Anne olmak hayal mi

Test ne zaman yapacan canm?

herkes herkesi gördümü:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

acıkcası adet olcam gibiyim 3 4 gündür .. :2:
pazartesi yada salı yaparım ama alıstım negatiflere ..:KK14:
Rabbim ezan sesi hürmetine dualarımızı kabul etsin kızcelerim :KK5:
kayınpederim ve kayınvalidemle düğüne gitcem :KK55:
ben simdi aksama gelirim kızlar sizleri öpüyorum :KK3:
iyiki tanıdımmm sizlerii .. namazın arkasına dua edeceğimmm :KK16::KK19:

tamam canım benim pazartesi yap bi test bakalımmmm
bende kuzum hep nicklerinize dua ediyorummmm
inşallah dualrımız kabul olurrr

Bizim içinde bol bol dua et canım. Allah kabul etsin. Düğünde de bol eğlenceler sana :KK8:

yok bugün iyiyim ya zaten ben çok güçlüyümdür olur olmaz şeye oflayıp poflamam bişey oldu o gün zaten doktorun suratından da belliydi bişey olduğu

resme daldım seni unuttum sanma canımmmm sen dinlen güzelce yarın gidersin bi doktora inşallah birşey yokturrr

amin inş. cnm bebişlerimz olucak ben inanıyorum bnde öptüm kocimen hemide :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

öpüyorum sizleri :KK19::KK19:
iyi sohbetler görüşrüüz insallahhh :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

saol canım benimmm bende günlük bi foto kyacaktım o yüklenmedi nedense :26::26::26::26:

foto büyük geliyosada yüklenmiyo cnm o yüzdendir :)

Adeti düzenlesin bir de kolay hamile kalayım diye vermişti adeti düzenledi ama hamiş kalamadım :KK14:
İnşallah sana şifa olur tatlım :KK16::emir_bebek:

anladım canım benim 3 ayda anca etki ediyormus sanırım.insallah gülüm bi kullanayım bakayım.insallah bu ilaçların faydasını simdi görürüsün gülüm yada hiç ilaca gerek kalmaz insallah:21::21::21::KK49::KK55:

töbe töbe inşallah yanılıyorsundur canım benimmmm neden bugün gitmiyorsun
pazar olduğu için doktor falan bulamam diye.
canimmm rahminii delen kim neden delmiss anlamadimkii.. filmden senmi anladin iyice kafam karisti nasil olmus bu, ne yaparken delmislerrrrrrrrr
cuma günü hsg çeken dikkatsiz doktor,hsg den sonra yüzü allak bullaktı zaten.filmi çekerken delmiş bana garip gelmişti filmde zaten.internette araştırdım delinen rahimlerin filmlerini,normalde nasıl olması gerektiğini delmiş yani.eve gelince kanamadan kalan akıntılarımda olmuştu.çok sinirliyim boğazını gidip sıkasım geliyor.yarın başka Bi kadın doğumcuya gidip gösteri cem ondan sonrada gidip ona soracağım niye söylememiş!
resme daldım seni unuttum sanma canımmmm sen dinlen güzelce yarın gidersin bi doktora inşallah birşey yokturrr

inşallah ama çok eminim gülüm.

pazar olduğu için doktor falan bulamam diye.

cuma günü hsg çeken dikkatsiz doktor,hsg den sonra yüzü allak bullaktı zaten.filmi çekerken delmiş bana garip gelmişti filmde zaten.internette araştırdım delinen rahimlerin filmlerini,normalde nasıl olması gerektiğini delmiş yani.eve gelince kanamadan kalan akıntılarımda olmuştu.çok sinirliyim boğazını gidip sıkasım geliyor.yarın başka Bi kadın doğumcuya gidip gösteri cem ondan sonrada gidip ona soracağım niye söylememiş!

inşallah ama çok eminim gülüm.

canimmmmm inanmiyorum ne aptallar var yaa.. cok agrin kanaman varsa bugunden acile git..hayret yaa diyelimki ettin bir kabahat acikca soylesene nasil saglikcisin.. yarin kesin goster cnm dahada buyumeden cozumu bulunur.. masrafin buyuk olursada oraya odettir.. oranin sahibiyle konus mutlaka..cok gecmiss olsunn cokk cokk uzuldummm

canimmmmm inanmiyorum ne aptallar var yaa.. cok agrin kanaman varsa bugunden acile git..hayret yaa diyelimki ettin bir kabahat acikca soylesene nasil saglikcisin.. yarin kesin goster cnm dahada buyumeden cozumu bulunur.. masrafin buyuk olursada oraya odettir.. oranin sahibiyle konus mutlaka..cok gecmiss olsunn cokk cokk uzuldummm

yok acile gidilecek Bi durumum yok bugün iyiyim ama dün karnım çok ağrıyordu,bişeyler yediğimde daha çok ağrıyordu.yarın bir başkasına göstereyim oda doğrulasın ondan sonra tekrar o doktorun yanına gideceğim.halada kanamadan kalan akıntılar var.histereskopide çektirmiycem.oldum olası doktorlara hastaneye güvenmezdim ne kadar haklı olduğum ortaya çıktı.allahtan tüp bebek yapmıyoruz hemen.üzülme canım senin derdin sana yeter zaten.sen nasılsın?

anladım canım benim 3 ayda anca etki ediyormus sanırım.insallah gülüm bi kullanayım bakayım.insallah bu ilaçların faydasını simdi görürüsün gülüm yada hiç ilaca gerek kalmaz insallah:21::21::21::KK49::KK55:
AMin canom aminnn sen hiteroskopiden bahsetmiştin neden çekeceksin canım hsg çekildi mi sana :KK54:

yok acile gidilecek Bi durumum yok bugün iyiyim ama dün karnım çok ağrıyordu,bişeyler yediğimde daha çok ağrıyordu.yarın bir başkasına göstereyim oda doğrulasın ondan sonra tekrar o doktorun yanına gideceğim.halada kanamadan kalan akıntılar var.histereskopide çektirmiycem.oldum olası doktorlara hastaneye güvenmezdim ne kadar haklı olduğum ortaya çıktı.allahtan tüp bebek yapmıyoruz hemen.üzülme canım senin derdin sana yeter zaten.sen nasılsın?

canmm neyın var hyatmmm

X