Anne olmak hayal mi

daha iyiyimmm gece biraz zorr uyudummmm ama sen nasılsınnn erken mi kalktınnnn
iyi inşallah Bi haftaya hiç bişey kalmaz bol bol bepanthen falan sür,aynadan bakarak yapabilirsin demi elin yetişir yani.iyiyim işte dün adet oldum estrofem kullanmaya başladım pazartesi doktora gidip muayene olucam bakalım.eşim sınavda görevliydi erken kalktı gitti bende 8,30ta uyanıp ütüye başladım hala bitiremedim

kremlerim varrr pek göremiyorummmm aynadan bakıyorum birazz sürmye çalışıyorummm yanık kremlerimi değilde bepantem mi süreyimmmmm günün mü geçikti evde olduğunda bile erken kalkıyorsunnn ne güzeeelll ahhh o ütü hiç bitmez benim eşir memur olmadığı halde gecen kaaç saat yaptımm şimdi gene biriktiii birsürü

yanık kremi çok daha iyi hem acısını hafifletir hem iz kalmaz.biterse bepanthen le devam edersin,yanan her yere sür keşke kendi kendine sürebileceğin yerlerde olsaydı sadece, sırtına elin uzanmıyor değilmi?
evet benimde biraz gecikmişti adetim.ya sorma mal gibi erken kalkıyorum haftasonuda.gerçi hafta içi 6da uyanıyorum ama.memurla alakası yokki kot bile giysen onunda ütüye ihtiyacı oluyor tabi ben arada durup dinleniyorum internette oda var uzadıkça uzuyor ütü

tamam canımm evet belime zor yetişiyorummm daha sonra zi kalmasınn diye bepontem sürerimm gerçi iz klasa bile umrumda değilll bende çalışırken hafta sonlarıda erken kalkardımmm insan alışıyor erken uyanmaya bende ütü
yü çok yavaş yaparımmmm bi sepet baya sürerrr hem yavaşımmm hem dinlenirirm bide zaten ütüyü pek beceremem ayyy evet ya kotlar bile ütütlenmeden olmuyooooo

ben biraz daha ütüye devam edeyim benimki dönmeden

evet hem sirke en güzel dezenfektan temiz eve hiç Bi kötülük girmez.
ya sen kursunu ne yaptın gitti mi?

canım ben ilk kursa yarıdan sonra gidemedim.. ikinci bi kursa yazıldım oda yarın sabah başlıyor.. okadarda uzakki istanbulun bi ucu ben bi ucu kurs:)) artık yarın gideceğim mecburen..
sirke konusunu bende duydumda hiç yapmadım bu haftalarda yapmayı düşünüyorum..
canım sen nasılsın iyimisin..

kursa ayın 15inde başlayacaktın diye hatırlıyordum kusura bakma,bir iki gün denersin baktın yoruldun ayrılırsın demi ne olacak canından önemlimi.
ev iş Bi oraya Bi buraya koşturuyorum işte.aklına geldikçe tuzda dök bizim yaşlı kadınlar arada dökerlerdi bize.

bende o tarihde biliyordumda sınav tarihi kayınca kurs tarihide kaydı cnm.. böyleside işime geldi aslında..
hemen tuzlayacağım heryerleri:))

canımmm günaydınnn nasılsınn hafta sonu nasıl geçtiiii
iyiydi gittik kız görmeye eltimi seçtim geldim.uzun boylu güzel bir kız.ailesini çok beğendim,bugün doktora ilk muayeneye gidiyorum bakalım hayırlısı.dünde çocuk meselesi açıldı,kayınvalidem işte istemiyolar falan gibi lafa girdi bende pat diye söyledim olmuyor tedavi oluyoruz diye.onlarda doktor önerilerinde bulundular kadın doğumcu falan.iyi onada gideriz dedim bağladım.

şifooooooş nasılsın Bi ses ver bak yoksa gelip kapınıza dayanıcam iyisin demi?

şifooooooş nasılsın Bi ses ver bak yoksa gelip kapınıza dayanıcam iyisin demi?
iyi olmaya çalışıyoprummm cabnummm dün okula gittim yanan yaer dün çok acıdı bugün sağlık ocağına gittim
doktr diyo çok hafif ilaçlar yazmışlarrr prensibimin deği başlka bi doktru kötü
lemek nerde yazdılar bu kremleri dedi dedim acilde neyse 2tana hap 3tanede krem yazdı saolsunnn
bide mide ilacımı yazdırdım neixum aldım eve geldimmm normalde iyileşme başlamsı gerek benim kremi sürüyorsum değişen birşey yokkk inşallah bu doktrun yazdıkları geçiririr
sen nasılsınnn kız isteme nasıl geçtiiiii
enişte beyyy aldımıloptoppp

ooo böyle elti varmı geline güzelll diyeennnnn
en iyisini yapmışsın yalna ne gerek varrr değil miiii sonunda öğrenecekkk zaten aileye girecekkkk
zaten hemen duyan bi doktr öneriyorrrrr mecbur hissediyo kendini galibaaaa:)

silverdin en iyi yanık kremi diye duymuştum yazdımı doktorun?

işte anlattım yukarıda iyiydi hoştu karşılamaları,cana yakın insanlara benziyolar.
Almadı laptopu beklediği bişey var herhalde bilmiyorum.

silverdin en iyi yanık kremi diye duymuştum yazdımı doktorun?

işte anlattım yukarıda iyiydi hoştu karşılamaları,cana yakın insanlara benziyolar.
Almadı laptopu beklediği bişey var herhalde bilmiyorum.
evet canım silverdin yazdıııı hadi baklaım enişteden güzel süpriz bekliyorummm
ee doktr ne dedi baklaımmmm

güzeldi inşallah huyuda öyledir.sezarın hakkı sezara valla uzun selvi gibi kız yani.

sonra yalancı çıkacağıma herşeyi haykırdım ,5.kezde tüp yapıyorum dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…