Anne olmak hayal mi

niye yakın değilizzz bizzz yaaaa çoğu konuda anlaşıyoruzzzz beraberr hep güzel vakitt geçiridikkkkk
yakın içten bi rakdaşa çok ihtiyacımmm varrrr
:) benim ankaraya tayinim çıksın diye dua edelim o zaman.Keşke valla keşke komşum olsaydın.Ama burda yine komşu gibiyiz anlat dinlerim

:) benim ankaraya tayinim çıksın diye dua edelim o zaman.Keşke valla keşke komşum olsaydın.Ama burda yine komşu gibiyiz anlat dinlerim
inşallahhhh vallla anlatıyorummm zatennn canımmm iyiki varsınnnnn
akşama menü ne ramazanda yemekten çok konuşuyordukkkkk

daha iyiyim boya yaptım ders çalıştımmm birazzz işteee hem krem hemde ilaç iyi geldi sanırımmmm
1günde farkediyor derdi ablamda tabi yanık var yanıııık var.ders çalışmak için fırsat buldun herşeyde Bi hayır var diycem ama sinirlenme

1günde farkediyor derdi ablamda tabi yanık var yanıııık var.ders çalışmak için fırsat buldun herşeyde Bi hayır var diycem ama sinirlenme
yok sinirlenmem yok anam yanmayımmm bennn gene ders çalışırımmmm
zaten kasımda hergün bi sınavvv varrrr

inşallahhhh vallla anlatıyorummm zatennn canımmm iyiki varsınnnnn
akşama menü ne ramazanda yemekten çok konuşuyordukkkkk
dolaptaki dondurulmuş türlüyü yaptım bugün uğraşamadım yemekle.Sende makarna yap cezalandır.

tamam hatırlatırım hastaneye gidicem yarın yine ama çok sık burda olamam.perdelerim öyle çok harika değil ama ben çok seviyorum ya

dolaptaki dondurulmuş türlüyü yaptım bugün uğraşamadım yemekle.Sende makarna yap cezalandır.

istanbulda maalesef ben yanına gidemiycem.Allah ikinizi korusun bacım sağol.

ben dün çorba yaptımmm yanınada erişte varrrr yaaa ben çok iradesisizm bi diete yapmıyorummm nolacak bu halimmmm annemlerden tartı getirdimmm salonda duruyorrrr

tamam hatırlatırım hastaneye gidicem yarın yine ama çok sık burda olamam.perdelerim öyle çok harika değil ama ben çok seviyorum ya
tamam canımmmm önemli olan senin sevmen zatenn canınn benim perdeler hepsi bi farklııı
bi kaç sene kullanmam gerkiyorrr zaten salonun camları çok şekilsizzz perde bile nasıl olurr bilmem

ben dün çorba yaptımmm yanınada erişte varrrr yaaa ben çok iradesisizm bi diete yapmıyorummm nolacak bu halimmmm annemlerden tartı getirdimmm salonda duruyorrrr
çok güzel erişteyi çok severim.enişte yaşadı yine

hazır eşinde evde yokken yemek yapmak zorunda değilken bugünlerde ver kilocukları.görüşürük canııım

bende severimmm kaynana güzell yapıyooo saolsunnn veriri banada satılanlarrr güzel olmuyorrr hem değişiklik oluyorr insan ne yemek yapacağını şaşıyorrrrr
makarnadan farkı yokki hazır eriştenin.benim eşimde mantı makarna gibi şeyleri hiç sevmez bende kendimi avutmak için hazır erişteyle idare ediyorum işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…