Anne olmak hayal mi

Hayırlı cumalar arkadaşlar bende her duamda anıyorum sizi Rabbim gönlümüzün muradını muhakkak verecektir... Selam ve dua ile. ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iyi yapmışsınnn Allah kabul etsin canımm
sen başkentte mi gideceksinnn canımm

Aminnn canim. Allah kabul etsin..

Hayırlı cumalar arkadaşlar bende her duamda anıyorum sizi Rabbim gönlümüzün muradını muhakkak verecektir... Selam ve dua ile. ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Amin aycanim sennde insallah cumlemizin lenfositi arastirdinmi nerde deneyecn birde bagisklik teati yaptirdinmi bana msj at canm

Bayramınız mübarek olsun bacılarım😊 seneye inşallah hepimiz hamileliklerle dolaşırız bayramda.

Rabbim nice ramazanlara yetiştirsin inşallah..
şimdiden hayırlı,huzurluu bayramlar dilerim ..
şeker tadında geçsin bayramlarımız inşallah..

canim arkadaslarim hepinize ailenizle birlikte iyi bayramlar diliyorum... opuldunuzz

iyiyim canım biraz heyecanlıyım😊 gelecek ay tüpe başlıyorum.

:)) bende agustos ortasi baslamis oluyorum pes peseyiz desene bende heyecanliyim.. mustafa bahcecidemi cnm:)) bu siralar ayni heyecan bendede varrrrrr

:)) bende agustos ortasi baslamis oluyorum pes peseyiz desene bende heyecanliyim.. mustafa bahcecidemi cnm:)) bu siralar ayni heyecan bendede varrrrrr

aynı bende 16 sı gibi başlayacağım.mustafa bahçeci değil canım.başka Bi doktor seçeceğim.bu arada eşin pharmaton,çinko ve lcarnitin kullanmış mıydı?

Aman ne bayrami aycan bayrami bayram tadinda yasaybilenlern kutlu olsun benim icim kan agliyor

öyle düşünme Allah sağlık sıhhat versin.eşinle mutlu huzurluysan geriside gelir inşallah.seni huzursuz edenlerden de uzak dur bayramda.yüzlerini şeytan görsün de gitsin.

aynı bende 16 sı gibi başlayacağım.mustafa bahçeci değil canım.başka Bi doktor seçeceğim.bu arada eşin pharmaton,çinko ve lcarnitin kullanmış mıydı?

yaa ayni zamanlardayiz harika:)) ewet cnm kullandii ama su anda sadece proxeed, antioxidant ve ari sutu kullaniyor:))

yaa ayni zamanlardayiz harika:)) ewet cnm kullandii ama su anda sadece proxeed, antioxidant ve ari sutu kullaniyor:))

😊 canım benim birbirimize koçluk yaparız artık.şimdiden karışımlara başlayalım bizde.
eşim yaklaşık 1 aydır kullanıyor bunları,birde emodexle arı sütü,polen yiyoruz.
benim transfer eylülde olacak.sen nasıl yapacaksın dondurmayı düşünüyor musun?

evet canimcigim paslasiriz:)) sen baska birsey kullaniyormusun..
ben donduramiyorum hicbizaman cnm cunku benim birde rezerv azligim bas gosterdi son yillarda.. amh 0.09 ... bir iki yumurta dollenirse havaya ucuyorum oda transfer ediliyor... memorial 5. gune bekletmeye calisiyor insallah dayanirlarda blast olurlar... simdi benim gelecek hafta baskilama tedavim var cetrotide ve climara forte ile...

biliyorum canımda o bir iki taneyide dondurup beklemeyi öneriyor bazı doktorlar.dondurulmuşun şanslı olduğunu söylemişti benim doktorda.vücut dinleniyormuş.ben zencefil,tarçın.... bir sürü baharat karışımı var onu yiyordum arada artık her gün yerim buraya da yazmıştım içindekileri.bide otlar vardı çayını yapıyordum onlara da yeniden başlayacağım.

baskılama iğneleri için erken değilmi?ağustos adetinle yumurta geliştirme iğnelerine başlamayacakmısın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…