Anne olmak hayal mi

vet canım ben çok iyi bildin ben çok güzel saç yaparım 4ay önce 2 yaşında çoçuga bakıyordum saçına neler yapardım
maşallah o da pek güzel bi kız çocuğuydu annesi akşam gelip görünce çok sevinirdi düğüne falan giderken getiriyordu yapıyordumm zaten hep kızım olsun istiyorum ......
kremi hiç duymadımma evt pahalıymış
böyle kremlerin sağlık ocağında yazıldığını bilmiyordum bende
bilmemen normal yani
geçengün bana lazer için bi yer önermiştin istanbuldamı orası
bende çatlaklardan dertliyim kolumda bile olmya başladı anlamıyorum eskiden hiç yoktu şimdi heryerde kısa kollu giyemem o kadar belli yaniiii
bu krem ona da fayda eder miki

iki gündir eşime sizden bahsediyorum içime bi umur oldu hikayenizzzz bizlere de duaedin lütfen
bebişinizde sağlıkla kucağınıza alınnnn

ne mutlu bana tşk ederim siz de bana dua edin inşallah güzel haberler verin bana 2 arkadasım bu sayede hamile kaldı haberlerini aldım bende cok mutlu oldum allah sizlere de göstersin tez vakitte

cnm bu krem sanirim ameliyat yara ve kesik iyilestirici iz birakmadan ama sana bi catlak giderici arastiririz.. onuda herhangi bi devlet hastanesinin cildiye servisinde yazdirabilirsin.. saglil ocagindada yazilan varmi ben yarin saglik ocagina gidecegim bi sorum bakim..
cnm benim gittigim yer istanbul besiktasta Ota guzellik estetik merkezi... Alexandir makina kullanan herhangi bir yere gidebilirsin.. sakin onden toplu para verme ben her gittigimdevo seansinkini veriyorum zaten 15 gun sonrada bedava kontrol seansi oluyor..
birde vucut kilo alip veriyorya catlaklar olusuyor gorsen bende bacaklarda ne cok var 50 kiloyum oysaki harita gibi...
cnm su bebe yaglari varya onu son durulanma suyuna su cok ilikken birazcik damlat vucudundan son durulama suyunu o suyla yap ayda bir falan yap vucudun gerilmesini engelliyor.. hemde rahatliyorsun..

ne mutlu bana tşk ederim siz de bana dua edin inşallah güzel haberler verin bana 2 arkadasım bu sayede hamile kaldı haberlerini aldım bende cok mutlu oldum allah sizlere de göstersin tez vakitte

amin canım tabi ederim sağlıkla al bebeğini hayırlı evlat olsun inşallahh

güzel tavsiyelerine uygulayacagım arkadaşım makinanın adını aldım çok saol bilgi sahibi oldum sayende
haftaya hasataneye gideceğim olmadı bide cildiye ide muane olurum ben daha çok kilolularda oluyor sanıyordum
ben 5senede 15 kilo aldım onunda etkisi var sanırım

sağlık ocağında yazdırılmıyor genel cerrahi yazabiliyor sadece 65 tlyede çok ucuza almışsın 300 milyonluk Bi krem o ben yazdırdığım halde öyle Bi paraya almıştım.

günaydın 😉 nasılsın

iyi sayılırım alt komşunun kızı ağlıyor annesi iş kolik
bigünde evde otur çoçuğunla vakit geçir yazık üzülüyorum yaaa......
neyse sen ne yaptın evin işlerini işten çıkınca yemek ançak oluyor
bide sen temizlik yapıyorsun duvarlara olmadı kadın al canım

duvarlara illaki birini çağıracağım ben yapamam hem iş hem temizlik canım çıktı iki gündür.
çatlaklara Türk kahvesi iyi geliyormuş burda birileri yazmış zeytinyağıyla karıştırıptı galiba masaj yapıyorsun hemen geçiyormuş.

tamam buldum kahvenin üzerine limon sıkıp sürülüyormuş.yarım limon suyu ile iki tatlı kaşığı Türk kahvesi.

Son düzenleme:

bencede öyle yap canım ben de eşimle islerim tek başına çok zor oluyor
tamm tarifi uygulayacağım

sağlık ocağında yazdırılmıyor genel cerrahi yazabiliyor sadece 65 tlyede çok ucuza almışsın 300 milyonluk Bi krem o ben yazdırdığım halde öyle Bi paraya almıştım.

ya canım sabah gittim sağlık ocagına bunu yazıyormusunuz dedim:)) arkadaşım yazılıyor demişti..
doktor biz yazamıyoruz dedi.. biraz içim rahatladı aslında..
çünkü sağlık ocagı eczane ve benim ev aynı sokakta yazılıyorsa bukadar yakın yerde yazdırmamama üzülmüştüm..:))
sen ne yaptın canım evini toparladınmı

Kizlar hayirli kandiller
hayırlı kandiller Allah dualarını kabul etsin canım.
çatlaklar için mi bunu yapıyoruzzz:26::26::26::26:
bu arda hayırlı kandiller bacımmm
hayırlı kandiller canım evet çatlaklara bununla masaj yapıyorsun geçiyormuş.masaj yapıp streç filmle sarıp bekletiyorsun.

açık yaraya sürülmüyor ama yoksa bende söylerdim. Bence biraz iyileşsin sonra sür iyice masaj yaparak.evi toparladım ama mis gibi olmadı.binada hala çalışma var onlar bitirince temizlik için birini çağırıp her yeri,tekrar temizleticem mecbur onların tozu bizede geliyor.

ALLAH yardımcın olsun canım atlattın neyseki ama bu durumun farkedilmemesi yada bu zamana kadar hist. lap. istememeleri olağan dışı.Bende iyiyim canım tedaviyi engellemez dedi dr başlayabilirmişim ama ramazan sonrası hayırlısıysa sende kendini toparla canım iyice hayırlı kandiller bu arada gönlündeki duaların kabul olur inşALLAH.Tüm arkadaşlara hayırlı kandiller...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…