Anne olmak hayal mi

hmm anladım datlım evet pazartesi gitcem smear sonucumu aldım ama temiz cıktı tedavi için gitcem artık klomen lemi başlarız nası olcak bilmiyorm sen nasılsın kuzum
önce sana klomen ile yumurta takibi yapar canım zaten en doğrusuda bu olur
neden bu kadar üzülüyorsun daha yeni bir sene oldu olur inşallah Allahın izni ile
bende iyiyim işte bugün yağmurlu diye temizlik yapmadım mecbur cumaya kaldı

hatta evde bişey bulamazsa koltukları kesip yağ salça felan döküyorlarmış.adam haklı patik gitse ne olur.

yıllarca emek verdim ama her lafın başında sonunda söyleye söyleye artık yalvarıyordu yeter bu işkence diye.

bende duydum daha neler yapan varmışşşşş
bizim eşyaları ben seçtim ama pek güzel değil yatak odam siyah nasıl aldım onu ben bilmiyorum
dzaten kira diye çok eşyamız yok zamanla alırız artıkkk
eşyalarıda yenilesen ne güzel olurdu

ben eşime diyorum herşeyi yenilesek ne güzel olurrrrr

kuzum biz eşimle ta sevigiliyken isterdik cocuk böyle içimiz giderdi evlenır evlenmez yapalım dedik ama 16 ay oldu o yzden her ay hüsran

kuzum biz eşimle ta sevigiliyken isterdik cocuk böyle içimiz giderdi evlenır evlenmez yapalım dedik ama 16 ay oldu o yzden her ay hüsran
seni çok iyi anlıyorum canımm benimm olur inşallah sen tedavine bi başla
bak gör ilk aydan hamile kalacaksan anotomi demişti dersin
ahhh ben ne yapayım 5yıl oldu artık öyle ayları beklemiyorummm
sizin sorunda yok basit bi tedaviyle olurrrrr

eşyaları yenileyemem valla eskiyene kadar kullanılacak,bende eskitmek için elimden geleni yapıyorum

ütü mesela yanlışlıkla düşe düşe yenisinin alınması gerekti şimdi rahatım.

adet ağrısı olabilirmi biraz dinlen fıtık falan varsa mahfeder.

ev bitmedi canım bitse temizlenecek.
eşin evin içini mi yaptryor yoksa daha yoksa mütahitin mi işi bitmedi
bugün adet günüm normalde tabi olursam ilaçla oluyorum hep malesefff
ama her belirti ve ağrı oluyo sanki olacak mışım gibi

eşin evin içini mi yaptryor yoksa daha yoksa mütahitin mi işi bitmedi
bugün adet günüm normalde tabi olursam ilaçla oluyorum hep malesefff
ama her belirti ve ağrı oluyo sanki olacak mışım gibi
müteahit Allah belasını versin mutfaktaki hiç bişey bitmedi,banyo lavabosu yok,dolapların kapağı yok biz bişey yaptırmıyoruz iyi kötü başımızı sokalım diye uğraşıyoruz.sinir hastası eder insanı bunlar gibiler.

ahh canım benim işte iyi mütahite denk gelmeyince öyle sıfır ev çok zor oluyorr yaaaaa
eksik hiç bitmiyorrrrr

yağmurlarda başladı ben yazlık ayakkabı yazlık kıyafetlerle dolaşa durayım

mesala benim evde dolapların üst rafına kolon denk geliyor mecbur bi dolap yaptrdım mutfağa halbuki karşı duvra olsaydı mutfak dolabı sıkıntı olmaz dı bizim oçagın yeri olmamış eşim tesisat çekti kaç kere söyledik yapmadı mütahitttt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…