Anne olmak hayal mi

keşke canımm benimmm
çok züldüm durumun böyle olmasına ama sen hamile kal inşallah öyle olmaz canımm bazen doktrların kesin dedği olmuyabiliyor
örneğin anne karnında sakat diyor çoçuk gayet sağlıklı doğuyorrr
sana bahsettim mi bilmiyorumm eşimin amca oğlunun kadında rahim yetmezliği vardı 3 yada 4 kere bebeklerini kaybettiler
6 aylık bile öyle oldu ne yapsalar hamilelik uzatılamadı
doktr demiş artık olmaz kalma hamile 3sene ara verdiler yine hamile kaldııı
farklı birşey olmadı diyorr yine dikiş atıldıı
hep derdi bi 7 aylık olsa hani yaşar doğunca diyeee
bebek 9aylık oldu ve hatta doğum olmadı sezeryanla yapıldııı
doğum gelsin diye nelerrr yaptııı doktr demiş sanki orası açılmamak üzere kapanmışşş
nasipde varsa doktrlar sonuçlar nederse boşş canımm
sen şimdiden aman zaten hamile kalsam bile kaybederim diye düşünmüyeceksinn
çok yanlış olurrrr bence gayet de güzel bi hamileleik olackkk
çünküüsen anne olmayı çok istiyorsuun bu his o kadar yüksek ki bebeğini koruyacakkk
nolur üzme kendinnii ilaçlarınıda kullanırsın önlemm olrakkk elbett senin gibi sonucu çıkmışş yada bu rahatsızlığı farketmyen
ve evlat sahibi ooanlar vardırrr ben inannıyorummm şu mubarek günde dualrımm seninle

Evet anne olmak bana hayal nedeni elimi neye atsam kurutuyorum bende bu şans varken tek başına kalırım bu dünyada ben bukadar kötü bir insan miyim acaba bütün aksilik ler beni buluyor 4 aylık hamileyim ama bebek oynamıyor sebebini doktor bile bilmiyor nolur şimdi onuda ben bilmiyorum yine bir çıkmaza girdim yine umudum hayallerim gelecek sevincim bitiyor aklımı yedim bu çocuk uğruna

hemen umutsuzluğa kapılma bebeğin henüz seninleee

yaaa mutlu sona cok sevindimmm canim haklisin Rabbim ol desin yeterki hersey olur insallah bizimde yuzumuze gulecek canim benimmm..

benim dualarimda seninle ve sizlerle cokkk cokk optum..

Türkiyede her 3 yada 4 kişiden birinde mutlaka varmış bu.kan pıhtılaşması bunun adı.iğneyi kullanınca hiç sorun olmuyor ben iyice araştırdım.hem hamile kalamamakla ilgili değilmiş düşükler bu sebeple oluyormuş iğneyi kullanınca hiç bir sorun yok canını sıkma boş yere.bendede çıktı.

yaaa canim biraz icimi rahatlattin inan.. en azindan simdiden ogrenmem iyi oldu dimi transferden dogana kadar igne kullanirim..
hep bi sorun cikmasina uzuldum insallah dedigin gibi bendede igne ise yarar canim cok sagol..

yaaa canim biraz icimi rahatlattin inan.. en azindan simdiden ogrenmem iyi oldu dimi transferden dogana kadar igne kullanirim..
hep bi sorun cikmasina uzuldum insallah dedigin gibi bendede igne ise yarar canim cok sagol..

öğrenmen çok iyi oldu tabi,merak etme iğne çok kuvvetli bişeymiş genelde hiç bir sorun çıkmamış.doğuma kadar iğneyi daha az kullandırtıyorlarmış yavaş yavaş azaltarak.

yaaa mutlu sona cok sevindimmm canim haklisin Rabbim ol desin yeterki hersey olur insallah bizimde yuzumuze gulecek canim benimmm..

benim dualarimda seninle ve sizlerle cokkk cokk optum..

hemen umutsuzluğa kapılma bebeğin henüz seninleee

rabbim inşallah hepinizi muradına erdirdirsin dualarınızı kabul etsin hepiniz için dua ediyorum.kadir geceniz mübarek olsun.

aminnn canımm kalp kalbe karşııı bende tam seni düşünüyordummm
Rabbim dualrımızı kabul etsinnnn

Amin gülüm.Allah ne diliyorsan tez zamanda karşına çıkarsın.

senin gittiğin o kıl doktor başkentin doktoruydu değilmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…