye gidecekti embriyolarımız ama kalite ve sayı çok az olduğu için pgt olmadı maalesef..
sadece tek embriyomuz kaldı o da transfer oldu zaten dr transfer esnasında çok bozdu moralimi:KK14: embriyoların çok kötü diyerek

transferden çıkınca çok ağladım:KK43: ama yine de dua ettim inandırdım kendimi mucize olacağına ama olmadı
nasip değilmiş...
geçen günü birinden duydum kaç kez denemişler olmamış son denemelerinde hamile kalmış bayan ama bu son denemelrinde ki embriyoları 20 gün kamerayla izlendikten sonra transfer olmuş acaba benim mi yanlışım var diyorum 20 gün yaşarmı embriyo
hiç duydun mu:26:
size yeni yöntemler uygulandımı peki ve hiç sperm dna hasar testi yaptırdınızmı:26:

canım özellikle doktorunu sormamın sebebi bende şimdiki merkezimde bu tedavi tutmazsa Kadıköy Acıbadem Tayfun beye gitmeyi düşünüyordum.. bayağ olumsuzluklar yaşamışsın kafamdan bu düşünceyi sildim canım.. ayrıca doktorun transferde öyle demesi ne tuhaf kendimi düşündümde o halde aynen senin gibi saatlerce ağlardım..
Maslak Acıbademde ise Halit beye asla gitmem o doktorun grubuna dair çok geniş bi olumsuzluk tecrübelerine sahibim..

insan belli bir süre sonra nereye gideceğini ne yapacağını şaşırıyor.. Memoriala gitmeyi çok istedim bir ara oradada ablama yıllar önce tüp denemesinde yalnış teşhis konulmuştu tüpleri alınmıştı boş yere o yüzden ailem oraya asla yanaşmıyor..
bizde yapılmayan hiç test kalmadı cnm.. sperm dna hasar testini yaptırdık..sorun çıkmadı.. preferik kanlarda genetiklerde hiç sorun yok..
sayı ve hareket az tabi bende rezerv azaldı.. İstanbul Tüpte ımsı tekniğini kullandılarmı sizde hiç.. ben bu hafta bu konuyu görüşeceğim İstanbul Tüple ımsı istiyorum diye embriyologla görüşeceğim..
20 gün kamera sistemini bende tv de izlemiştim ama o nerede hangi hastalarda uygulanıyor bilmiyorum.. bende zaten 2 tane zor dölleniyor artık onuda 20 gün bekletemem canım.. zaten Aret bey 2 günden sonra bekletmiyor bile.. :)

canım benim duayı yazdığın için teşekkürler ben ve soran arkadaşlar okuyacak inşallh
sen yavruna sağlıkla kavuşursun inşallah benimde dualarım seninleee

X