Anne olmak hayal mi

inşallah bugün misafirleim var 2 tane bebek biri 3 aylık biri 12 aylık ooff nasıl kötu oldum kucağımdayken :KK43:(( herkes soruyo daha yokmu dıyee bende olacak diyom :KK43:

ne güzel demişsin :KK9::KK9::KK9::KK9:
bebekler çok sevimli oluyor insanın içi gidyorrrrr
çok şekerler yaaaa

ne güzel demişsin :KK9::KK9::KK9::KK9:
bebekler çok sevimli oluyor insanın içi gidyorrrrr
çok şekerler yaaaa

evet ya hele 3 aylık bebiş kimsede durmuyor benim kucağımda uyuyor nası tatlı yaa insanın alıp içine sokası geliyor :)) :KK43:(( off allahımm kımseyıı evlat hasretiyle sınamasınn :KK49::KK49::KK49:

evet ya hele 3 aylık bebiş kimsede durmuyor benim kucağımda uyuyor nası tatlı yaa insanın alıp içine sokası geliyor :)) :KK43:(( off allahımm kımseyıı evlat hasretiyle sınamasınn :KK49::KK49::KK49:

aminnn canımmm benimmm çok zor düşmanıma vermesin Rabbim
seni sevdi demekki bebekler sevildiğini hisseder zatennn
hele uyrken pek masum olurlarrrrrr
insan öpmeye kıyamaz

canım ben ilk gitiğimde randevu almıştım herkese aynı saate veriyorlar sonra ordan doktoru söylüyorsun istersen ben tüp bebek numarasını veryim ordan sekter çıkıyor de ben gürkan beye muane olcağım ama olmadı özeli yok canım zaten bu sekrete benim kafama birşey takılsa arar sorarım rapor çıktımı diye Aarada arıyorum
bende başkentte bi gitmeyi düşünüyorum görüşme için hulusi hocaya okuldan arkadaşım çok ısrar etti o ikiz hamile şu an
aklımda kalmsın bi görüşeyim diyorummmm sen hiç gittin mi

anladım canım doktoru ordan seciyoruz yani anladım canım.canım baskent hastanesinde göğşen önalan var ona bu pazartesiye gün aldım onu cok begenen var gidecegim insallah.eger kafama yatmazsa gürkan beye gidecegim.sende istersen ona git.hulisi beyide duydum canım.onada gidebilirsin.kızlara bir sor istersen canım http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=623657&page=12&p=35684264#post35684264 bu topiğe kızlara o doktorada gidenler var sanırım topikte canım bir sor...

canım ben ilk gitiğimde randevu almıştım herkese aynı saate veriyorlar sonra ordan doktoru söylüyorsun istersen ben tüp bebek numarasını veryim ordan sekter çıkıyor de ben gürkan beye muane olcağım ama olmadı özeli yok canım zaten bu sekrete benim kafama birşey takılsa arar sorarım rapor çıktımı diye Aarada arıyorum
bende başkentte bi gitmeyi düşünüyorum görüşme için hulusi hocaya okuldan arkadaşım çok ısrar etti o ikiz hamile şu an
aklımda kalmsın bi görüşeyim diyorummmm sen hiç gittin mi

canım sen o numarayıda at olmazsa dursun kayıtlı lazım olur

anladım canım doktoru ordan seciyoruz yani anladım canım.canım baskent hastanesinde göğşen önalan var ona bu pazartesiye gün aldım onu cok begenen var gidecegim insallah.eger kafama yatmazsa gürkan beye gidecegim.sende istersen ona git.hulisi beyide duydum canım.onada gidebilirsin.kızlara bir sor istersen canım http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=623657&page=12&p=35684264#post35684264 bu topiğe kızlara o doktorada gidenler var sanırım topikte canım bir sor...

bana fikrini yaz orayla ilgili çok şey duyorum bende bu ya iç.inde görüşme yapmayı düşünüyorum sen git bi baklaımmm

bi bebeğini kaybetmi,ş sonra ameliyet için bi sene beklemişşş yani isteyince hamile kalabiliyormuş bi kere mecbur tüp denemiş o da işte ikizler canımmmya dedğim gibi herkesin ki zor ama bence hamile kalamamk daha zorrr şahsen kısırmıyım diyorum bazennn

doğru şimdi hatırladım Allah evlatlarını hayırlı kılsın.kısır değilsin sende bir kez hamile kalmıştın yine kalacaksın inşallah.

X