Anne olmak hayal mi

inşallah bende kavuşurummm yüzne baktığımda dünyami aydınlatan bi yavrum olurrrr

olacak canımm hepimizin olacak yakında inşallah..
bugün 23 nisan herkez cocuğunu törenlere götürdü yada lale bahcelerine gezmelere götürdü..
bende çok isterdim..
şimdi anneler günüde yaklaştı.. 6 yaşında tüp bebekle olan ikiz yeğenlerim var.. ablamın 9. tüp denemesinde oldular.. ablamın eşindede sıkıntı vardı.. minişler annelerine çiçek alırken banada üzülmemem için çiçek alıyor ama bu defa içimde daha çok hüzünleniyorum..

haklısın canım benim 23 nisanda heryer çoçuk doldu bizimde olsaydı şimdi bizede bayram olurduuu
şu günlerde takıoldığımanneler günü hiç sevmiyorumo günü
üzülme bana ç,çek alan bile yokkk teyze olmak da güzeldirrr

Allah razı olsun allahta evladına sağlıklı sıhhatli güzel bir ömür versin inşallah.

nasılsın canım oruç yada diyete başlayalım mı bugün

Son düzenleme:

bugün ilk günün güle güle git güle güle gel canım çok güzel bir gün bugün hamile haberine 4 hafta kaldı inşallah😊

özeline yazdim nebf cok sevindim bana umut oldu yazin bin kez Allah razi olsunnnnn

nebf bana akrabalarim meryem otu tasi üstünde dediler hamile kalirsam hemen cikartmak zorundaymisim yoksa düsük yaparmisim sen bu meryem otunu hocalardan duydunmu faydasi varmi ...
Sen hangi dualari okuyorsum banada yazarsmisin yapabilicegim herseyi yapmak istiyorum bu tedavimde ?...

dün bunu ailece konuştuk.meryem otu sadece ve sadece kolay doğum yapmak içinmiş bunu duyunca çıkardım üstümden

bugün ilk günün güle güle git güle güle gel canım çok güzel bir gün bugün hamile haberine 4 hafta kaldı inşallah😊

canımm çok incesinn unutmamışsın..
çok sağol bitanem inşallah hepimiz için herşey yolunda ilerleyecek..
çok öpüyorum..

allah razı olsun allahta evladına sağlıklı sıhhatli güzel bir ömür versin inşallah.

Nasılsın canım oruç yada diyete başlayalım mı bugün

tamam canım bugün gece oruca kalakalım dün denk gelmedim sana hiççç
akaşam detaylı konuşuruz

canımm çok incesinn unutmamışsın..
çok sağol bitanem inşallah hepimiz için herşey yolunda ilerleyecek..
çok öpüyorum..

Canım tedavin hayırlı olsun musmutlu bir sonla bitsin inşaallah :) güzel haberlerini bekliyoruz sağlıkla kal ...

Anne Olamamak;

Anne olmak isteyen bir kadın için, anne olamamak demek; baktığın her bebekte yüreğinin kalması demek…

Geceleri uyanıp sabaha kadar senden sonra evlenip, senden önce çocuk sahibi olanları saymak demek…

Hiç sebep yokken iki de bir ‘belki hamileyimdir’ deyip gidip test yaptırmak demek…

Her test için gittiğinde seni gören sağlık personelinin sana acıyarak bakması demek…

Gördüğün hamile kadınlara gözlerinin takılıp kalması, nazarının değeceğinden korkup bir sürü dua etmek demek…

Çocuk tedavisi görürken ‘ben kısır mıyım, neden ben burada tedavi görüyorum’ diye gözyaşı dökmek demek…

Etrafındaki yakınlarının, komşularının, büyüklerinin durmadan ‘çocuk yok mu?’ diye sorup, yaranı kanatması demek…

Türbelere gidip “Rabbim burada yatanın yüzü suyu hürmetine hayırlı, sağlıklı bir evlat nasip et” diye gözyaşlarıyla dua etmek demek…

Doğmamış çocuğun için her gün mektuplar yazmak, ‘hadi gel artık tükeniyorum’ diye yalvarmak demek…

Anne olmak isteyip de anne olamamak demek; kendini yarım kalmış, eksik bırakılmış, unutulmuş hissetmek demek…

Yıllarca bekleyip anne olabilmek demekse; gülümseyerek ölmek ve yavrunla yeniden doğabilmek demek…

Anne olamamak demek hiç bir zaman çekirdek aile fotoğrafında 3 kişi olamamak demek

hiç bir zaman tam bir aile gibi olamamak,eksik hissetmek demek...

bebek mağazalarının önünden bazen hızlıca geçmek,bazende eşinden gizli gizli minik eşyalara bakıp,ağlamamaya çalışmak demek...

arkadaş toplantılarında çocuğuyla ilgilenmeyen tek aile olmak demek...

anne olamamak demek anne olamamanın acısını yaşayanların sözleriyle yazılarıyla avunmak demek...

bir yerlerde benim gibi acı ceken var rabbim onlarada banada ver demek...

anne olamamak demek artık hayal kurmak istememek,hayal kurunca olamayacağını düşünerek kafadan silmesi zor olsada sadece bir iki saniyeliğine kafadan atabilmek demek...

anne olamamak demek hayata tutunma dalının olmaması demek..

anne olamamak demek yanlız öleceğini düşünmek demek...

anne olamamak demek çok sevdiğin eşinle önceden onu hissetmek için sevişmek yerine sadece bebek sahibi olabilmek için sevişmek demek..

anne olamamak demek rüyanda bebeğini gördüğün zaman seni uyandıranlara gıcık olmak demek...

anne olamamak anne şarkılarında herhangi bir duygusal ortamda durduk yere ağlamak demek...

anne olamamak her duyduğu karışımları yapmak demek...

anne olamamak her ne olursa olsun umudunu kaybetmemek demek...

*Çoçugu olmayan kimse 707 kere "Ya Varis" okursa Allahin izniylehayirli evlat sahibi olur.

*Çoçugu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere "Ya Evvel" okumalidir.

*Düsük ihtimali olan hamile bayanlar esleriyle beraber "El Mübdi" okur.

Hayırlı Evlat İçin Okunacak Dua;

”Vellezine yekulune; rabbena heb lena min ezvacina ve zürriyyatina kurrete ayünin vecalna lil muttekine immama”

Anlamı: Ve şöyle niyaz ederler; ey keremi bol rabbimiz bize gözümüzün gönlümüzün süruru olan temiz eşler ve nesiller ihsan eyle takva sahiplerine bizi önder eyle..

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun ve hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inş..
Tüm hamilelere hayırlı doğumlar, ve hamile kalmak isteyenlere de en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasib etsin rabbim. Amin.

*Çoçugu olmayan kimse 707 kere "Ya Varis" okursa Allahin izniylehayirli evlat sahibi olur.

*Çoçugu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere "Ya Evvel" okumalidir.

*Düsük ihtimali olan hamile bayanlar esleriyle beraber "El Mübdi" okur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…