Anne olmak hayal mi

ahh canım benim işte iyi mütahite denk gelmeyince öyle sıfır ev çok zor oluyorr yaaaaa
eksik hiç bitmiyorrrrr
şimdi böyle girsek bir sürü iş var onları yapana kadar yine heryer batacak.ben nasıl temizlerim tek başıma.

seni çok iyi anlıyorum canımm benimm olur inşallah sen tedavine bi başla
bak gör ilk aydan hamile kalacaksan anotomi demişti dersin
ahhh ben ne yapayım 5yıl oldu artık öyle ayları beklemiyorummm
sizin sorunda yok basit bi tedaviyle olurrrrr
Ayy ağzından bal damliyor datlim allahım öncelikle sana versen ben böyleysem senin için benden daha fazla yanar :KK43: inşallah tüm isteyenlere kuzum bu arada bizim evden haber geldi 10 senelik ev ama içi yapili 3+1 yere çok iyi etrafı hep açık heryerden güneş alıyo 4.cü adam 95 istiyomus ama evin ederi 85 milyar bakalım bayramda gelcekmis ev sahibi pazarlığa oturcaz hayırlısı sonuç ne çıkar :)

hastalanırsın Allah muhafaza eşin hergün gitsin sıkılasın yoksa adamın umrunda olmazzzz
bizim nasıl soğuk var yağmur gece durmadan yağdı
Off aynen burdada öyle halinde yağıyor birde hasta oluyom galiba :KK43: ateş hapşuruk burnum akıyor boğazın ağrıyor pff :KK43:

mesala benim evde dolapların üst rafına kolon denk geliyor mecbur bi dolap yaptrdım mutfağa halbuki karşı duvra olsaydı mutfak dolabı sıkıntı olmaz dı bizim oçagın yeri olmamış eşim tesisat çekti kaç kere söyledik yapmadı mütahitttt
bunlar mimara plan falan çizdirmiyolar herhalde,bakkal defterine kendileri şöyle çiziktiri veriyolar sanırım.benim evdede öyle abidik gubidik yerlerden geçen kolonlar var.

şimdi böyle girsek bir sürü iş var onları yapana kadar yine heryer batacak.ben nasıl temizlerim tek başıma.
öyle tabi halı serilene kadar her yer batıyor istersen hergün sil süpür zaten
ben parkeleri kaç kere sildim hala çok temiz mi emin değilim
camlar falan boya dolu herşeyi sil yerleştir çok zor mutfak sadece 2kişi ile birgünümüzü aldı kağıttan çıkar yıka yerleşir

Ayy ağzından bal damliyor datlim allahım öncelikle sana versen ben böyleysem senin için benden daha fazla yanar :KK43: inşallah tüm isteyenlere kuzum bu arada bizim evden haber geldi 10 senelik ev ama içi yapili 3+1 yere çok iyi etrafı hep açık heryerden güneş alıyo 4.cü adam 95 istiyomus ama evin ederi 85 milyar bakalım bayramda gelcekmis ev sahibi pazarlığa oturcaz hayırlısı sonuç ne çıkar :)
saol canımmm inşallah isteyen herkese versin Rabbim
aman eviniz güneş alsın canımm ya bizim az alıyorrrr soğuk oluyorrrr
çok pazarlık yapın biz tam yapamadık gerçi bazı ev sahibleri aksi oluyorrrr
hayırlısı olsun canımmm benim çok isterim güzel bi ev bulun acle etmeyin

öyle tabi halı serilene kadar her yer batıyor istersen hergün sil süpür zaten
ben parkeleri kaç kere sildim hala çok temiz mi emin değilim
camlar falan boya dolu herşeyi sil yerleştir çok zor mutfak sadece 2kişi ile birgünümüzü aldı kağıttan çıkar yıka yerleşir
daha o yerleştirmeyi hiç düşünmemiştim

bunlar mimara plan falan çizdirmiyolar herhalde,bakkal defterine kendileri şöyle çiziktiri veriyolar sanırım.benim evdede öyle abidik gubidik yerlerden geçen kolonlar var.
canım evin kaçıncı kat eşyalar bile kafandaki gibi olmuyor sana müsait bi zamnada benim evin fotolarını atarımmm
benim salaon çok şekilsiz lgibi biraz seneye balkon yapmayı düşünüyoruz balkonsuz olmuyor hem balkon evin değerinide arttırıyor
salonda çamaşır 2günde zor kuruyorrrr malesefff kışın mecbur salonun gazınıda yakaçagız yoksa kurumaz çamaşırrr

gelmez herhalde ben kendi işimi bile yapamıyorum kadın tutuyorum dedi.
ya işte bu taşınma işleri hiç kolay değillll artık yavaş yavaş yaparsın canım başka çare yokkkk
en azından ev temiz olacak sadece yerleştireceksin bide temizlik yapsan çok yorucu oluyorrr
ben kafayı yiyecektim eşim hiç evde kalmadı erkek işleride bana kaldı

canım evin kaçıncı kat eşyalar bile kafandaki gibi olmuyor sana müsait bi zamnada benim evin fotolarını atarımmm
benim salaon çok şekilsiz lgibi biraz seneye balkon yapmayı düşünüyoruz balkonsuz olmuyor hem balkon evin değerinide arttırıyor
salonda çamaşır 2günde zor kuruyorrrr malesefff kışın mecbur salonun gazınıda yakaçagız yoksa kurumaz çamaşırrr
balkon diyip geçme baya masraflı bişey.değermi?

ya işte bu taşınma işleri hiç kolay değillll artık yavaş yavaş yaparsın canım başka çare yokkkk
en azından ev temiz olacak sadece yerleştireceksin bide temizlik yapsan çok yorucu oluyorrr
ben kafayı yiyecektim eşim hiç evde kalmadı erkek işleride bana kaldı
haklısın kuzum.

haklısın kuzum.
gözünde büyüttükçe iyice çıkmaz oluyorrr işler bigün mutafgı yaparsın bigün giysiler halıları zaten yıkamaya verirsin
eşinde vestiyeri falan halleder alışveriş yapar herşey yoluna girer yemekde pratik şeyler dışardan idare edersiniz

canım eşim demirleri getirdi boyayıp babam ile takacaklar ben ona biraz yardım edeceğim sonra konuşuruz öptümmmmm
bu arda ankara çoooooookkk soğukkkkk:KK23::KK23:

X