Anne olmak hayal mi

AAAAMİİİİİİN! İnşallah

nasılsınız kızlar görüşmüyeli

iyi akşamlar kader arkadaşlarım
nasılsınız keyifler nasıl
daha öncelerde preseed jel deneyeniniz oldumu:26::26:

iyiyim tatlım sen nasılsın bakiiiim?

ben adet oldum kuzu ne olsun aynı datlım sen nasılsın

iyiyim cnm sen nasılsın bende sizlere başmıştım artık alışkanlık yaptınız.)

:92::92::92:
bende iyi olmaya çalışıyorum hastaneye gitmiştim bugün
malesef bide grip oldumm dün pikniğe gitmiştik sanırım üşümüştüm biraz ondan oldu sanırımmm
kırmızı bi burunla evde geziyorummmm:2:
dahileye ile görüştüm insülin ve bazı tahliller i,çin kan verdim
çarşamba günüde diyetisyenle görüşeceğimmm

aycan bacımmm görüşemedik hiççç:103: ne oldu ev işi aldınız mı gitti mi misafirin

ensu canım yoksa sende gezmelerde misin? valla sizde canım girmsemde hep diyorum acaba kızlarrrr ne yapıyor
acaba bana mesaj yazdılar mı

adet mi oldun acaba catladımı ki?
üzüldüm canım ya napalım diğer ya inşallah
sıkma tatlı canını

arkadaşım sen daha yeni evli değilmisin :26:daha önce tüp bebek denedin mi:26:

evet kuzum doktor asılama önerdi ama 1 yıl tamamlamadıgımız için devlet karsılamıyor.5 ay sonra tamamlıyoruz nikah olarak 7.5 aylık evliyiz ozamana düsünüyoruz.iğneyle yumurtlama saglayıp esimin spermleri yavas oldugu için asılama yapalım dedi.bi 5 ay bekliycez gibi maddi acıdan dolayı..

Son düzenleme:

evet kuzum catlatma iğnesinden sonra 14 gün sonra adet olmam gerekirken ben 7 gün sonra oldum.vardır bir hayır elbet.tedavin hayırlı olsun gülüm

cnm bende pazar gunu heybeli adaya gitmistim aynen burnum kipkirmizi cunku alerjigim nezaman piknige gitsem sonrasinda kotu oluyorum..
diyetisyeni ihmal etme cnm tam zamani yaz geldi bol karpuz beyaz peynir uzum domates salatalik ve su derken bi baktin on kilo gitmis:))

geçmiş olsun soğuk mu orası hala?
misafiri cumartesi götürdük ev işide tamam sayılır peşinatı verdik gerisine kredi işte.

geçmiş olsun soğuk mu orası hala?
misafiri cumartesi götürdük ev işide tamam sayılır peşinatı verdik gerisine kredi işte.

pazar hava bulutluydu biraz bende ince giyinmiştim
grip olmaktanda nefret ederim
çünkü ben hemen iyileşemiyorum
hayırlı olsun eviniz o zaman
bu devirde borçsuz birşey alınmıyor
ödersiniz Allahın izni ile

öyle bi alerjim yokta biraz esiyordu üstümde inceydi yoksa piknikleri çok severimmm
ihmal etmiyeceğim canım insülün için kan verdim sonucu alıp görüşeceğim
inşallah benim biraz iradem iyi değil
umarım kilo vere bilirim

pazar hava bulutluydu biraz bende ince giyinmiştim
grip olmaktanda nefret ederim
çünkü ben hemen iyileşemiyorum
hayırlı olsun eviniz o zaman
bu devirde borçsuz birşey alınmıyor
ödersiniz Allahın izni ile

kendine iyi bak inşallah hemen iyileşirsin.arı sütü,bal polen kullanmaya başlayacakmısın bunlarda bünyeni güçlendirir canım

kendine iyi bak inşallah hemen iyileşirsin.arı sütü,bal polen kullanmaya başlayacakmısın bunlarda bünyeni güçlendirir canım

bilmiyorum ki bide kilo yaparsa bunlar bende kalsiyum eksikliği ve b12 baktı doktr sonuçlar çıksın ona göre destek olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…