Anne olmak hayal mi

temmuz adetinden sonra 21 gunde baskilama ignesi vuracagim 9 agustosa geliyor... uc gun vuracagim sonra bir hafta icinde adetle tedavi basliyormus.. bende eve geri donuyorum hafta sonu ozaman biraz daha agirlik verecegim biseylere:)) gerci bayag biseyler yaptim iki uc aydir..

ilk defa duydum bunu doktorun sana özel tedavi planlamış.güvenilir ellerdesin gibime geldi.inşallah bu defa olur Allah yardım etsin bize.bende ufak ufak hazırlanıyorum ama öğrendiğimiz bişey olursa birbirimizi haberdar edelim canım.inşallah bu defa şanslı embriyoyu buluruz.

Aman ne bayrami aycan bayrami bayram tadinda yasaybilenlern kutlu olsun benim icim kan agliyor

mrh kızlarrr bayramda giremedim ev ile ilgilendim temizlikle geçti bayramm malum sıfır evin temziliği zor oluyorrr
pazar günü taşınıyorumm net bağlaması bir hafta sürüyormuşş
aycan canımm tedaviye de başlayacaksın destek olamıyorumm kusura bakma ama hep aklımdasın canımm dualrım sen ve ensu ya tedavileriniz güzel geçer inşallah banada güzel haberleri almak kalırrrr
sürekli koşuşturma var net bağlanınıca yazarımm
hepinizi çok seviyorumm canlarımmm
Allaha emanet olunnn

canim tekrardan hayirli olsun.. sen evine tasin yerleste ben seni ozlemeye raziyim...
yeni evin ugur getirsin:)) bebisini getirsin gule gule otur.. benim tedavime daha iki hafta var..cok optum..

canim tekrardan hayirli olsun.. sen evine tasin yerleste ben seni ozlemeye raziyim...
yeni evin ugur getirsin:)) bebisini getirsin gule gule otur.. benim tedavime daha iki hafta var..cok optum..

saol canımm inşallah öyle olurrr
tedavinde inşallah herşey yolunda olurr bu sefer bebişler tutunur
döndün mü evine

saol canımm inşallah öyle olurrr
tedavinde inşallah herşey yolunda olurr bu sefer bebişler tutunur
döndün mü evine

yok cnm bu cumartesi donuyorum sanirim, ablam bir hafta daha kalalim diyor kararsiz kaldim ama en gec 8 agust istanbuldayim cunku 9 agust kursum basliyor.. biraz ist ozledim aslinda..

Kolay gelsnn yeni evn bebekli olsnda sigma o eve insallah ikiz ikiz dogur emii

Hayırlı bol uğurlu olsun😊 kötü ev sahibin sonunda seni ev sahibi etti.güle güle otur sıfır evde oturmanın tadıda Bi ayrıdır hani.evini süsleyip püsleyip Bi fotosunu buraya koyarsın herhalde dimi👀

saol canım evet öyle oldu sürekli arayıp bunalttı bizi sorma
herşeyin kullanılmamış olması güzel miş valla
yerleşeyim koyarım foto ama evin çok eksiği varr
artık zamanla yavaş yavaş alacağızz
canım istanbulda olacak tedavi demi

istanbula gidemeyeceğiz galiba her gün hesap kitap yaptık benim adetimde münasebetsiz Bi zamana denk geliyor hem para ayarlayamadım.evede artık bakmaya gelen hiç yok satılmıyor.eylülde ev taşınacak eylülde de gidemem.eşim artık mızmızlanıyor iğne vurunmaktan bıktı.yakın Bi yerde yapıvereceğiz napalım.

hayırlısı olsunn canımm benimm son anda merkez değişiliği kötü olmuş
umarım en kısa zamanda ev satılırr
kafanda bi yer var sanırım doktor ile ön görüşme yaptın mı

hayırlısı olsunn canımm benimm son anda merkez değişiliği kötü olmuş
umarım en kısa zamanda ev satılırr
kafanda bi yer var sanırım doktor ile ön görüşme yaptın mı

telde görüştüm bilmiyorum ne yapacağımı.eylüldemi yapsam ne yapsam bilmiyorum kafam çok karışık.sen nasılsın eşyalarını toplayabildinmi?nakliyeyi ayarladınız mı?

telde görüştüm bilmiyorum ne yapacağımı.eylüldemi yapsam ne yapsam bilmiyorum kafam çok karışık.sen nasılsın eşyalarını toplayabildinmi?nakliyeyi ayarladınız mı?

o kadar bekledin şimdi aceleye geliyorrr ilk gün gitiğinde doktrrla detaylı konuşursun
bekledikçe stres oluyor insan
bazı şeylerde kısmet belki vardır bundada bi hayırr
eylülde de eve kafan takılacak iki yorgunluk bir arda çekilmez
eşyların çoğunu topladım çok yorucu topla topla bitmiyorr
bizimde ev ile ilgili sıkıntılarr varr morelim bozuldu ama malesef taşınıyoruzzz
taşıma tuttuk bakalım pazar günü taşınıyoruzzz
nedense bizim işler her zaman pek yolunda gitmiyorr

şimdi sen böyle konuşunca fikrim yine değişti😵ama iyiki varsın canım daha iyi düşünmeme sebep oldun.
senin niye moralin bozuk?taşınma günü eline bişey alan götürür çok fazlada uğraşmana gerek yok toplamak için.çamaşır sepetine falanda bişeyler doldurabilirsin.bizde hep aynı şeyi söyleriz elimizi nereye atsak kuruyo gibi ama inşallah bu sene iyi şeylerde olacak.

Ev mi aldın datlim allah Güle güle oturmayi nasip etsin coluklu çocuklu oturmayi nasip etsin kuzumm inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…