Anne olmak hayal mi

hsg çektirmiştim cuma günü,çekerken delinmiş.
sen nasılsın soramadım kaç gündür?

iyiyim canmm yaa bos ver benı sen nasılsın karnm felan sısmıs yazıyor ıyımısn ne olacak sımdı pekı ayy ınanmıyorm ya nerde cektırmısdn sen daha önce cekılmemısmıydı ne gerızekaglılar nasıl delıyorlar yaa :KK47:

iyiyim canmm yaa bos ver benı sen nasılsın karnm felan sısmıs yazıyor ıyımısn ne olacak sımdı pekı ayy ınanmıyorm ya nerde cektırmısdn sen daha önce cekılmemısmıydı ne gerızekaglılar nasıl delıyorlar yaa :KK47:
iyiyim zaten kolay kolay düşmem ben şimdi doktordan bahsetmiyimde yarın başka biride onaylasın ondan sonra olay çıkarırım artık.o sıvı verdikleri uzun demir şırıngayı batırmış en tepesinden çıkmış ucu filimde açık açık görünüyor.dört yıl önce çektirmiştim devlette
delinmişmi canım ya ilkkez duydum cok gecmiş olsun ya:KK53:

sağol canım Allah razı olsun.bir daha çektirirseniz mutlaka bir başka doktora daha gösterin bence.

Son düzenleme:
iyiyim zaten kolay kolay düşmem ben şimdi doktordan bahsetmiyimde yarın başka biride onaylasın ondan sonra olay çıkarırım artık.o sıvı verdikleri uzun demir şırıngayı batırmış en tepesinden çıkmış ucu filimde açık açık görünüyor.dört yıl önce çektirmiştim devlette

sağol canım Allah razı olsun.bir daha çektirirseniz mutlaka bir başka doktora daha gösterin bence.

çok geçmiş olsun,ilk defa duyuyorum. Umarım bir çözümü vardır :KK53:

hmm anladm canm 3sene önce bende cektırdım canm cok yanmısdı cok agrıyor yaa kanamada oluyor bıde ustune boyle olursa dah acok cann yanar mutlaka gıt doktora ılac vermesı lazm ya yaptın öyle barıs oyle ılac ver dımı ayy varya nasıl kullanıyorlar ya zıkkım olsun aldıkları paralar

çok geçmiş olsun,ilk defa duyuyorum. Umarım bir çözümü vardır :KK53:
çözümü histereskopiyle yada laparaskopiyle dikiş atmakmış.
hmm anladm canm 3sene önce bende cektırdım canm cok yanmısdı cok agrıyor yaa kanamada oluyor bıde ustune boyle olursa dah acok cann yanar mutlaka gıt doktora ılac vermesı lazm ya yaptın öyle barıs oyle ılac ver dımı ayy varya nasıl kullanıyorlar ya zıkkım olsun aldıkları paralar

amin canım.

yok acile gidilecek Bi durumum yok bugün iyiyim ama dün karnım çok ağrıyordu,bişeyler yediğimde daha çok ağrıyordu.yarın bir başkasına göstereyim oda doğrulasın ondan sonra tekrar o doktorun yanına gideceğim.halada kanamadan kalan akıntılar var.histereskopide çektirmiycem.oldum olası doktorlara hastaneye güvenmezdim ne kadar haklı olduğum ortaya çıktı.allahtan tüp bebek yapmıyoruz hemen.üzülme canım senin derdin sana yeter zaten.sen nasılsın?

ben iyiyim cnm biraz toparlandim simdi disardayiz.. tekrar gecmis olsunn yarin insallah doktor iyi seyler soyler cnm..

canimm benimm tekrardan cok gecmis olsun cok uzuldum bunlar son sikintilarin olsun.. lenfosit bahcecide yok cnm ve herkezde etkilimi orasi supheli.. oncesinde bagisiklik, kan pihtilasmasi ve trombofili testleri yaptirmak gerekli.. bu testlere gore gerekli denilirse yapiliyor ama lenfositide yaptiripta tutmayan tonla arkadas var.. yeditepe unv. hastanesi ve fertijin seval tasdemir yapiyor.. yalniz fertijin tupu orda yaptirirsan yapariz demisti bana ben vazgecmistim..
bu arada trombofili paneli testinide cerrahpasa kadin dogum bolumu cok cok rica edince dusugu herseyi anlatinca birazda yalvarinca yapiyor ben bu hafta yaptirdim bir ay sonra cikacak... lenfosit asisi ben su asamada yaptirmayacagim cnm..
pgt cok yumurtasi olanlara uygulaniyor bana uymadi benim yumurtam azya, senin yumurtan zaten cokdu cnm onu mutlaka ulun beyle gorus bu tedavinde yapsinlar..
birde gebelik asisi varya bahcecide onuda sor sana uyuyorsa yapsinlar tutunmayi saglamlastiriyor deniliyor.. birdr CD56 testini sor bakalim cnm uluna bu test bahcecide vardi.. bagisiklik sistemin embriyoyu disari atiyormu onu anliyorsun.. 2014 tup bebek yapanlar topiginden ballim nickli arkadas Mustafa Bahcecinin hastasiya ona o testin sonucuna gore bi serum vermisti...
yada istersen Fulya Erbil beye gec o cok daha fazla arastirmaci cnm sonucta ayni kurum.. kafani biraz toparla arastir yine konusuruz..

gebelik aşısını konuşayım ulun beyle ama cd56 testini ilk defa okuyorum yazdım bi kenara :26:
Aslında fulyaya geçmek istiyorum ama bana çooook uzak umut tüp bebek merkezine giderken bile zorlanıyoruz trafikten dolay:85:
Sağol cnm güzel bilgilerin için :KK16:

ayy ınamıyorm kendı gerı bırlesmıyor oyle mı ıs bırken ıkı oldu basnda allah nasıl bılıyorsa öyle yapsın o doktoru
sorma ya insanın canının hiç kıymeti yokmu bunu ne bencillik anlamadım.

bacınm nasıl oldun o doktoru geberteceksin bari bi kabahat işledin söyle demi,,
ağzına geleni say gidince
sağol canım iyiyim bende yarın doktora gitseydim ne yapılabilir öğrenseydim rahatlıycaktım.onu eşime havale etsem yeter burunlarından getirirde olay çıksın istemiyorum sadece varsa vicdanına bir iki kelimem var söylenecek.

ben iyiyim cnm biraz toparlandim simdi disardayiz.. tekrar gecmis olsunn yarin insallah doktor iyi seyler soyler cnm..

sağol canım sanada geçmiş olsun,iyi eğlenceler

Bende 2 ay once cekildim.nasil basarmis delmeyi.ilaci cokmu verdi acaba.

Bende 2 ay once cekildim.nasil basarmis delmeyi.ilaci cokmu verdi acaba.

up uzun ucu olan demir bir şırıngaydı görünce aklıma böyle bir şey olurmu diye gelmişti maalesef aklıma gelen başıma geldi.rahimin en üstünden delmiş geçmiş karın boşluğunda görünüyor şırınganın ucu.

up uzun ucu olan demir bir şırıngaydı görünce aklıma böyle bir şey olurmu diye gelmişti maalesef aklıma gelen başıma geldi.rahimin en üstünden delmiş geçmiş karın boşluğunda görünüyor şırınganın ucu.

off ya gıt gözuk bakalm canmmm

Allah Allah canim ya cok gecmis olsun cok kizdim doktoruna.

ayrinti ile anlat cnm derdini degerlerinizi tedavilerini protokollarini amh sayini esinin sperm sonuclarini bakalim ne diyecek.. ben bu aksam rahatsizlanmistim nur hanim evinde oldugu halde ona haber vermisler beni evinden aradi cok sasirdim evden ariyorum hastanede degilim dedi.. pesindende diger doktor ayse hn aradi dusun bi karin agrisina.. ilgileri hosuma gitti..

Canim nasilain gec oldu ama iyisin dimi nasil gectivoperasyon sonuclar bellimi

X