Anne olmak hayal mi

canim iyi ozamab su anda hic sorunun kalmadi yani buna sevindim..
benimki yara degilde bariz dikis cnm ve pansumani biraktigimdan bu yana hicbirsey surmedim enfeksiyon kapmasin diye sence sursemmi doktora sorum dimi cnm bugun arim olmazsa..
evet 😊 sorun yokmuş.bepanthen antibakteriyel Bi merhem hemde hücre yenilenmesini hızlandırıyor diye biliyorum.bencede sor hem iz kalmaz hemde çabuk iyileşir inşallah.gerçi içerdeki yaraların iyileşmesi önemli ama.
bende iyiyim canım ilk defa erkendem uyandımmm bugün zorlu bigün seni bekliyor desene
evet evde Bi maraton beni bekliyor.
:KK16::KK16::KK16:
günaydınnn kızlarrrrr
günaydııııın😉
hep msj yazıyorum görmüyorsun:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

işteyim tatlım sürekli elimde telefonla görünmemeye çalışıyorum.

evet 😊 sorun yokmuş.bepanthen antibakteriyel Bi merhem hemde hücre yenilenmesini hızlandırıyor diye biliyorum.bencede sor hem iz kalmaz hemde çabuk iyileşir inşallah.gerçi içerdeki yaraların iyileşmesi önemli ama.

evet evde Bi maraton beni bekliyor.

günaydııııın😉

işteyim tatlım sürekli elimde telefonla görünmemeye çalışıyorum.

canım gidip bepanthen aldım doktorada sormadan sürmeye başladım.. iyi aklıma getirdin valla akıl akıldan üstündür.. sağol canım.. :KK16::KK16:
bu arada çok kolay gelsinnn

canım gidip bepanthen aldım doktorada sormadan sürmeye başladım.. iyi aklıma getirdin valla akıl akıldan üstündür.. sağol canım.. :KK16::KK16:
bu arada çok kolay gelsinnn

😉 geçmiş bitmiş olsun inşallah.
sağol çok teşekkür ederim inşallah kolay gelir😝

😉 geçmiş bitmiş olsun inşallah.
sağol çok teşekkür ederim inşallah kolay gelir😝

çıktım komşunun kızı ağlıyordu ona indim dün gece senin dedğin yazıyı okudum çok kötü oldummm ama sonunda kavuşmuş ne güzel
çok kötü günler yaşamış kadının böyle güçlü olması beni çok etkiledi.........

çıktım komşunun kızı ağlıyordu ona indim dün gece senin dedğin yazıyı okudum çok kötü oldummm ama sonunda kavuşmuş ne güzel
çok kötü günler yaşamış kadının böyle güçlü olması beni çok etkiledi.........

ya insan neler katlanıyor bende pes dedim.
evime henüz giremedim işçiler çıkmadı bikaç saatte çıkmazlar gibi..çikoyu aldım bahçeye indim yavru bir serçe bulduk şimdi aynı kafesi paylaşıyorlar.büyümeden baba oldu oğlum.

ya insan neler katlanıyor bende pes dedim.
evime henüz giremedim işçiler çıkmadı bikaç saatte çıkmazlar gibi..çikoyu aldım bahçeye indim yavru bir serçe bulduk şimdi aynı kafesi paylaşıyorlar.büyümeden baba oldu oğlum.

ne güzel sevgi dolu bak çikoda kabul etmiş:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
öyle valla canım hiç pes etmemiş ama bence ona bu gücü veren hamile kalbilmesi yavrusunu hissedebilmesi bizim öyle bi şansımız olmadı

X