Anne olmak hayal mi

inş canım rabbım tez vakıtte bızlerede versın ben cok kotuyum cunkuuuuuuuuuuuuuudayanamıyorum yaaabebek görmeye ıkız görmeye anneler gunu gelıyo gecen sene yasadıklarım aklıma gelıyor ben bebeklerımı 2 mayısda kaybettım 1 mayıs gecesı allahım ne buyuk bır acıysı maaf oldum o sene anneme anneler gunun ktlu olsun dedım hungur hungur agladım kaynanama tel dedım hungur hungur agladımm bu sene demek ıstemıyorm ama yanlış anlarlarmı dıye dusunuyorm ooof ben ne zmaan anne olacam evlatlarımn mezarlarını zıyaret edecem

canim bende hamile kalsam eve kapali yasamak zorundayim vucudum cok hassas ufacik seyde yogun tepkiler veriyor.. korkarim bebisime birsey olur diye. elde avucta ne varsa tedaviyi dusunup ona gore hareket etmek zorundayiz canim

ayynen canım benım maaf olmus durumdayız 4 senede en za 20bın gıttı ortada ne var koca bır hıç hı sadece ıkı bebek mezarımız var

aminn canımm
bende annler günü gelmesin istyrum arama canım benmimmm sonuçta herkes durumu biliyorrrr
onlar cennete gitti annesi sana kızıyorlar annem üzülmesin diyeeee

Yas 22, Esım azospermı cıktı sperm yok malesef tek caremız tup bebek ama işte tedavı etme surecıne gececz doktorla randevumuz var hayırlısı bakalım

canım üzülme ümitsiz vaka degılsın kı cok şükür tup bebekle sansınız var demsler ne guzel ıns ılk seferde kalırsın ve bebısını kucagna alırsın

Yas 22, Esım azospermı cıktı sperm yok malesef tek caremız tup bebek ama işte tedavı etme surecıne gececz doktorla randevumuz var hayırlısı bakalım

canım yaşın genç hemde daha hiç bi tedavi olmamış
daha umutlu ol yolun başındasınnnn
bizimde tek şans tüp bebek sorun farklı sonuç aynııı
gönlünü ferah tut bi gidin randevuya doktr ne diyecek hele bi tedaviye başlaaaa

aminn canımm
bende annler günü gelmesin istyrum arama canım benmimmm sonuçta herkes durumu biliyorrrr
onlar cennete gitti annesi sana kızıyorlar annem üzülmesin diyeeee

dun gece yalvardım allahım neolur bırkez bebeklerımın suratını görim ruyamda ver ıkısınede kucagma onları bırkez olsun sarılım opim emzırım dedım kucagma bırkez bıle almadım okadar cok kızıyorum kı kendıme neden ısrar etmedm almadm yavrularımı kucagma neden onları yanımıza alıp odamızı kapatıp esımle sabaha kadar aglayıp öpup vedalasıp onları mezara öyle göndermedım dıye kendıme cok kızıyorum yok neymıs daha kotu olurmusum ya bundan daha kotusu varmı yaaaaaaaabirkez yandan gördm kuvezde yavrularımı okadar

canım üzülme ümitsiz vaka degılsın kı cok şükür tup bebekle sansınız var demsler ne guzel ıns ılk seferde kalırsın ve bebısını kucagna alırsın

Daha sebebımızı bılmıyoruz ılk randuvumuzz bn ınternetten arastıdıgımı bılıyorum sadece oda tub bebek işte , umitsiz vaka olmayabılırım ama benım o umıdım yok her konuda cok cokkk sanszızım ınsallh guzell dıleklerınız için tesekkur ederim

ayynen canım benım maaf olmus durumdayız 4 senede en za 20bın gıttı ortada ne var koca bır hıç hı sadece ıkı bebek mezarımız var

(( canimmm lutfenn okadarr karamsar olma.. gerci bende karamsarim.. Allahim hep bi yardim yolu cikartiyor..
kizlar bu tup bebek hakkimiz neden sinirli 2 tane ile ne sacma dimi.. iki defa denedin daha denemesende olur bebeksizligi kabul et demek istemisler sanki.. yurt disinda sinirsiz ve hic fark odemiyorsun hersey bedava ilac tedavi.. 3. hak nezaman cikacak biz 40 yasina gelincemi ozamanda yasa takiliriz..
bukadar onemli bir rahatsizlikta yalniz birakiliyoruz birde kadin haklari deniliyor ne yazik( yine sukurler olsun bizler bir sekilde ozelede olsa gidip tedavi oluyoruz ama parasizliktam issizlikten tedavi olamayan binlerce bayan var..

zaten kötüydümmmm temelli bitirdinnn beniiii sennnnnnn yaaaa
canım doğan yavrularını alacaksın kucağına üzülmeeee

hangısı tam olarak canım

bu düşükler eşinin hücrelerine antikor üretmenden olabilir birde kan pıhtılaşmasından araştırdın mı?

benim de eşim azospermiydi tedavi olduk biraz çıkış var.doktorunuz kim

Evettyasım gec onun dısında bnmde problemlerım vardı prolaktınde adenom var onu bırazcık olsa kucultuk bebıs calısmalarına baslayalım derken bununla karsılastık. Randevumuz nısanın 30'u .. Rabbım burdakı ve ısteyen herkese nasıp etsın

Ölü bebek annesinin kucağında dirildi

Paylaş
Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

hurriyet.com.tr 6 Eylül 2010

Ölü bebek annesinin kucağında dirildi

Avustralya’da 7 aylıkken doğan bebek, doktorlar tarafından ölü ilan edildikten 2 saat sonra annesinin kucağında yaşama döndü.

İŞTE MUCİZE BEBEK

ÖLÜ JAMIE BEBEK DİRİLDİ / WEB TV

Avustralya Sidney'de yaşayan Kate Ogg, ikizlere hamileydi. İkizler 27 haftalıkken dünyaya geldi. Doktorlar İkizlerden kız olanı Emily'de hiçbir sorun bulamazken erkek kardeşi Jamie'nin nefes almadığı fark etti.

Doktorlar, yaklaşık 20 dakika bebeği hayata döndürmeye çalıştı. Ancak bebek nefes almıyordu. Bunun üzerine doktorlar veda etmesi için Jamie bebeği annesine verdi.

Anne Kate Ogg, bebeği 2 saat boyunca koynunda tutup okşadı, bebeğiyle konuştu ve bir mucize gerçekleşti. Bebek yeniden nefes almaya başladı. Kate Ogg, o dakikaları şöyle anlatıyor:

"Gözlerime inanamadım. Jamie elini kaldırdı ve parmağımı tuttu. Gözlerini açtı ve başını sağa sola çevirdi. Bu gerçek bir mucize"

Kanguru tedavisi

Uzmanlara göre prematüre doğan bebeklerin vücut ısısı normal bebeklerin vücut ısısından daha düşük. Bebeğin annesi basit bir şekilde çocuğunu kendine yakın tutttuğunda yani kucakladığında, kendi vücut ısısıyla çocuğun ısısının yükselmesini sağlar. Bu tarz yönteme doktorlar kanguru tedavisi adını veriyor. Bebek Jamie'nin doktorları, 2 saat boyunca annesi tarafından sevilip okşanan bebeğin de bu şekilde vücut ısısının yükseldiğini ve mucize sonucu hayata döndüğünü belirtiyor.

İsveç'teki Karolinsk Enstitüsü tarafından İngiliz tıp literatürü The Lancet'te de yayımlanan araştırmaya göre, Kanguru tedavisi uygulanan bebeklerin yüzde 90'ı, 4 saat sonra normal vücut ısılarını buluyor.

Bu teknik aynı zamanda bebeğin vücudunun normalden fazla ısınmasını da önlüyor. Bebeğin vücut ısısı 37 dereceye ulaşıyor. Daha fazla yükselmesi mümkün değil. Çünkü yükselse bile bu ısı bebeğe değil doğrudan anneye geçiyor.

devlete 40 defa mail attım başbakalığa sizde atınnnn
3. hak çıksınnnnn
yutr dışında insan yerine koyalar
bizim ülkemizde ise öylee değillll
ama ne kaadar basvuru olursa o kadar iyi

bu düşükler eşinin hücrelerine antikor üretmenden olabilir birde kan pıhtılaşmasından araştırdın mı?

pıhtılaşma var zaten kromozomlara bakıldı temız cıktı canımm butun hormon tahlıllerı yapıldı bana sadece pıhtılasma cıktı

randevu sonrası yaz canıımmmmm
gönlünü ferah tuttt iyi bi doktara gidin

Gercekten mııı ınsallh bızde de cıkıs gerceklesırrr Allahım yaa .. Ben yurtdısındayım malesef zaten ıcımdekı umıtsızlıkte gurbette olusumdanda kaynaklanıyorr. Tedavı surecınızı anlatırmısınız bana umut olursunuz belkıde !

randevu sonrası yaz canıımmmmm
gönlünü ferah tuttt iyi bi doktara gidin

Mutlaka yazarım hoş içimi dokebılecegım kımse yok etrafımda aılemede anlatamıyorumm yurtdısında arap ulkesındeyım buranın devlet hastahanelerını begenıyorumm inşllhh olumlu bır tedavı olur bızler ıcın

inş canım allah yardımcın olsunn allah emeklerını yemesınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…