Anne olmak hayal mi

kizlarr bende bu gunlerde cok duygusalim ve stresliyim.. tedaviye baslasam belki gecer.. bu en guzel yillarimizi bebeklerimizle geciremiyoruz..

ÖYLE VALLA YA HEP ERKEN YAŞTA ANNE OLMAK İSTERDİMMM
HAFTA SONU NİŞAN VAR GİTMESEM BİLE DÜŞÜNDÜM MİLLETİN ACIYAN GÖZLERLE BAKMASI BENİMDE İMRENEREK BAKMAM
HELE EŞİM ÜZÜLÜNCE SANKİ BELİM KIRILIYORRRR

bacımm dayım var 30 yaşında aramız çok iyiyidir hanımı falan başka şehire taşındılar bi kızlrı varr
bende sanırım 2 senedir görmüyorum tlf herzaman görüşürüzzz
eve net bağlanmış face ark olduk
çoçuğunun resmini koydum 4 buçuk yaşında falan kocaman olmuşş zaten merak ediyordummm
ama görünce bi hoş oldum dedim 2. Hamile şu an
emine nin bile kaç yaşında cocuğu oldu ev işleri falan bilmezdi 2 yada 3 yaş var aramaızda 2 senede cocuk yapmadılarrr
kendimi zavallı gibi hissettim sana yazarken bile ağlıyorummm
ben kötü biri mi oldum kıskanç falan
niye böyle oluyorki

ağlama bitanem geçecek bunların hepsi inşallah.ne hastaların çocukları oluyor senin rahatsızlığın o kadar ciddi bişey bile değil mutlaka Bi gün olacak biraz,sabredip beklememiz lazım.herşey düzelecek çok güzel olacak hatta bugünleri hatırlayıp ya keşke bu kadarda kendimizi yıpratmasaydık diycez bak

canim is sartlarim cok yogundu sabah 06.30 aksam 21.30 arasi gumrukte calisiyordum cumartesilerde dahil.. bu sekilde bes tedavi oldum ama tutmadi esimle cok tartistik is yuzunden tutmuyor bunyen yorgun diye tutturdu.. bir yil boyle olacak birde eylulde gumruk musavirligi sinavim var onada hazirlanacam dedim oyle kabul ettiler ama tabi asil sebebimin tedavi oldugunu biliyorlar.. tum hayatimi tedaviye endeksledim artik yasim geciyor buda beni korkuttu cnm.. is hep bulunur ama evlat sahibi olmamiz en onemlisi..
ahhh ahh aynen canım hepımız o acı ıle yasıyoz ıcımızdekı o acı varyaa yakıyor kavuruyor bızım bende sırf tedavı yuzunden evı beklıyorum okadar okudum suan ıstesem ıse gırerm ama tek maas la gecınmeye calısıyoz cunku bnm normal bı gebelım olmuyo hem tuple kal hem kanaman olsun dusuk rıskı yat sureklı her hafta doktor 1 wc kalkıyorum yanı nasıl calısım ben 1 tane olsaydı hayırlısılaa

ağlama bitanem geçecek bunların hepsi inşallah.ne hastaların çocukları oluyor senin rahatsızlığın o kadar ciddi bişey bile değil mutlaka bi gün olacak biraz,sabredip beklememiz lazım.herşey düzelecek çok güzel olacak hatta bugünleri hatırlayıp ya keşke bu kadarda kendimizi yıpratmasaydık diycez bak

inşallah canım benimmm
o günler gelsinnn artıkk yaaaa dayanamıyorum

ahhh ahh aynen canım hepımız o acı ıle yasıyoz ıcımızdekı o acı varyaa yakıyor kavuruyor bızım bende sırf tedavı yuzunden evı beklıyorum okadar okudum suan ıstesem ıse gırerm ama tek maas la gecınmeye calısıyoz cunku bnm normal bı gebelım olmuyo hem tuple kal hem kanaman olsun dusuk rıskı yat sureklı her hafta doktor 1 wc kalkıyorum yanı nasıl calısım ben 1 tane olsaydı hayırlısılaa

canım benim tek hamile kal inşallah ki oluyormuş hami,leleğin bi günü varr yatarsın sayılı vakit geçerrr
ama belirsizlikkkk katlanacak gibi değilll

canım benim tek hamile kal inşallah ki oluyormuş hami,leleğin bi günü varr yatarsın sayılı vakit geçerrr

benım ıcın hamıleyken gecen 1 gun bana sankı 1 yıl eşmede oh bırgun daha gectı daha yaklaştık dıye sevınıyoruz belırsızlık tabıgı kotu bnm o kanamamın nedenını bılemıyor doktor ve ben bebeklerımın 5.6 haftada olan kanamayla ya kaybedıyom yada 4 ay suruyor hergun dustu dusecek korkusuyla bıde ray cıktı o var sımdıde bakalım öbur ay benı neler beklıyor kızlar :KK17:

benım ıcın hamıleyken gecen 1 gun bana sankı 1 yıl eşmede oh bırgun daha gectı daha yaklaştık dıye sevınıyoruz belırsızlık tabıgı kotu bnm o kanamamın nedenını bılemıyor doktor ve ben bebeklerımın 5.6 haftada olan kanamayla ya kaybedıyom yada 4 ay suruyor hergun dustu dusecek korkusuyla bıde ray cıktı o var sımdıde bakalım öbur ay benı neler beklıyor kızlar :KK17:

üzüldüm canım benim çok zor bi durum benim eşimin amcasının oğlu 4 kere 6 aylık falan kaybetti olup kaybetmek daha acııı
3 sene ara verdiler hep derdi bi 7 aylık olsa hani, yaşar diye
hamileleikte yatardı hiç kalkmazdı
3 sene ara verdi
sonrea hamile kaldı ve 9 ay geçti hatta düşmedi sezaran olduu
demekki vakti o zaman mışşş
çok üzülünce onları aklıma getrmeye çalışıyorummm
nasipte varsa olacakkk diyeeeee

AYNI CANIM 3. TÜP BEBEK DÜŞÜNÜYORUZ HENÜZ ZAMANI BELLİ DEĞİL AMA SENİN NASIL GALİBA DONDURULMUŞ MU VARDI SENİNN

evet benım donmus canım son donmusu hayatım ama bende cok korkuyorum bu seferde olmazsa pgd dıyo doktor hem tup hem pgd 10bın tutuyor yaptıramam kıı:KK17: maaf olurum herhalde allah emeklerımızı yemesın ınş

canim bende hamile kalsam eve kapali yasamak zorundayim vucudum cok hassas ufacik seyde yogun tepkiler veriyor.. korkarim bebisime birsey olur diye. elde avucta ne varsa tedaviyi dusunup ona gore hareket etmek zorundayiz canim

antikor testlerini yaptırdın mı canım?

X