Anne olmak hayal mi

iyi işte evin dün demirlerini yaptı eşim babam ile taktılar bende haftada 4gün okula gidiyorum yorucu oluyorr
zaman böyle geçiyooo sen neler yapıyorsunnnn bakalımmm
Iyi olmuş demirler datlim hastayım bende hele akşamları iyice aziyor ben çıkıyorum artık kuzum yarın yazisiriz iyi geceler

aglattin beni.. yazdiklarin tamamen ben demek

bende aynı şeyi düşünüyordum sanırım sabah akşam okadar yola taksi parası vermeyi göze almaz:)) erkeklere kötülük
cnm dün akşam beyaz leblebi yedim öyle güzel geldiki tadı rahatlattıda haklıymışlar..
şifayla sana dua ediyorum devamlı.. perşembeye az kaldı kendimede ediyorum:))

saol canımmm benim benimde aklımda hap 1 ekim senin hamile olduğunu düşününce yüzüm gülüyo umudum artıyorrrr

leblebi mide öz suyunun fazlasını emdiği için rahatlatıyormuş.

evet perşembeye bir gün kaldı bıcırığın sesinide duyunca artık kendine güvenebilirsin daha rahat hareket edersin korkmazsın artık.

evet cnm o gün herşey yolunda giderse bayram öncesi güzel oluyor bir saatliğine Eminönüne gidelim dedim eşime abartma diyor:))

benim takip ettiğim Bi kadın vardı eşi benimkiyle aynı dertten olan hamileymiş değerleri baya yüksek çıkmış ikiz hemde sanırım.2.denemeleriydi.

günaydın gulüüm sabah şeriflerin hayrolsun,bugünde okul var erken kalkmışsın.bende evi temizlettim bugün düzenleyip kalmayı planlıyorum.
evet canım okula var malesefff ve bugün en sıkıcı ve zor dersler
ayy tembel öğrencilre döndüm sürekli şikayet eden
süper evinde kal tabi ya insanın evi gibi yokkkk

ama onlarda döllenme çok olmuş 8 döllenmiş yaaaa

ya kolay dersler olsa daha iyi değilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…