Anne olmak hayal mi

Gittim canm kistlerden lekeleniyormusum soktueucu ictm ya zaten 5gn daha bekle olmazsam igne ile olacakmisim
kistlerinden hiç bahsetmemiştin acaba bebişin tutunmayı bırakması bu yüzden olabilir mi?

canimm benimm nasilsin iyisin dimi..

hosgeldinn canim..

cicissss gozukmuyorsun nerelerdesin.. iftar hazirliklarimi.. cokk optumm

iyidir ensuşum perdeleciye gittim perdelerimi seçtim.çok mutluyum,sen nasılsın?

kistlerinden hiç bahsetmemiştin acaba bebişin tutunmayı bırakması bu yüzden olabilir mi

ayyy canim benim ne guzell telaslarr tekrardan ev kurmak... gule gulee kullan canim Allahim agzinizin tadini hic bozmasin.. insallah yakinda bebek odasi perdeleri bakmaya gidersin.. bi cilek kiz bide supermen perden olsun:)) ikizlerden..

ayyy canim benim ne guzell telaslarr tekrardan ev kurmak... gule gulee kullan canim Allahim agzinizin tadini hic bozmasin.. insallah yakinda bebek odasi perdeleri bakmaya gidersin.. bi cilek kiz bide supermen perden olsun:)) ikizlerden..

😍canıııım daha iyileri senin olsun ilk defa gönlüme göre bişey alacağım evime çok heyecanlıyım.dün rüyamda da bebişimi gördüm tatlı tatlı gülümseyerek bana güzel şeyler söylüyordu kuzucuğum.inşallah bu yıl hepimiz bebeklenelim😘

aminn canim benim...

kistlerinden hiç bahsetmemiştin acaba bebişin tutunmayı bırakması bu yüzden olabilir mi?

ne güzel gönlünce al tabi canımmm yeni ev yeni umutlarrr olacakkk
sonrada bebek odasına gelecek sıraaa

ozledimde aslinda.. icim daraldi biraz bu gunlerde nedense..
ev bulmaniza sevindim cnm yeni evinde gule gule otur..

saol canımm benimmm
senmi benmi benimde bugünlerde ne bedenen ne ruhen halimm yokkkk
bi mutsuzluk hayattan bezmişlik varr
bazen oluyorrr işteee eşimde çalışıyor tek başına iftarda yapıyorummm

Son düzenleme:
saol canımm benimmm
senmi benmi benimde bugünlerde ne bedenen ne ruhen halimm yokkkk
bi mutsuzluk hayattan bezmişlik varr
bazen oluyorrr işteee eşimde çalışıyor tek başına iftarda yapıyorummm

bendede cnm keske yakin olsaydik birbirimize giderdik dertlesirdik:)))
cnm ya benim trombofili panelim cok kotu cikti.. hemde cok guvenilir bi yerde yaptirdim Cerrahpasa Tip Fak. yaptirdim.. sonuc beni okadarr uzdukii basimaa bi dert daha cikti.. iki uc gundur artik anne olmak hayalmi demiyorum cunku gercekten artik benim icinn hayal galiba...
zaten agir erkek infertilitesinden kac yildir tedavi goruyoruz biliyorsun ayrica benim amh 0.09 a dusmus birde simdi Trombofili Panalinde Homozigot Mutasyonu cikti.. dogustan bi gene sahipmisim hamile kalsamda dusuk yaparmisim.. Clexan adli igne onlem amacli tum gebelikte kullanacakmisim ama fayda etmeyende cokmus.. biraz arastirdim normal gebe kalanlardan bile bu homozigotu tasiyanlar ust uste 3-4 tane dusukler yapmislar bebekler hic gelisip anne karninda buyuyememis... ben zaten tuple bile daha gebe kalamadim.. birde raporun altina doktorlar tekrarlayan dusuge yol acar yazmislar... ufff valla cokk daraldimmm herseydennn..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…