Anne olmak hayal mi

evet canım silverdin yazdıııı hadi baklaım enişteden güzel süpriz bekliyorummm
ee doktr ne dedi baklaımmmm
silverdin tek başına yeter ağrıda kalmaz izde.
estrofem kullanıyorum,işte miktarını artırarak kullan bakıcaz dedi

güzeldi inşallah huyuda öyledir.sezarın hakkı sezara valla uzun selvi gibi kız yani.

sonra yalancı çıkacağıma herşeyi haykırdım ,5.kezde tüp yapıyorum dedim.

yok daha çok var ayın 5inde bi kontrol daha yapacak o zaman belli olur dedi.
öyle tabi canımmm ama olsunnn da tüm millet bilsinnn ummrumda olmazzz gerçi halen bizim insanınımızın tüp ile ilgili efsaneleri varrr ama yok başkasından bilmem ne ee düğün ne zamna şimdi düğünde karnı burnıunda olcaksınnn:)
önemli oan huyu teyzem eltisini çok sever kardeş gibilerdirr inşallah sizde öyle olursunuz

silverdin tek başına yeter ağrıda kalmaz izde.
estrofem kullanıyorum,işte miktarını artırarak kullan bakıcaz dedi
silverdin bide 2krem daha varrr zaten ağrı içinde ağrı kesici verdi bugünn evdemisinnnn bakalımmmm
evim çok kirliii eşime dedim pazar günü süpür diyeeee yapmadııı
bende okul için suntaları boyuyorummmm

pehhhhehehh çok güldüm valla karnım burnumdamı belki doğurmuş olurum.gelecek yaza olur dediler düğüne.

İnşallah çingene çıkmaz kaderime küserim valla.

pehhhhehehh çok güldüm valla karnım burnumdamı belki doğurmuş olurum.gelecek yaza olur dediler düğüne.

İnşallah çingene çıkmaz kaderime küserim valla.
yok canımmm iyi olursa kendi bilirrr boşveeeerrr yaaa sen zayıfsınnn küçüçük karnın olurrr
öyle hamilelere bayılıyorummmm yada senin ikiz olurrr düğünde kucağınızde bebelerr halay çekersinizzz
bablar şöyle göğsünde taşıyorrr yaaa aynen öyleeee
bide beni düşün tostombalak olurummmm bennnnn:)

evet evdeyim bugün yarım gündü.bizimde battı ama yorgunum dinleneyim bakıcam artık.yarın eşimin babasıgil,kardeşleri falanda gelecek bide.sen yapma sakın biraz kirli kalsın nolacak.bir hafta bari iyileşmeyi bekle canım bacım

zaten bende öyle yapıyorummm ama eşim le ogün tartıştık adama şurayı topla diyoruzzz ben yapacam diye siyanlara başlıyorrr sanki hergün yap diyoruzzzz eski babasınız zamanlarına gidiyorrrr
erkek işi yapmaz mışşşşşş bende kızdımmm bağırdımmm eskiden deli gibi ağlardımm şimdi ise odaya geçtim yeni kitap almıştımm güzelce onu okudummmm artık böyleeee

Anne Olamamak

Anne olmak isteyen bir kadın için, anne olamamak demek; baktığın her bebekte yüreğinin kalması demek…

Geceleri uyanıp sabaha kadar senden sonra evlenip, senden önce çocuk sahibi olanları saymak demek…

Hiç sebep yokken iki de bir ‘belki hamileyimdir’ deyip gidip test yaptırmak demek…

Her test için gittiğinde seni gören sağlık personelinin sana acıyarak bakması demek…

Gördüğün hamile kadınlara gözlerinin takılıp kalması, nazarının değeceğinden korkup bir sürü dua etmek demek…

Çocuk tedavisi görürken ‘ben kısır mıyım, neden ben burada tedavi görüyorum’ diye gözyaşı dökmek demek…

Etrafındaki yakınlarının, komşularının, büyüklerinin durmadan ‘çocuk yok mu?’ diye sorup, yaranı kanatması demek…

Türbelere gidip “Rabbim burada yatanın yüzü suyu hürmetine hayırlı, sağlıklı bir evlat nasip et” diye gözyaşlarıyla dua etmek demek…

Doğmamış çocuğun için her gün mektuplar yazmak, ‘hadi gel artık tükeniyorum’ diye yalvarmak demek…

Anne olmak isteyip de anne olamamak demek; kendini yarım kalmış, eksik bırakılmış, unutulmuş hissetmek demek…

Yıllarca bekleyip anne olabilmek demekse; gülümseyerek ölmek ve yavrunla yeniden doğabilmek demek…

Anne olamamak demek hiç bir zaman çekirdek aile fotoğrafında 3 kişi olamamak demek

hiç bir zaman tam bir aile gibi olamamak,eksik hissetmek demek...

bebek mağazalarının önünden bazen hızlıca geçmek,bazende eşinden gizli gizli minik eşyalara bakıp,ağlamamaya çalışmak demek...

arkadaş toplantılarında çocuğuyla ilgilenmeyen tek aile olmak demek...

anne olamamak demek anne olamamanın acısını yaşayanların sözleriyle yazılarıyla avunmak demek...

bir yerlerde benim gibi acı ceken var rabbim onlarada banada ver demek...

anne olamamak demek artık hayal kurmak istememek,hayal kurunca olamayacağını düşünerek kafadan silmesi zor olsada sadece bir iki saniyeliğine kafadan atabilmek demek...

anne olamamak demek hayata tutunma dalının olmaması demek..

anne olamamak demek yanlız öleceğini düşünmek demek...

anne olamamak demek çok sevdiğin eşinle önceden onu hissetmek için sevişmek yerine sadece bebek sahibi olabilmek için sevişmek demek..

anne olamamak demek rüyanda bebeğini gördüğün zaman seni uyandıranlara gıcık olmak demek...

anne olamamak anne şarkılarında herhangi bir duygusal ortamda durduk yere ağlamak demek...

anne olamamak her duyduğu karışımları yapmak demek...

anne olamamak her ne olursa olsun umudunu kaybetmemek demek...

çok istiyorum iyi anlaştığım bir eltim olsun yav.
sanada bebiş çok yakışır Allah izin verirse o günleride göreceğiz akça pakça çok güzel bebişlerin olacak.senin gibi güzel olsalar daha ne isterki insan.

Babalarımızda annemiz hasta olunca elinden gelen her yardımı yapardı.iş bölümü düşünülürmü böyle zamanlarda.Ama temizlikte çok önemli değil üstünden atla geç pes edince kuzu kuzu yapar nasılsa.

eşimin yeğeninin apandisiti patlamıştı onunla uğraştık.

inşalllah kuzum ya ogünleride görürüzzz geçmiş olsunnn canımmm şimdi nasıllll

yarın evdeymiş eşimmm beraber yaparız dedimmm baklaımmmm
pek tembel oldummm bu aralarrr yaaaa yarın kaşma hatırlattta sana evimi n fotolarını atayımmm
bu arda sen atmadınnn perdelerini merak ediyorummmm ahhh şu enişteee bi loptop almadııı kiii yaaaaaa

inşalllah kuzum ya ogünleride görürüzzz geçmiş olsunnn canımmm şimdi nasıllll
iyi sayılır.ablamda hastanede düşmüş kafayı kırmış.bugünlerde dikkat etmek lazım.herkesin başına bişey geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…