Anne olmak hayal mi

kizlar bugun diger topicten iki arkadasla gorusup tanistim ilk kez.. cok guzel gecti canlar kader birligi olunca konusacak cok sey oluyormus insallah bi gun kismet olurda sizlerlede yuz yuze tanisirim:))
inşallah bacım bende çok isterim,kardeşim gibisiniz benim için.
Bakalim atmada iyimisindir hahahha:)

hadi gel falını fallandıralım🙅

güzell haberlerle dön canım..

sagol canım benim geldim Allah razı olsun :) catlatma iğnesi oldum bugün hayırlısı herseyin:))

canım bende çok yoruldun yarın görüşürüz iyigeceler

canım bugün gittim baskente cok memnun kaldım hulisi beyide gördüm iyi bir doktora benziyo oda ...cok ilgilendi göğsen bey.yarım saat oturdu bana hastalıgımı anlattı inceledi.cok memnun kaldım tavsiye ederim gercekten....

bugün işlerim vardı nete giremedim ama hep aklımdaydın bende perşemde gideceğim yarın randevu alacağım
acaba bende mi göğsen beye gitsemm:26::26::26::26:muane ücreti 120 liraymışşş
canım hakkında hayırlısı olur inşallah histereskop, yapacak mı sana ne önerdi tüp mü?

bi falda bana baksana canim... artik tam fallik oldum ben..

inşallah bacım bende çok isterim,kardeşim gibisiniz benim için.

hadi gel falını fallandıralım🙅

nasılsınız canlarrr ihmal ettim sizi kusura bakmayın
pazar günü gezdik eşimle akşamda kubat konseri vardı ona gittik
pazartesi de komşum geldi sarma sardık falan giremedim
aycanın falı çıkacak ensumm
aycan bacım ev işi ne oldu aldınız mı

önemli değil ama bi daha olmasın😔

şaka şaka eğlen keyfine bak böyle fırsat kaçar mı?evi alıyoruz bugün banka banka dolaşıp görüşeceğiz en az faiz hangisi alıyorsa çekeceğiz ama evin değerini tapuda düşük göstermişler 80 bin ancak çekebilirmişiz.tüp bebek içinde çekmemiz gerekiyordu çekmişken.bakalım napıcaz

Canim ikiside iyi gercekten gogsen beyde cok iyi.tavsiye ederim.evet canim 120 lira.bundan sonra oraya gitcem hep.canim asilama yapabilirz dedi ama esim once bi spermiyogram verecek.ona gore dedi.bu ay bogurtlen koku kuru ile bal tarcin yemistim yumurtam 3 klomenle buyumemisti 19 20 mm olmus sasirdim.catlatma ignesi oldum dun.biraz zor ama deneyin dedi.sende git canim eminim memnun kalacaksin.hastalari aradi hep konustu hepsiyle.cok ilgili...tavsiye ederim.histereskopi onermedi hamile kalabilirsin belki dedi.tuplerimin sekli biraz cok kivrimliymis ona takildi.bakalim nasip gulum.sende guzel haberle gel insallah

hayırlısı olsun canım kredi ler yüksek tabi bankalarda fark oluyo hepsini gezmeniz çok güzel olurrrr
o kadar düşük nasıl gösterirler anlamadım yani 130 olan evin değeri nasıl 80 ne düşürülür en az 90 çekebilirsiniz benim bildiğim canım

bende aradım perşembe yokmuş yarına aldık randevu öğleden sonraya
kafam çok karışık benimm bakalım bana ne diyecek başaka bi doktor bana yumurta takibi yapalım dedi ben beş kere aşılama denededim yumurta gelişmedi iptal oldu 6.denemede aşılama oldu ve dış gebelik oldu
çok haklısın nasip.......
ne güzel yumurtan gelişmiş inşallah bu ay olur canımmm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…