Anne olmak hayal mi

yok geçen ay 28agustosa ilaçla olmuştum eğer günüde olamışsam bu olmuyacağım anlamına glir
malesef ialçla oluyorum ben
ellerim hergün hamurda sorma ya netten ne yapacam diye bakmaktan bıktımmmm:mad::mad:
doktor sürekli kullanmanımı söyledi?
hamurla ne yapacağınamı netten baktın?

evet canıımmm oyun hamuru oluyor bunlar işte çoçuk oyuncakları yapıyoruz
anladımda çocuğa ne yapacağınıdamı söylüyorsunuz,ben çocuğun yaratıcılığı gelişsin kendi kendine uğraşsın diye oyun hamuru veriliyo sanmıştım.

anladımda çocuğa ne yapacağınıdamı söylüyorsunuz,ben çocuğun yaratıcılığı gelişsin kendi kendine uğraşsın diye oyun hamuru veriliyo sanmıştım.

aman saçma işler aynen zaten normalde hamura şekil vrecek olan çoçuk ben mükemmel yapsam ne olacak ki

eşim var aslında pekte yalnız değilim.şşu ilaç meselesine taktım valla elimden kurtulamazsın bunun Bi çaresi olmalı.
adet olmak için ilaç canım sivilce için olanı kullanmaktan vazgeçtimm
gitmedim bugün doktora kan sonucunu almaya
kaç gündür bi durgunluk var sende zatennn ben biliyom senin bebişlerinde aklınnn
az kaldı kavuşmaya

herşeyinin normal olmasın sevindimmm neden başlamakta tereddüt ediyorsun ki sen doktora demedin mi bugün adetimin 5. günü diye oda bugün başla demedi mi?
ilk defa tedaviye adetin 5. günü başlandığını duydum normalde 3.günü başlanır tedaviye
3.cu günü test falan yaptı işte klomene adetin 5.ci günü de klomene başla dedi yada 1 ay bekleyelim dedi eşim kullaniyo ya bende evde var nasıl olsa klomen kullanim diyom beklemeyim boşa

3.cu günü test falan yaptı işte klomene adetin 5.ci günü de klomene başla dedi yada 1 ay bekleyelim dedi eşim kullaniyo ya bende evde var nasıl olsa klomen kullanim diyom beklemeyim boşa
anladım canımmm
kullanmaya başla ozaman bir ay daha bekleme bayram sonrası müjdeyi ver
dün o dedğin eve görüşmeye gittiniz mi

adet olmak için ilaç canım sivilce için olanı kullanmaktan vazgeçtimm
gitmedim bugün doktora kan sonucunu almaya
kaç gündür bi durgunluk var sende zatennn ben biliyom senin bebişlerinde aklınnn
az kaldı kavuşmaya
işte adet döngüsüne karışmasan diyorum eninde sonunda olur çok geç olmasının Bi zararı varmı?

ilahi onlardan değil yav.onlar benim emeğim gözyaşım düşündükçe umut veriyor onlar.

anladım canımmm
kullanmaya başla ozaman bir ay daha bekleme bayram sonrası müjdeyi ver
dün o dedğin eve görüşmeye gittiniz mi
Canım gitmedik ev sahibi boludaymis bayramda gelcekmis bayramda görüscez o zaman yarın başlıyorum ben aç tok fark edermi klomen

işte adet döngüsüne karışmasan diyorum eninde sonunda olur çok geç olmasının Bi zararı varmı?

ilahi onlardan değil yav.onlar benim emeğim gözyaşım düşündükçe umut veriyor onlar.
bilmiyorum ama adet omamak iyi birşey olmasa gerek
doktra gidince hemen adet söktürücü yazıyorrr bazen içmiyorum ilaç aylarca olmadığım oluyooo
sevindim aman öyle olsunnn haklsın onlar güzel hayeller umutlar bizeeeee

bilmiyorum ama adet omamak iyi birşey olmasa gerek
doktra gidince hemen adet söktürücü yazıyorrr bazen içmiyorum ilaç aylarca olmadığım oluyooo
sevindim aman öyle olsunnn haklsın onlar güzel hayeller umutlar bizeeeee
ben bunu yarın iyice Bi araştırayım.

X