Anne olmak hayal mi

eşyaları yenileyemem valla eskiyene kadar kullanılacak,bende eskitmek için elimden geleni yapıyorum

bende eskitmek için elimden geleni yapıyorum ama nedense bir türlü eskimiyor.. ablamın benden sonra aldığı deri koltuğun derileri pul pul döküldü benimki ilk günkü gibi duruyor..
eşimde çocuk bu mobilyaları kırsın çizsin 5-6 yılını geçirsin diyor zaten 8 yıldır inanılmaz bıktım bukadar daha dayanabilirmiyim bilmiyorum..

beninde salonumda herşeyim kahverenk.. nişanlıyken çok karamsardım devamlı ağlardım onun etkisindenmi nedir, ne varsa koyu renk almışım..
şimdi görmek bile istemiyorum...:)

bizim ev çok müsait çok bi masraf olmayacak zaten öncesinde usta getirir konuşuruz baktım yüksek tuttu vazgeçeriz
mütahit yapmamış bize siz şuraya yapın balkon diyorrrr

şu müteahhitleri yumurta gibi birbirine çarpıp kıracaksın kafalarını sanki bizim kafamız onlar kadar çalışmıyor bide yol gösterir.
eve Bi girsek herşey halolur tabi.
Ankarayı çok özledim hiç bu kadar ara vermemiştik.
Pencerelerde bitmiştir herhalde bende o arada uyuya kalmışım,içine sindimi?
canım eşim demirleri getirdi boyayıp babam ile takacaklar ben ona biraz yardım edeceğim sonra konuşuruz öptümmmmm
bu arda ankara çoooooookkk soğukkkkk

öyle valla küçük ensu eskitir ancak onları.

çok haklsın kendi yapmamış ancak akıl veriyorrr
bende sevmiyorum mütahitleri sizin evde bi bitseydi iyice havalar soğumadan
pencerler oldu canım biraz boyası güzel olmadı eşim müsait zamanda tekrar boyuyacak camların önü falan kirlendi şimdi, kalktım kahvaltı yapıp oraları temizliyeceğim bugün okul varrrr

beninde salonumda herşeyim kahverenk.. nişanlıyken çok karamsardım devamlı ağlardım onun etkisindenmi nedir, ne varsa koyu renk almışım..
şimdi görmek bile istemiyorum...:)
koyu renk çok kötü kullanışsız acayip toz oluyorrr
senin bebiş o eşyalarla büyüsün değiştirisin açık renkler alırsın

biraz kullan bence kış geçince biraz pas tutar gibi olursa boyarsın hemde rengi değişir için açılır.

o kadar mutluyumki sonunda kavuştunuz Allaha şükürler olsun.peki kursu nasıl yapıyorsun haftasonu giderken rahatmıydı?

cnm çok sağol inşallah dediğin gibidir bende merakla bekliyorum pıt pıtları görme gününü..
kurs konusu tam bir muamma oldu son 2 haftası transferden sonraya denk geldi hiç gidemedim öyle bitti o kurs ne yaptılar hiç haberim yok..
yeni bi kursa yazıldım oda 12 ekimde başlayacak ama bana okadar uzakki okadar yola araba kullanmakta riskli olacak eşimle tartışa tartışa kendimi götürtmem gerekecek.. baş ağrım çok ders çalışamıyorum oda ayrı bir konu.. cnm bu işler zormuş oldukça baş ağrısı mide bulantısı bende çok kötü yinede şükürler olsun bu aşamaya gelebildim..

Allah Allah o kadar çileden sonra Bi zahmete daha katlansın götürüversin nolacak.riske atmaya gerek yok canınıda sıkma baktın götürmeye niyeti yok taksiyle gidersin o zaman tıpış tıpış götürür bence erkek milleti para gidecek diye aklı çıkar benimkinin modelindense.

ya bulantılar baş ağrısıda çok zor biliyorum ama 3 ay katlanmak zorundayız daha ne fedakarlıklar bizi bekliyor anne olmak kolay değil.tuzlu kraker,leblebi falan iyi geliyormuş denemediysen tabi,inşallah çabuk geçer bunlarda.

okul nasıldı şifooş inşallah güzel Bi gün geçirmişsindir

benim evin dolap kapaklarını takmışlar yarın temizlenecek çarşambada evi yerleştiririm bayramıda evimde geçiririm şükür allaha bugünlere geldik

yat dinlen canımm bol bol nane limon iç doktrdan sonra yaz bana merak ettim ne diyecekkk
Kuzum hormon yaptı yine hersey normal çıktı eşimin sonuçları istemişti onada normal dedi eşim klomen kullaniyo dedim o zaman 1 ay bekleyelim bence dedi sonraki ay da sana başlayalım dedi zaten adetin 5.ci günü başlayıp 5 gün icecekmisim yarinda adetimin 5.ci günü icsem mi diyorum ne bilim karar veremedim

benim evin dolap kapaklarını takmışlar yarın temizlenecek çarşambada evi yerleştiririm bayramıda evimde geçiririm şükür allaha bugünlere geldik
gözün aydın canım çok sevindimmm ne güzel bayramda evindesinnnnn

okul iyi geçti kaç haftadır pazartesi salı hamur yapıyoruzzz sıkıldım iyice evden un götüre götüre un kalmadı:)
belim çok ağrıyor kaç gündürrrr adetde olmadım gene ilaç içip olayım bari

herşeyinin normal olmasın sevindimmm neden başlamakta tereddüt ediyorsun ki sen doktora demedin mi bugün adetimin 5. günü diye oda bugün başla demedi mi?
ilk defa tedaviye adetin 5. günü başlandığını duydum normalde 3.günü başlanır tedaviye

ilaç içme hemen o sentetik şeyler dengeni bozar.kaç gündür olmadı bir ayı geçtimi?

ilaç içme hemen o sentetik şeyler dengeni bozar.kaç gündür olmadı bir ayı geçtimi?
yok geçen ay 28agustosa ilaçla olmuştum eğer günüde olamışsam bu olmuyacağım anlamına glir
malesef ialçla oluyorum ben
ellerim hergün hamurda sorma ya netten ne yapacam diye bakmaktan bıktımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…