Anne olmak hayal mi

Aynen gulum iyiki sizleri bende tanidim.burda dertlesmek cok guzel.bendw bhcg baktirdim 75 e dusmus ignedenmis meger.ne demek gulum senin uzulmen benide uzdu.bizbirbirimize destek olacagiz ...herseye inat.yap gulum mutlaka bu ay olmazsa bende testere disli aslan pencesi yapayim bide sari kantaron katarim.

öylemi üzüldüm iğneden yükseliyormuş evet
benim kardeşim eczane hizmetleri okudu canım bitkileri dikkatli kullan
ilaç kullanma bitki kullanırken
Rabbim hepimize nasip etsin inşallahhh
dualrım seninle inşalallah olur bu ay

şimdi eşimle konuştum ücreti almaya gitmişti
hulusi hoca demiş siz 5sene daha gezin böyle çoçuksuz demişşş
saygısız sanki veren o çoçuğu
zaten biraz vicdan olsa böyle demezdi
iyikide o doktra başlamamışımm

merhaba canım hoşgeldin.. olumsuz düşünme inşallah bu aşılamandan güzel sonuç alırsın.. evrene hangi enerjiyi gönderirsen onu çekersin. bende 37 yaşındayım.. amh seviyen ve yumurta kalitesi iyimi cnm test yaptırdınmı. belli bir yaştan sonra sadece yumurta kalitesi bile infertilite için sebep oluyor.
inşallah güzel haberlerin gelir.

aynen öyle canım nereye gitsek bir muamma:)) özeller muazzam paralar istiyorlar,devlet hastanesindede yüzüne bakan yok yada katı kurallarla işliyor tedavi süreçleri.. git gel git gel kafayı yiyorsun..

merhaba canım kendi derdimden yazamadım sana üzme kendini
zaten aşılam anın şansı çok düşük oluyorrr
bi, sorun gözükmüyormuşşş
inşallah tüpde şansın yüksek
bu sefer olur kavuşursunnn
hepimiz aynı sıkıntıları yaşıyoruzz

Gittim gulum cqtlatma ignesi oldum 2.gun olyo bakalim hayirlisi.sen napyon
hayırlısı olsun canım inş çok uğraşmassın çok zor çünkü uğraşmak

ama kadınla iligili sorun olupta kolayca hamile kalan çok arkadaşım var eşinde ameliyatmı olacaktı:26:

iyiyiz canımm sen nasılsın..
iyiyim ensucum artık iyice geçmiştir inş ameliyat yerlerin

canım ağrı geçtide dikişler duruyor.. hergün kremliyorum bakalım ne olacak.. kardeşin nasıl cnm iyimi.

aynen öyle canım nereye gitsek bir muamma:)) özeller muazzam paralar istiyorlar,devlet hastanesindede yüzüne bakan yok yada katı kurallarla işliyor tedavi süreçleri.. git gel git gel kafayı yiyorsun..

Aynen canim bide buyuk yerde daha zor ya.kucuk yerde tedavi daha kolay.burda her yer kalabalik varya bunaliyo insan.aynen kuzum ya cok zor valla.Allah yardimcn olsun

canım ağrı geçtide dikişler duruyor.. hergün kremliyorum bakalım ne olacak.. kardeşin nasıl cnm iyimi.
daha dikişlerin duruyomu çok zor bi ameliyat demek ki
allaha binlerce kere çok şükür ki kardeşim eşi ile olan sorunlarını halletti suçunu anladı eşi
inş bidaha ömür boyu böyle tatsızlıklar yaşamazlar...
olan çocuklara oluyo çok üzülmüştüm kızı için
hiç bir çift ayrılığa gelecek kavgalar yaşamasın çok zor

evet zormuş canımm bu laparaskopi:))
yaa çok sevindimmm ne güzell allahım hiç bi yuvayı dağıtmasın canım..

Boyle bi sey olabilirmi Allahim ya bi nasil lafdir tiksindim adamdan nalet olsun boyle doktora

Ah gulum Allah kimseyi bekletmesin.esim sperm testi verecek gulum.kimse beklemesin once siz sonra ben insallah ne guzel olur hepimiz bu ay yada diger ay hamis kalsak

Canimsin hakkini helal et git dedim bilsem gogsen beye git derdim.tamam canim dikkat edicem insallah bu ay yada onumuzdeki ay sende hamis kalirsinda gorur o doktor:-(

eşime öyle demişşşş ne demek 5sene daha gezin sanki işinde tek başarılı doktr o
aklıma geldikçe nasıl kızyorum doktr olmuş adam olamamışş

Canim bence sen hacettepede devam et.biz 1 yili doldurmadigimiz icin devlet bakmiyor mecbur ozele gidiyorum.ama bir yili doldurursam bende oraya giderim

Canim bence sen hacettepede devam et.biz 1 yili doldurmadigimiz icin devlet bakmiyor mecbur ozele gidiyorum.ama bir yili doldurursam bende oraya giderim

öyle yapacağım canım şimdi iyi bi diyetisyen arıyorummm insülüme falan bi baktrcağımm
hulusi hoca hiç sevmedim ama dedikleri doğru zayıflamam lazımmm
şimdi tek aklımda bu varrr umarım başarabilrim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…