Anksiyete + Panik Atak anında yardım almak isteyenler

ataklarim cok sukur bitti gibi cok cok nadir oluyor. Benim problemim dusuncelerde o kaldi iste bide uykusuzluk cok yoruyo zayiflatiyo 177 boyum 51 kiloyum. Kilo alamiyorm hap kullanirken aliyorm ama icmiyorm iste ona bagli kalmak istemiyorm.

ataklarim cok sukur bitti gibi cok cok nadir oluyor. Benim problemim dusuncelerde o kaldi iste bide uykusuzluk cok yoruyo zayiflatiyo 177 boyum 51 kiloyum. Kilo alamiyorm hap kullanirken aliyorm ama icmiyorm iste ona bagli kalmak istemiyorm.
Aynı noktadayız o zaman :) bende yattıgımda direk uyuyamıyorum, tlfn elimde oluyo ya da tv karsısında uykum gelene kadar bekliyorum. Öyle yapmazsam yattıgım zaman kalbimin düzensiz atışlarını duyuyorum ve tamamiyle rahatsız oluyorum. Uyku için bitki çayları denedin mi?

evet uyku cayi diye bise cikmis onu ictm ise yaramadi papatya iciyorm o biraz sakinlestriyo vucut agrilarima iyi geliyo ama uyku vermiyo :) melisa varms bide onu denemedm ama senin var mi ictigin tavsiye edebilecegin

evet uyku cayi diye bise cikmis onu ictm ise yaramadi papatya iciyorm o biraz sakinlestriyo vucut agrilarima iyi geliyo ama uyku vermiyo :) melisa varms bide onu denemedm ama senin var mi ictigin tavsiye edebilecegin
Selam vücut ağrısı dediğin nedir benimde çok şikayetim var o yüzden sordum

kemiklerimin agridigini hissediyorm. kas agrisi gbi, vucut gerginligi gibi. Omuzlarda bacaklarda, kollarin ust kisimlarinda.
Ya canım Doğum yaptım bu şikayetlerden dr gittim değerler yüksek çıktı ve ben şimdi bi sürü senaryo yazıyorum kafayı yiyecem ney ki bu

Benim romatizmal değerlerde yükseklik görüldü bugünde fakülteye gittim orda detaylı bakılacak çok korkuyorum ama hiç iyi değilim
Ne zaman belli olcakmış sonuçlar? İnşallah bişey çıkmaz, Allah büyüktür. Korkma diyemiyorum çünkü benim dememle olcak bişey değil biliyorum ama elinden geldiğince soğukkanlı davranmaya çalış. Bedenini daha fazla yıpratmamak için.

Bende melisa çayı aldım tavsiye üzerine ve nasıl hazırlandığına vs bakarken zararlarınıda okudum, içmemesi gereken kişileride okudum. Sonrasında paketi dolaba attım öylece duruyo :)) pakete bakınca sakinleşirim artık :)) papatya aldım bi de sallama çayını. Başlamadım daha, midem çok kötü bikaç gündür iiçim almıyo.

15 gün sonra belli olacak ama ben çok güçsüzüm yürümekte zorlanıyorum çocuklar gözümün içine bakıyo eşim hiç oralı değil ben napıcam sorusu devamlı aklımda yalvarıyorum Allah'a ((

15 gün sonra belli olacak ama ben çok güçsüzüm yürümekte zorlanıyorum çocuklar gözümün içine bakıyo eşim hiç oralı değil ben napıcam sorusu devamlı aklımda yalvarıyorum Allah'a ((
Canım sen bir eş bir anne olabilirsin ama en önemlisi bu beden bu hayat sana ait. Sen olmazsan ne eş olur ne anne. Şu yaşadığın güçsüzlüğü çok iyi anlıyorum, benimde bir oğlum var, o zamanlar nasıl duygulara kapılıyor insan. Ama herşeyden önce kendine olan sevgin için kalkıp silkinmelisin, bir adım atana kadar dünya üzerine göçmüş gibi geliyo ama o adımı attığında aslında güçsüz olmadığını anlıcaksın. Daha da fazlasını iste ve ayakta dur. Eşler malesef bi noktadan sonra umursamıyor, bende yaşıyorum bunu. Ama onların desteğini beklersek ohooo :)

Peki o çıkan bölümü için herhangi birşey söylemediler mi? Ya da şuan ne üzerinde araştırma yapıyolar onu söylemediler mi? İç sıkıntısı benimde aynı malesef, sürekli takıldığım şeyler aklımda ve kovalamaktan yoruluyorum. Son bir hafta yaşadıklarım da tuz biber oldu. Allah büyüktür, yardımcımız olsun..

Çıkanlar iyi şimdilik romatizmal bi hastalıkmış canım başım çok kötü oluyor psikolojikmi bilmiyorum ki sanki sıkışıyor baskı var gibi bi tuhaf anlatamıyorum sana noldu bi sıkıntınmı var

Oh, çok sevindim iyi olmasına. İnşallah bişey çıkmaz araştırılanlarda da canım korkma. Bizim psikolojimiz hastalığa endeksli olduğundan her belirtiyi gerçek gibi yaşıyoruz. Anlattığın durum eşiminde önceden yaşadığı soruna benziyor. Ben sıkışma basınç vs durumlarını migren sinüzit ve vertigoda yaşıyorum. Anlayabiliyorum ne denli huzursuzluk verdiğini.
Sıkıntım vardı baya, gerçi halende bitmiş değil. Çok sinirli stresli bi hafta oldu. Şimdi bedenimi güçsüz hissediyorum direnmekten.

Allah feraha çıkarsın inşallah canım hepimizide çok dardayım

Allah feraha çıkarsın inşallah canım hepimizide çok dardayım
Aminnn inşallah. Benim kendi kaygılarım zaten zorluyodu beni. İşte bu haftada ailevi yönden sorunlar oldu, bir de sinirime çok dokunan biriyle geçti haftam. Sus sus sus, tatsızlık cıkmasın diye.. karşıdaki biraz anlar dimi, nerdeee...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…