Anne olmak hayal mi

�� evet
kaç gün geçti olmadın?yaklaşınca bile cadıya dönüşüyorum ben etrafımdakiler kaçışır sağa sola.

14martta olmuştum geçen ne güzel ilaçsız oluyordum bende cadı gibi oluyorummm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
ev halkı eşim oluyoooo:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ya işte bisinir afralar biş tafralarrr
öte git dese alınganlık
bir hafta böyle oluyo
eskiden olmazdı yaşlandıkça çıktı ortayaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bende öyleymişim ama asla kabul etmem sonra ben senin her şeyine katlanıyorum diye başa kakar.kabul etmezsem Bi süre sonra kabullenip unutur.

bende öyleymişim ama asla kabul etmem sonra ben senin her şeyine katlanıyorum diye başa kakar.kabul etmezsem Bi süre sonra kabullenip unutur.

bende kabul etmem eşime karşııı ama doğru anladımmm cidden böyleyim çekilmiyorum o zamalarrr

haklısın canım çoğu zaman bende öyle yapıyorum sen nasılsınnn görüşmüyeli neler yapıyorsunnn

Iyim canim tesekkur ederim, dun biraz moralim bozuktu esimle limoniydik dun hic gecemedim , sonra moralim duzeldii gece gonlumu almak icin erik aramaya ciktik :KK1::KK1:

Iyim canim tesekkur ederim, dun biraz moralim bozuktu esimle limoniydik dun hic gecemedim , sonra moralim duzeldii gece gonlumu almak icin erik aramaya ciktik :KK1::KK1:

noldu canım aman erkekler iştee yaaaaa ayyy erik çok mu seversinnnn
barışmak için erik olduğuna göreee:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

noldu canım aman erkekler iştee yaaaaa ayyy erik çok mu seversinnnn
barışmak için erik olduğuna göreee:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Erkek mılletı canım ya eve bıraz gec gelınce bende surat astım :) ahh canim iki haftadir ariyorumm dun gece bulabildim mutluluktann uctumm uctummmmmm

hiç anlatmıyorsun kuşun ne yapıyo eğitme işleri nasıl hani foto koyacaktınnnn

aycan sen tlfdan mı giriyorsun nete geç yazıyorsun cvp çünkü

evet ya fotoğrafta yüklenmiyo telden.napsın fıttırık iyice coştu nerde o ilk başlardaki kibar kız,sabahın köründe uyandırıyor ikimizi de cır cır.

Erkek mılletı canım ya eve bıraz gec gelınce bende surat astım :) ahh canim iki haftadir ariyorumm dun gece bulabildim mutluluktann uctumm uctummmmmm

kilosu 10 Tl bacım manavda sizi bulunca uçmuştur kesin😊

evet ya fotoğrafta yüklenmiyo telden.napsın fıttırık iyice coştu nerde o ilk başlardaki kibar kız,sabahın köründe uyandırıyor ikimizi de cır cır.

ayyy ne tatlı yaaaa iyi işte sabah erken kalkıyooo sesi yatak odasına duyuluyormu bıçırığınnnnn
eşim almıyo bende istiyommmda
canım sen kaç tlye aldın kuşu

kilosu 10 Tl bacım manavda sizi bulunca uçmuştur kesin😊
:)) gecenin 3 ydu turkiyede 10 lira bacim ben yurtdisindayim canim ve yaklasik yarim kilo sadece 24 lira:) cok degil mi dedim kocise aman dedi senin dilinden kurtuluyum dedi yeter :))

sen hamile misin canımmmmmm

Ahhh canimmmm keskeee ama malesef istesemde hamile kalamama ki tup bebek yapmadan :KK43:

ayyy ne tatlı yaaaa iyi işte sabah erken kalkıyooo sesi yatak odasına duyuluyormu bıçırığınnnnn
eşim almıyo bende istiyommmda
canım sen kaç tlye aldın kuşu

20 lira ama kuşu konuşturacağım diye uğraşmıyacaksan Hint bülbülü al derim minnacık gagalarıda kırmızı küçücük,çok güzel öter hayatımda gördüğüm en güzel kuş tanesi 5lira

:)) gecenin 3 ydu turkiyede 10 lira bacim ben yurtdisindayim canim ve yaklasik yarim kilo sadece 24 lira:) cok degil mi dedim kocise aman dedi senin dilinden kurtuluyum dedi yeter :))

Ahhh canimmmm keskeee ama malesef istesemde hamile kalamama ki tup bebek yapmadan :KK43:

ee sende onun için o kadar fedakarlık yapıyorsun ailenden uzakta kalarak.afiyet olsun😊

X