Anne olmak hayal mi

iyiyimm canımm fena değilimm.. Ev modu çok sıkıcıymış alışmaya çalışıyorum.. Sen nasılsın güzel yürekli anne adayı:))

aynen bende ev ile uğraşıyorum kaç gündür girmiyordummm
işyerinin böyle bi fırsat vermeside güzel alışırsın zamanla
saol canım duygular karşılıklı
inşallah bizde anna olacağızz

aynen bende ev ile uğraşıyorum kaç gündür girmiyordummm
işyerinin böyle bi fırsat vermeside güzel alışırsın zamanla
saol canım duygular karşılıklı
inşallah bizde anna olacağızz

canım özledim valla bende baktım sen yoktun.

bende seni canımm benim cumartesi okul telaşı çıkışta arklarla otrduk baya akşam eve geldik dünde haftaya nişana gitcez kıyafet baktımm
sen nasılsın bacımm

niyetliydin sen bugün nasıl geçti canım Allah kabul etsin.
yakın birimi nişanı olan?

Bende bugün aklıma gelen bankaların hepsini aradım kullanmadığım açık kalmış hesabım varmı diye,ziraatte iki hesabım varmış koşa koşa oraya gidip dilekçe verdim kapanması için.yoksa kullanmadığın hesaptan hesap işletim ücreti kesilecekmiş dün haberlerde duydum son günüde bu ayın28 iymiş

yaaaa benimde var ya bilmiyordummmm:26::26::26::26::26:

en iyisi iyi akşamlar diyim yenı gördun cunku canmm

ayy ne hoş ne güzel bir işmiş maaşalah

canim is sartlarim cok yogundu sabah 06.30 aksam 21.30 arasi gumrukte calisiyordum cumartesilerde dahil.. bu sekilde bes tedavi oldum ama tutmadi esimle cok tartistik is yuzunden tutmuyor bunyen yorgun diye tutturdu.. bir yil boyle olacak birde eylulde gumruk musavirligi sinavim var onada hazirlanacam dedim oyle kabul ettiler ama tabi asil sebebimin tedavi oldugunu biliyorlar.. tum hayatimi tedaviye endeksledim artik yasim geciyor buda beni korkuttu cnm.. is hep bulunur ama evlat sahibi olmamiz en onemlisi..

noldu neye üzüldün kuzum

bacımm dayım var 30 yaşında aramız çok iyiyidir hanımı falan başka şehire taşındılar bi kızlrı varr
bende sanırım 2 senedir görmüyorum tlf herzaman görüşürüzzz
eve net bağlanmış face ark olduk
çoçuğunun resmini koydum 4 buçuk yaşında falan kocaman olmuşş zaten merak ediyordummm
ama görünce bi hoş oldum dedim 2. Hamile şu an
emine nin bile kaç yaşında cocuğu oldu ev işleri falan bilmezdi 2 yada 3 yaş var aramaızda 2 senede cocuk yapmadılarrr
kendimi zavallı gibi hissettim sana yazarken bile ağlıyorummm
ben kötü biri mi oldum kıskanç falan
niye böyle oluyorki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…