Anne olmak hayal mi

ya babasının hayrına mı hasta bakıyor bunlar!baskın olun biraz lafınızı esirgemeyin böylelerinden.

hayırlısı olsun bitanem
istersen hacettepe giderken bende gelirim seninleee
haklısın özeller pahalı
kredi çekip tedavi olmaya ne gerek var 5ay hem birikim yaparsın
daha güzel olurrr
kendimi kötü hissettim benim olyaımdan etkilendi
ama dün siz beş yıl daha gezin çoçuksuz demesi hala aklımda
Rabbime şükür ettim o hocada tedaviye başlamadığıma
ben bitane doktr buldum daha doğrusu kardeşim bulmuş tlf konuştummm bana yumurta takibi önerdi
fiyatıda uygun muane ücreti 60 tl

prof olmuş ama adam olamamış buna denir işte!salla gitsin bir daha gidecek misin oraya?

keşke o an orda sende ona tepeden baksaydın.aşşağılasaydın.

canım ağzım dilim bağlandı
çok üzüldüm şok oldum birşye diyemedimmm
eşim ücreti almaya giti
siz 5sene daha gezin böyle çoçuksuz demiş
sanki haşa çoçuğu veren kendisi

canım ağzım dilim bağlandı
çok üzüldüm şok oldum birşye diyemedimmm
eşim ücreti almaya giti
siz 5sene daha gezin böyle çoçuksuz demiş
sanki haşa çoçuğu veren kendisi

aldın mı paranı tamamdır sıkma canını.her yerde Bi .t bulunur zaten.

canım Allah razı olsun olabilir gülüm :))bi gidip konusucam haftaya yani histereskopi için.ben zekai tahirde kurs görüyorum yolumun hemen üstü.nasıl gidilir bilmiyodum hacettepeye artık yolunuda ögrendim.ama baskenti hala bilmiyorum taksiyle gittim.5 ay sonra tedavi için gidicem evet gülüm 122 tl valla kredi kartımdan verdim ve simdi esimde sperm testi yapacak olsa orda oda pahalıdır su anlık ora kalsın dedik.bide varikosel ve histerskopi için 5 ay beklememize gerek yok.infertilite için 5 ay bekliycez.kendini neden kötü hissetyon canım ben bide gittim gördüm hacettepeyi hocayıda gördüm iyi birine benziyodu.sen onun dediklerini takma geldi gecti o.o onun ayıbı kendini belli etti sadece.insanların dısına bakmıycaksın demek.insallahyavruna hiç bişeye gerek kalmadan kavusursun.ne güzel gülüm nerde bu doktor adı ne acaba.

aldın mı paranı tamamdır sıkma canını.her yerde Bi .t bulunur zaten.

aldım canım saolsun ensunun sayesinde
hoca olmuş adam olamamış
o gün çok üzüldüm çok ağladımm ne umutla gittik ne buldukk
zayıflamam lazım mışşş bu arada o konudda haklı doktr haftaya diyetisyene gideceğim

aynen canım haklısın valla

güler şahin cağ hastnesi
tlf:0533 353 80 67

kardeşimin dersaneden rakadaşı yavsiye etmişş kızda poc varmış şimdi hamile yumurta takibi ile ben tlf konuştum sadece tanımıyorum doktoru tlfada güzel konuştu istersen
sende bi ara aramakla birşeye kaybetmezsin

ne kursu canım merak ettim hacettepe kolay zaten
inşallah kavuşuruz canım seninde umarım tedaviye gerek kalmadan olurrr bitenemmm

senle hacettepe gelirim dedim çünkü bende gitmeyi düşünüyorumm hocam yumurta takibi yaptrmak istiyorum diyeceğim
fhocanın fikrini almak istiyorumm

ensunun sayesinde mi istanbuldan oraya mı yetişti taaaa😊

inşallah doktora gerek kalmadan bebeği olanlardan olursun.kilolarını ver kendine kürler,çaylar yap,bal arı sütü polen tüket.kendini mutlu hissedersin inan bana.inşallah sağlığına da kavuşunca bebişde kendiliğinden gelir.

yaaa canım cag hastaneside özel demi ama ücreti uygunmus.peki yeri nerede canım.cok sagol Allah razı olsun gülüm kayıt ettim telime numarayı bu doktorun telefonumu canım..insalalh canım tüm bekleyenler yavrularına kavussun insallah.hepimiz insallah gülüm.canım spirial kursu aile planlamasında.spirial takıyoruz kadınlara.son 1 haftam kaldı haftaya gidebiliriz ozaman.benim kurs 3.5 da bitiyor.3 gibi cıkarım kurstan.cuma hariç tüm günler olabilir bide randevu almamız gerek

Son düzenleme:

inşallah canımmm beniz evet zayıflıycağım bi gideyimde doktra soğan kürü yapacağım bide
inşallah tüp falan olmadan kendiliğinden olurrr
inanmam mı canım diyette desteğini bekliyorummm

evet canım özel miş ama nerde yeri falan hiç bilmiyorum sadece kardeşim numarayı verdi bende tlf konuştum
ilk defa duydum sanırım çalışmak için bu kursa gidiyorsun
sağlıkla ilgili bi bölümden mi mezunsun:26::26:
3 te muane olamayız diye biliyorum çünkü kalabalık oluyor hatta öğleden sonra muane nasıl bilmiyorum ama arar sorarız
öncelikle aslında eşin ve sen bi gidin isterseniz bence 2. evliliğin olması ve yaşından durumuzdan dolayı yeni evli olmanızın önemi olmuya bilir
unutmuşum ekledim evet doktrun direk cebi canım ara numaranızı bi arkadaştan aldım de bakalım ne diyecek

Son düzenleme:

evet canım saglıkcıyım sertifika almak için gidiyorum gülüm.tamam canım tel kalsın bende aklımda dursun cok sagol.haklısın canım esimle gitmem gerek kaca kadar var bende tam bilmiyorum.uygun bir vakitte esimle gideyim olmazsa bi konusmakta fayda var.Allah yardımcımız olsun

:)))) canimsin
anotomi cekiniyordu gerek yok diyordu geri almaya.. doktor telefonda gelin alin demis paranizi bende cesaret verdim bayag bi.. nerdeyse parayla altin gunu yapacaktik..
cnm cok haklisin bende esimle beraber bu ari sutu polen isine tekrardan cok agirlik verdim hic aksatmadan hergun saatli aliyoruz.. insallah fayda eder sperm ve yumurta kalitesine... birde esinde proxeed kullandinizmi cnm onada basladi fayda edermi bilmiyorum..doktor yazmis aldikda cok pahali sgk karsiliyormu biliyormusun cnm..

verilen para alınmaz mı ama hayret genelde zorlamak gerekir bunlar kendiliğinden vermek istemiş
arı sütü,poleni aklımıza geldikçe kullanıyoruz bizde .yararını görmüş çok kişi gördüm kulüpte.proxeed kullanmıştık pek Bi değişiklik yoktu tek başına kullanınca.hemde eşimin ülserini azdırmıştı,yerine emodex yazdı doktor içerik nerdeyse aynı hatta bunda extra bişeyler daha vardı.ama prengly iğne kullanmayınca tek başına buda yeterli gelmedi bize.bunları devlet karşılamıyormuş canım,ankarada bir eczacı kız var üniversite hastanesinin yanında orda tüp bebek yaparken tanıştık ilaçları hep ondan aldık uygun fiyata verdi.bu emodex proxeed gibi takviyeleride kargoyla gönderdi.kargo masrafına rağmen her yerden daha uygundu fiyatları.ankara cebecide safran eczanesi Bi onada sor bence fiyatını.adıda elçindi genç bir kızcağız.

sagoll canimcigimm.. pazartesi kesin arayacagim.. yaninda antioxidantda kullandiriyorum.. bizimkide bu ilacla migrenim azdi diyor kac gundur ben duymamazliga veriyorum:))..cok optumm

kızlar selam size bir kac öneride bulunmustum deneyen oldumu 1 arkadas daha 2. ayında hamile kaldı sizde durum ne denedinizmii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…