Anne olmak hayal mi

tamam zaten eşimde pazartesi başla deyip durdu
tmm sabah diete başlayalımm
normal az ekmeki kahvaltımı yapacağızzz napalımmm

valla ben ekmek yemiyorum ancak makarna pilavdan yerim .esnek diyet arkadaşlığı topiğine bakarız arada orda menü falan yapıyorlar

valla ben ekmek yemiyorum ancak makarna pilavdan yerim .esnek diyet arkadaşlığı topiğine bakarız arada orda menü falan yapıyorlar

tamam olur bende az yerimm artıkkk
mecburr
akşamları yemem
tamam beraber menü yaparızz hafta sonu ıspanak falan alırımm sebze olarak başka şeylerr
ee neler yaptın girmedin iş mi yoğundu canım

mecburr
akşamları yemem
tamam beraber menü yaparızz hafta sonu ıspanak falan alırımm sebze olarak başka şeylerr
kilolarımızı iki günde bir ölçelim birbirimizi gazlayalım😊 yok gezmekten biraz şey oldu tatildi bize

mecburr
akşamları yemem

sen nasılsın?
ben 63,5 tan düşmeye çalışıyorum sen kaç kilosun?

kilolarımızı iki günde bir ölçelim birbirimizi gazlayalım�� yok gezmekten biraz şey oldu tatildi bize

evet dün 23nisandı tatill size tamam canım ama evde tartı yok ki:26::26::26::26::26:
okula gidince gimsada tartılırım
nede olsa 2 gün okul varrrr

Son düzenleme:
özeline yazdim nebf cok sevindim bana umut oldu yazin bin kez Allah razi olsunnnnn

tamam cnm anatomi adli arkadasada basladim sanada hemen bu yatsida baslicam vaktim yettigince her namaz sonunda tesbih cekicem bu duayi ben sana cekicem zaten turkcesini yazsam yasak falanmi bilmiyorum banlanmak.istemem. kirk gun cekiliyor sabah ve yatsi nsmazindan sonra elli kere ayrica 10 gun boyunca hergun ya latif gunde 1000 kere cekmistim.
bebek isteyen bi kac kisi daha yapmis ablam verdi bana bu duayi onlarnda olmus hayatinizi degistiren dua diyolardi vallahi hayatim degisti. ben sana ve anatomi ye basliyorum allah kabul eder insallah sizler hep duamdasiniz bende ayni acilari.yasadim ama allah cok buyuk vaktini bekliyor sadece inancinizi ve umidinizi hic yitirmeyin ben simdi ruyada gibiyim o zor yillari unutmayip umut dagitmak benim hayat gayem artik
adak adamistim eger hamis kalirsam tup bebek bolumundekilere tesbih dualarimla umit olucam guc vericem diye. iste canli ornegim dualarla ayakta kaldim dualarla hamisim bin.kez sukur olsun olacak cnm senin digerlerinin kimsenin kycagini.rabbim bos birakmaz akan gozyaslarimizi aciyan yuregimizi hasret cektigimiz yavrulari tek tek nasip.edicek hic suphesiz ogune kadar dimdik ayakta kal moralini saglam tut sadece allaha yalvar yakar ona ac ellerini ona agla drdrini ona anlat inan seni duyuyor.sizleri.duyuyor melekler duamiza amin diyor rabbim cok merhametli sabredin yeterki sabirla ilerleyin allahim hicbirinizin kucagini bos birakmicak insallah sabir ve dua ile yola devam...

ayyy ben fazlayımmm söylemeyimmm kiloyum bennnn biliyooon işteeee

canım diyet arkadaşım.com diye bir site var ordan yediklerinin kalorisini hesapla günde şu kadar kalori alabiliriz diyip ordan ayarlayıp diyetimizi yapalım

Allah yardımcın olsun canım süreci bizimle paylaşşşş

Canım tedavin hayırlı olsun musmutlu bir sonla bitsin inşaallah :) güzel haberlerini bekliyoruz sağlıkla kal ...

sen sağol kader ortağım inşallah mutlu olursun hep.

kizlarr geldimm:))
klomenle dogal tup bebek tedavisine basladi.. az yumurtam oldugu icin once klomenle basliyor gerekli gorurse son bir iki gun igne kullandiracak..
4 tane yumurta varmis.. herzamanki gibi az ama yapacak birsey yok..sali gunune kadar ilaci kullanip gidecegim..
hicbirzaman donmus sansim olmadi ne yazikki hep sil bastan...
hayirlisi diyorum artik..
bu arada hem zayiflamaya hemde yumurta kalitesine ispanak, semizotu, kuru fasulye, nohut, zeytinyagli fasulye bir numara kizlar.. ben 47 kiloyum hep bu tarz seyler yerim..
haftada bir baklagilll mutlaka yapin cok faydali sirf bu yuzden duduklu tencere aldim yoksa calisirken yapamiyordum..

hoş geldinnn canım benim
tedavin hayırlı olsunn
inşallah güzel haberler verceksin hep bize
canım benimyumurta çok olmuş ne fayda
önemli olan tutmasıı
takılma buna
ne güzel sen zayıfsın aycan da zayg ya öyle dedğine bakma ama benim kilo vermemlazımm
poc kilo zararlı zatennnn

çok zayıfmışsın canım ya sanada kilo alma diyeti lazım bence😊 nasılsın?her gün mutlu olmaya çalış işi falan boş ver bir ay nolacak sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…