Anne olmak hayal mi

evetttt eminimmm öyledirrrr caanımmmm
yoksa neden acele etsinkiiiiii hahhha ayyy çok mu fenayımmm sen mi safsınnnnn
anlamamıştım valla.bi gariplik olduğunu sezdim.yoksa torunu kızı hastanede kendi eğlencede anormal yani

evet canımmm bende açık renk düşünüyorummm hem karanlık olmaz koridorrrr
bizim evin yatak odada banyo vardı orayıa raf yaotı eşim kutulardaki aykkabılarımm orda hatta çoğu şey orda iyiyki orası varmış evin kalabalığını aldı aman rekekler öylee eşim çamurlu alıyo koyuyo sisnir oluyorummm vallaaa
bin kre diyorumm ma ne faydaa askı açıkta olunca pek kalbalık görünüyorr bide pelstik yakkabılık azz ya yakkabılarr sığmıyooo kredi kartına borçler bitince alırızz inşallahhhh bugün ustalar ne yaptı sizin evdeee

taş deseni yokmu şimdi bunlarda

anlamamıştım valla.bi gariplik olduğunu sezdim.yoksa torunu kızı hastanede kendi eğlencede anormal yani
öyledirrr kesinnn aklıma bşka birşeyy gelmiyorr çünküüüü bide bu işler böyledirrrr
aile düzenini falan göstermek istemişş gelininiz nereliii canımmm ne işle meşgullll
bacımmm artıkk yakındaaa eltimm kkkda bulurmuuudiye sende düşenebilirsinnnnn

ayy benim eltide giriyormudur kiiiii

banyo olarak kullanmıyacaksın yani orayı öylemi?yazık değilmi?
ustalar bir süpürgeliği söktü yenisini çaktı.silikon macunluk yerleri yaptı.

banyo olarak kullanmıyacaksın yani orayı öylemi?yazık değilmi?
ustalar bir süpürgeliği söktü yenisini çaktı.silikon macunluk yerleri yaptı.
evte canımmm zaten bi batrya takılı banyo olarak kullanmayı düşünmüyorumm ama zatenn raflarıı seyyar yaptık istediğimiz her an çıkartabilirizzz fayanslara zarar vermedikkkk belki sonra fikrimiz değirşe diyeeee
daha çok mu varr evin işleri ustalar her gelip gittikçe arkasındann temizlikkk yapmam gerekiyordurrrr

canm özel değilse rahatsızlığın nedr e hngı merkezlerde yaptın
bende poc varrr ilk tüpü centrumm tüp bebek merkeiznde yaptrdımm olmadııdı
2.tüpü devlet hastanesi hacaettepe yaptrdımmm oda olmadııııı
eşimde bi sorunnn yokkk ebryolerda iyiyidi ma olmadıı malesefff
tüp mü düşünüyorusun sennn

evet düşünüyorum endometroisis hastasıyım tüplerım kapalı laparoskopi oldum gecen yıl doktor çtım dedı gebelık olmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…