Anne olmak hayal mi

Bu yasadiklarinizin hepsini yasadim inanin.Bazen umudumu kaybediyor gib oluyor ama cabucak sariliveriyordum yine.Allahima cok sukur 3. Denememde hamile kaldim.Hamileligimde zor gecti 2. Ayda plasentanin asagida olmasi sebebiyle 2 buyuk kanama gecirdim.Hastanede yattim 1 ay evde yattim sadece tuvalete kalkiyordum.Dogurana kadarda yuregim agzimda gezdim hep ya bisey olursa diye :)Rabbime cok sukur oglum simdi 3 aylik.Cocuk isteyen herkese surekli dua ediyorum.Umudunuzu hic kaybetmeyin,deneme sayisi onemli degil gucunuz yettigi surece savasin pes etmeyin.Allahim en kisa zamanda yuzunuzu guldursun belki hic tanimiyacagiz birbirimizi ama dualarim sizlerle...

bizim bi kaç gün oldu bıktım ben büyüğüm obekar daha ma hep ben alttan alıyorum bu sefer almıyacağımmm
bende çok severim o çorbayııııı
olmadı yarın hastanede şimiz bitince eşimle gezeriz bugün evde kalayım
ah keşke sen yakın olsan gezerdik beraber çarşı pazarrr
canım senle konuştuktan sonra immünoloji bölümüne gittim,hastanede tel çekmiyordu sonra bizimkiyle dışarda dolaştık biraz.o antikor testlerini sordum burda yok dedi.ama başka bişeylerden bahsetti 20 güne kadar sonucu çıkarmış bekliyorum.

kızlar bende bugün ıspanak yapacağım yanınada makarna yaparım. yıkaması biraz gıcık ama eşim çok sever ıspanağı..
bekarken hiç yemezmiş evlenince ben alıştırdım çok sever.. k.valdem bu duruma çok bozulmuştu:))
bizimki de etçil ben alıştırdım pırasaya ıspanağa falan.
bugunde ben öyle eşimle tartıştım ve moralım sıfır ben ne yapıyorum dıyorum bazen kendı kendıme ınankı ne savasmaya gucum var ne pes etmeye bu nasıl acıymıs bılmıyorum sınırlerım alt üst durumda
büyütmemeye çalışın canım herkes tartışıyor hem onlarda bizim kadar bu tedavilerden etkileniyor karşılıklı anlayış lazım.
canım bende dün akşam tartıştım.. önceden daha çok tartışıyorduk artık alıştım galiba tartıştığımı bile unutuyorum..
erkekler tüp bebek süreçlerinde yaşadıklarımızdan tamamen bi haberler bence..
kaç tane transferimden sonra test gününü beklerken beni ağlattı saçma sebeplerden..

bu tedavilerde normalde umursamayacağımız şeylere bile katıla katıla ağlıyoruz iğne ilaçlar yüzünden,vücudumuzun bir oyunu bize bunlar

Bu yasadiklarinizin hepsini yasadim inanin.Bazen umudumu kaybediyor gib oluyor ama cabucak sariliveriyordum yine.Allahima cok sukur 3. Denememde hamile kaldim.Hamileligimde zor gecti 2. Ayda plasentanin asagida olmasi sebebiyle 2 buyuk kanama gecirdim.Hastanede yattim 1 ay evde yattim sadece tuvalete kalkiyordum.Dogurana kadarda yuregim agzimda gezdim hep ya bisey olursa diye :)Rabbime cok sukur oglum simdi 3 aylik.Cocuk isteyen herkese surekli dua ediyorum.Umudunuzu hic kaybetmeyin,deneme sayisi onemli degil gucunuz yettigi surece savasin pes etmeyin.Allahim en kisa zamanda yuzunuzu guldursun belki hic tanimiyacagiz birbirimizi ama dualarim sizlerle...

çok sevindim senin adına canım.. bebeşini sağlıklık sıhhatli bir şekilde büyütmeni dilerim..:nazar::nazar:
doktorun kimdi cnm.. doktorlar konusunda yaşadığımız stresler hiç bitmiyor nereye gitsek bir terslik bir yoğunluk ve kötü protokoller bitmek bilmiyor..

Allah razi olsunn güzelimm Rabbim Annali babali büyütsün isallah . Ben umudumu kaybetmek üzereyim 5 kez Tüp bebek denicez ve artik yoruldugumu hissediyorum olmicak diye cok korkuyorumm...... Sizin kacinci denemeydi ve sorun neydi acaba ? Bugün örendim ki büyük eltim hamile 2 sene öncesi evlendi ve ben tam 13 sene evliyim 8 seneden beri bir mücizeninin pesindeyiz Rabbim yardim et güc ver diyorum.... Allahim her isteyene versin ama insan kendini eksik hissedermi bu kadar :KK43:

anladım cnm.. bizdede öyle değişiyor..
2 milyonla 6 milyon arası gidip gidip geliyor..
ama genelde 2 milyon civarı testleri..
tek sayıyada bakmıyorki bu iş canım hareketlilik ve canlı hücre sayısıda çok önemli.. bizde canlı hücrede sıkıntısıda var..
yumurta sayın iyimi nekadar toplanmıştı hatırlıyormusun cnm.

evet cnm haklısın bizimkindede hareket sorunu var ,spermler az hareketli .yumurta sayımı tam hatırlamıyorum ama 5 tane döllenme olmuştu tek embriyo transfer edildi doktorum herşey çok güzel sorun yok demişti ama demekki kısmet değilmiş allahım hepimize hayırlısını nasip eder inşallah

allahım sağlıkla ve huzurla büyümeyi nasip etsin adına çok sevindim canım allahım isteyen herkese hepimize bu mutluluğu tattırır inşallah..

günaydın kızlarrr:KK16::KK16:

Allah razi olsunn güzelimm Rabbim Annali babali büyütsün isallah . Ben umudumu kaybetmek üzereyim 5 kez Tüp bebek denicez ve artik yoruldugumu hissediyorum olmicak diye cok korkuyorumm...... Sizin kacinci denemeydi ve sorun neydi acaba ? Bugün örendim ki büyük eltim hamile 2 sene öncesi evlendi ve ben tam 13 sene evliyim 8 seneden beri bir mücizeninin pesindeyiz Rabbim yardim et güc ver diyorum.... Allahim her isteyene versin ama insan kendini eksik hissedermi bu kadar :KK43:

evet cnm haklısın bizimkindede hareket sorunu var ,spermler az hareketli .yumurta sayımı tam hatırlamıyorum ama 5 tane döllenme olmuştu tek embriyo transfer edildi doktorum herşey çok güzel sorun yok demişti ama demekki kısmet değilmiş allahım hepimize hayırlısını nasip eder inşallah

bugunde ben öyle eşimle tartıştım ve moralım sıfır ben ne yapıyorum dıyorum bazen kendı kendıme ınankı ne savasmaya gucum var ne pes etmeye bu nasıl acıymıs bılmıyorum sınırlerım alt üst durumda

canım senle konuştuktan sonra immünoloji bölümüne gittim,hastanede tel çekmiyordu sonra bizimkiyle dışarda dolaştık biraz.o antikor testlerini sordum burda yok dedi.ama başka bişeylerden bahsetti 20 güne kadar sonucu çıkarmış bekliyorum.

bizimki de etçil ben alıştırdım pırasaya ıspanağa falan.

büyütmemeye çalışın canım herkes tartışıyor hem onlarda bizim kadar bu tedavilerden etkileniyor karşılıklı anlayış lazım.

bu tedavilerde normalde umursamayacağımız şeylere bile katıla katıla ağlıyoruz iğne ilaçlar yüzünden,vücudumuzun bir oyunu bize bunlar
günaydınn kızlarrrrr nasılsınızzzz:KK16::KK16::KK16::KK16:

bu yasadiklarinizin hepsini yasadim inanin.bazen umudumu kaybediyor gib oluyor ama cabucak sariliveriyordum yine.allahima cok sukur 3. Denememde hamile kaldim.hamileligimde zor gecti 2. Ayda plasentanin asagida olmasi sebebiyle 2 buyuk kanama gecirdim.hastanede yattim 1 ay evde yattim sadece tuvalete kalkiyordum.dogurana kadarda yuregim agzimda gezdim hep ya bisey olursa diye :)rabbime cok sukur oglum simdi 3 aylik.cocuk isteyen herkese surekli dua ediyorum.umudunuzu hic kaybetmeyin,deneme sayisi onemli degil gucunuz yettigi surece savasin pes etmeyin.allahim en kisa zamanda yuzunuzu guldursun belki hic tanimiyacagiz birbirimizi ama dualarim sizlerle...

rabbim evladını size bağışlasınnn
zor bi hamileleik olmuşşş ama kucağına alınca geride kalmıştırrrr
oğlunu benim içinde öpppp mis gibi kokuyordur şimdi o
dualarını eksik etme bizlereee
yazdıkların umut oldu bizlere

BENDE SEN ÇIKINCA BENDE ÇIKTIMMM ZATENSEN Bİ AKŞAM ÜSTÜ OLUYORSUNNN
BİRAZ DAHA GEÇ SAATTE YOKSUNNN
CANIM GİTTİM ETLİK DOKTRU İLE GÖRÜŞTÜMM
GENETİĞE GÖNDERDİ 17 MAYISA RANDEVU VERDİ
EŞİMLE GİDECEĞİZ O GÜNNNN

canım üzme kendini erkekler herşeyden bi haber davranıyorrr biz tedavi sürecinde daha çok tartışırız eşimle
hatta en sonnn opu ya giderken beni görseydin gözlerimm nasıl şişti
o halde gittim mecburrrrr
bu yolda bizim güçlü olmamız lazımmmm

BENDE SEN ÇIKINCA BENDE ÇIKTIMMM ZATENSEN Bİ AKŞAM ÜSTÜ OLUYORSUNNN
BİRAZ DAHA GEÇ SAATTE YOKSUNNN
CANIM GİTTİM ETLİK DOKTRU İLE GÖRÜŞTÜMM
GENETİĞE GÖNDERDİ 17 MAYISA RANDEVU VERDİ
EŞİMLE GİDECEĞİZ O GÜNNNN

yuhh tahliller ne zaman çıkacak acaba.uyuyorum yoksa sabah uyanmak işkence oluyor

valla öyleymiş canım genetik doktoru ile görüşmemeiz gerekiyormuşşş önce ,
mecbur bekleyeceğimmm
bide adetli iken kan vereceğimmmm
canım seninde eşindemi yaptrdı bu genleri

önce ona yaptırdık çünkü ondan dolayı olmuyordu şimdiye kadar,ben sonradan kendi kendime yaptırmak istedim.adetliyken hangisi acaba e2 ile progesteronmu?

önce ona yaptırdık çünkü ondan dolayı olmuyordu şimdiye kadar,ben sonradan kendi kendime yaptırmak istedim.adetliyken hangisi acaba e2 ile progesteronmu?

evet canım onlarr hatta eksik miş adetli iken verilenlerrrr
tam yapaRIZ DEDİ DOKTR BAKALIMMM BEN DAHA ÖNCE KAÇ KERE ADETLİYKEN VERİM KAN ASLINDA:26::26::26:
bide amh mı yaptrsamki acaba:97::97::97::97:

evet canım onlarr hatta eksik miş adetli iken verilenlerrrr
tam yapaRIZ DEDİ DOKTR BAKALIMMM BEN DAHA ÖNCE KAÇ KERE ADETLİYKEN VERİM KAN ASLINDA:26::26::26:
bide amh mı yaptrsamki acaba:97::97::97::97:

o zaman hormon tahlilleri istediği için adetliyken gel demiş.genetik yediğimiz yiyecekle içecekle değişmeyeceği için adetli olsak olmasak değişmeyeceği için ne zaman olduğu önemli değil.

X