Anne olmak hayal mi

evet zormuş canımm bu laparaskopi:))
yaa çok sevindimmm ne güzell allahım hiç bi yuvayı dağıtmasın canım..
amin canım gerçekten öyleyeni tedaviye başlayacağın zamanı inan ki ben bile heycanla bekliyorum inş bu sefer pozitif olur sonucun bakalım bu merkez nasıl bi yöntem izleyecek:26:
Ah gulum Allah kimseyi bekletmesin.esim sperm testi verecek gulum.kimse beklemesin once siz sonra ben insallah ne guzel olur hepimiz bu ay yada diger ay hamis kalsak

aayy canım benim çok sağol inş daha fazla beklemeyiz ama kimi zaman tüm umudumu yitiriyorum

sen kaç yaşındasın:26::26:

bende merakla bekliyorum.. ön hazırlık yapıyorum yine.. yumurta ve sperm kalitesi için umarım işe yarar canım..
inşallah sende tez zamanda başlayacaksın canım bende seni heyecanla takip edeceğim:)

ayy bu adama iyice sinir oldum ya.. iç dünyasında kin ve hasetlik besleyen bi doktorun tedavisinden ne çıkacak..
ohh olsun ona iyiki aldınız çatlasın.. evet canım çok doğru karar verdin gitmeyerek..

ayy bu adama iyice sinir oldum ya.. iç dünyasında kin ve hasetlik besleyen bi doktorun tedavisinden ne çıkacak..
ohh olsun ona iyiki aldınız çatlasın.. evet canım çok doğru karar verdin gitmeyerek..

senin sayende yoksa ben vazgeçmiştim
o benim 5kuruşumu bile hakkettmiyor
insan nasıl böyle birşey der demi yaaaaa
bende artk adını bile duymak istemiyorummm
iyiki sadece ön görüşmeymiş ya bide tedaviye başlasaydımmm
ne yapardım yarım kalırdı çok üzülmüştüm bugün diyorum Rabbim beni korudu
hep benden konuştuk sen kontrole gittin mi

biz sizinle pek kopnuşamadık ama msj takip ettim inşalllah bu tedavinizde güzel sonuç alırsınız
bende tedaviye başlayınca çok heyecanlanıyorummm

temiz kalpli olduğun için maddi zararın bile olmadı Allahım yanında..
canım ben artık kontrole gitmeyeceğim geçen son kontrolede gittim sorun yok dediler..
biraz erdeğe gideceğim kafam rahatlar 1 ay kadar oradayım sonrada Karadenize köye gideceğim..
gelince son hızla agustos adetimle tedavi startı inşallah vereceğim:)) şimdiden heyecan yaptım..
ön hazırlıklar yapıyorum polen arı sütü propolis ve ilaçlarla.
aycan nerelerde canım görümcesinin kızı varya bizi unuttu..

saol güzel arkadaşımmm
sorun olmamsı güzel iz kaldımı
zor bi operasyonu bile atlattın şükürr
en güzeli gez dinlenmiş olursun kafan dağiılmış olurrrr
hem morel olur
tedaviye daha iyi başlarsın
karedenizde ne güzeldir şimdi
hele köyleri falan ben bursaya gittim çok güzeldi her yer yeşil
karedenizi düşünemiyorummmm
evet ya nerde bu ayacan
sanırım misafiri vardı onunla ilgileniyorrdur
bide ev işleri vardı yoğun olabilir
gelsinnnn biliyorum ben onaaaaa

Anotomi nezdinde bu ve benzeri şekilde davranan doktorlar için gerekiyorsa 1 tüp parası daha harcayıp (zaman da yaratıp) tek tek gidip böyle onları muayenehanelerinin orta yerinde ele güne rezil etmek istiyorum... Birgün elbette yapacağım bunu, emeklilikte bir fon yaratabilirsem eğer kendimi sırf buna vakfedeceğim.

Had bildirmek için bazen karşımızdakinin kim olduğuna bakmamak gerekiyor sanırım. Ah bana bir çatsalar ne rahatlardım... Neye uğradığını şaşırsınlar, silkinip kendilerine gelsinler, başkalarına benzerini yapmasınlar.

Bir de bu işin hasta memnuniyeti kısmı var. Maillerini verin mail atalım, faks gönderelim, hatta bilgi edinme ile sağlık bakanlığına mail yollayalım bilgi isteyelim. (bilgi edinme ile gönderildiğinde cevap vermek zorundalar)

Tekrar aynı hadsiz durumlarla karşılaşmamanızı, karşılaşırsanız da kendinizle ilgili endişeleri unutup savunmaya geçmek üzere gücünüzün yerinde olmasını diliyorum.

Geçmiş olsun, sevgiler

bende merakla bekliyorum.. ön hazırlık yapıyorum yine.. yumurta ve sperm kalitesi için umarım işe yarar canım..
inşallah sende tez zamanda başlayacaksın canım bende seni heyecanla takip edeceğim:)
inş canım ama biraz daha zaman geçicek sanırım yeni tedavim için
olsun geç olsunda güç olmasın sonu bu kez güzel bitsin yeter geçen yıl temmuz 15 de almıştım en son negatif sonucumu
biz sizinle pek kopnuşamadık ama msj takip ettim inşalllah bu tedavinizde güzel sonuç alırsınız
bende tedaviye başlayınca çok heyecanlanıyorummm
inş canım hepimiz
ben şu an için yeni bi tedavide değilim araştırma aşamasındayım evet bende çok korkuyorum:18::18: ama korkunun ecele faydası yok...
ben razıyım herşeye katlanmaya yeterki sonu güzel bitsin
aslında hemen başlasam ama maddi olarak hazır değiliz henüz

teşekürler normalde çok iyi konuşan hakkını savunabilen biriyimdir
sanırım konu bebek mevzusu olunca böylr oluyorum
bide hiç beklemediğim bi davranıştı bende eşimde ağzımızı açıp birşey diyemedik
eve geldik cep numarsaını buldum aradım ve yine alaycı tavırla konuştu gel al paranı dedi
sank, benim derdim para
nese eşim dedi alalım boşver burda arkadaşlarda al dedi
eşim sabah giiti hastaneye ve vicdansız adam yine nedese beğenirsin
siz 5sene daha gezin böyle çoçuksuz demiş
sanki evladı veren oymuş gibi
yada tek işinde iyi olan doktr o gibi
şikayet etmek isterim kimsenin
ruhsal durumunu bozmaya hakları yokkk
nereye şikayet etmem lazımmm

bende seninle aynı durumdayım canımmm 2tüpte bütün birikimi harcadık ve ozaman çalışıyordum şimdi evdeyimmm
tabi biriktirmek daha güç oldu Rabbim yardımcımız olsun maddi manevi çok yıpranıyoruzzz

Son düzenleme:

29 yasındayım gülüm sen kac yasındasın.ayne içimde hem umut hem umutsuzluk var töbe töbe

allah yardımcımız olsun hepimizin
tam olarak okumadım ama dr unla ilgili bi sorun var sanırım hayırdır:26:
29 yasındayım gülüm sen kac yasındasın.ayne içimde hem umut hem umutsuzluk var töbe töbe
bende 30 yaşındayım tatlım
ilk tedavilerimde çok umutluydum yaşımla birlikte umudum da azalmaya başladı allah yardım etsin

incir yeseniz ya eşinle birlikte faydası çok oluyomuş erkeğede kadınada eşin için ilaç verdimi bu merkez:26:

evet malesef 5 yıldır tedavi gördüm ilk defa böyle bi doktrla sıkıntım oldu
dün ilk defa muaneye gittik dalga geçer gibi konuştu dakika sürmedi konuşma
birşey söyledim hemen azarladı şikayet etme diye halbuki öyle bi şbirşey demedim
bugün eşim muane üçretini iadeye gittti demiş siz 5 sene daha gezinnn çoçuksuzzz

Son düzenleme:

yasıt sayılırız canım 1985 liyim bende.yas gectikce korkuyom bende inan zaten doktorlarda fazla bekleme diyor.sizde sorun ne peki

incir çok yiyoruz canımm oda ayrı bir para ufacık organik paket 10 tl içinde 7-8 tane var artık mecburen alıyoruz..
canım nur hanım beni aradı pazsartesi günü eşime proxeed plus verdi aldık hemen.. ben birde yanında kendi kararımla advanced antioxidant formula ile arı sütü bal polen kullandırıyorum hergün düzenli olarak..
kendimde arı sütü bal polen propolis karışımı birde Qenzim Q10 kullanıyorum.. Biesteron Dhea kullanma dedi doktor onu bıraktım zaten o bana pek fayda etmiyor..
tedavi ayına yakın çörek otu, keten tohumu, tarçın, karanfil, bal karışımına başlayacağım..

Son düzenleme:
ne ayıp yaa nasıl dr muş o öyle
bizi aslı onlar anlamalılar herkesten yakın davranmalılar çünkü bizim konumuz herşeyden hassas
allah muhtaç etmesin dr lara
ne diyimbenim son tedavimde de trasfer esnasında dr um embriyolar çok kötü diyerek çok bozmuştu moralimi şimdi hala kurtulamadım o psikolojiden

yasıt sayılırız canım 1985 liyim bende.yas gectikce korkuyom bende inan zaten doktorlarda fazla bekleme diyor.sizde sorun ne peki
evet yaşıt sayılırız
bizim sorun erkek faktörü ya aslında sperm var ama yeterli değil ne biliyim nasip işte 5 kez tüp denedik ama olmadı
ayy inş bunların hepsi şifa olsun
evet incir pahalı bu ek ilaçlar bitkisellerde hep paraya dayanıyo
allah yardım etsin
bak eşine proxeed vermiş ne güzel
eşime gittiğimiz drlar merkezler dr lar hiç proxeed plus vermedi nasıl dr lar bilmem sadece ilk merkezimizde iki tedavi yaptırmıştık oradaki dr eşime yurtduşından gelen ismi çok farklı ek ilaç vermişti bi kaç ay önce ama demek ki fayda etmiş ki ilk 2 tedavimizde hepsinden fazla embriyo oluşmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…