Anksiyete krizi, uykusuz geceler, iştahsızlık

Allah sizden razı olsun hemen başvuru oluşturdum. Siz olmasanız böyle bir hizmetten asla haberim olmayacaktı. Çok çok teşekkür ederim.

Çok sagolun hemen bakıyorum Allah razı olsun genelde ilaç tedavisinin yanında terapide öneriliyor çok teşekkür ederim size
Yaa ne demek bi faydam olduysa ne mutlu bana. Aynı şeyleri bende yaşadığım için çok iyi anlıyorum sizi. Ama Rabbim daha büyük dertlerden korusun bizleri. Bunlar geçecek şeyler gönlünüzğ ferah tutun

Allah sizden razı olsun hemen başvuru oluşturdum. Siz olmasanız böyle bir hizmetten asla haberim olmayacaktı. Çok çok teşekkür ederim.
Evet birçok kişi bilmiyor ne yazık ki özellikle bizim durumumuzda olanlar ve maddi gücü terapilere yetmeyenler için harika bi şans. Yardımım olduysa ne mutlu bana Allah cümlemizden razı olsun.

Bende 2 ay oldu bu duruma yakalandım ve kendimi sürekli unternette araştırma yaparak sizlerden gelen yorumları okuyarak rahatlatıyor um ilk başlarda çok şiddetli nefes darligi çektim 2 hafta sürdü ve sonra yavaş yavaş iç çekerek esneyerek nefes alış verisimi değiştirdim tabi nefes açlığından önce kalp atışınımi boğazımda hissetmemle başlamıştı aradan 1 hafta geçtikten sonra nefes açlığı ile nuksetti gitmediğim hastahane bölüm kalmadı bir sorunum yok fakat ilk yaşadığım nefes açlığı ile aradan geçen 50 günün ardından birazda olsa değişme var uykularımda sorun yok kalp atisimda da sorun yok onu 2 defa yaşadım fakat ardından kalan nefes açlığım var bunun için çabalıyorum şuan tabi sureklide iç daralması iç sıkılması 2 ayda 7 kilo verdim iştahım kapandı banyoya girmekten korkuyorum sürekli uyumak istiyorum hiç birsey yapamıyorum yemek yersem bogulacakmisim gibi oluyor yeme alışkanlığım değişti ne yapacam bilmiyorum benim hiç arkadaş ortamı m yok burası bana iyi gelecek diye umuyorum benim gibi olan varsa destek olalım bir birimize

Son düzenleme:
Yalnız değilsiniz gördüğünüz gibi sizin gibi bu durumlardan muzdarip çok insan var. Daraldığınızda mesaj atabilirsiniz elimden geldiğince destek olurum

Yalnız değilsiniz gördüğünüz gibi sizin gibi bu durumlardan muzdarip çok insan var. Daraldığınızda mesaj atabilirsiniz elimden geldiğince destek olurum
İyiki varsınız gerçekten etrafımdaki herkes bunu benim yaptığımı ve sakin kalmamı söylüyorlar ama elimde olan birsey değil buna kimseyi inandiramiyorum inşallah bundan sonra hersey çok güzel olacak diye umuyorum

Şu konuda da rahatlamak istiyorum bu nefes açlığı sizlerde de oldumu bu depresif durumum kısa zamanda geçermiş geçmesi için ne yapmam lazım benim nefesimde sorun var nefes almadıkça aklıma çok set geliyor ve daha çok panik oluyorum

Tabiki oluyor anksiyete ve panik atak sahibi çoğu insan zaman zaman nefes açlığı yaşıyor ben de defalarca tecrübe ettim ama tamamen psikolojik emin olun. Panik olmayın diyemem çünkü insan mantıklı düşünemiyor panik yapıp yapmamak elinde olmuyor ama inanın yaşadığınız şey psikolojik

Aynı durum bende de var her defasında acaba biseyim mi var diyorum ama biliyorum ki psikolojik şu bir aydır sabahları uyandığımda korku ve çarpıntıyla uyanıyorum daha sonra dan aciliyorum ama şu sabah problemini çözemedim bi

Ayyy yemin ederim size her sabah aynı şey. Hatta internetten baktım sabahları anksiyeteyi daha yoğun yaşayan var mı diye ama bir şey bulamadım. Sabah uyandığımda inanılmaz panikli oluyorum ve beni rahatsız edecek bir şey farkedersem yarım saat bir saat şiddettli bir atak geçiriyorum. Eğer her şey normalse 10-15 dk sonra ayılıyorum

Evet bende öyleyim nabzimi olcuyorum o panik anlarında 100 110 arası gidip geliyor sakinleşince düşüyor hepsi psikolojik ne yapsak hiç bilmiyorum bu dogL taşlar var diolar panik atak anksiyete için hiç denediniz mi

Evet bende öyleyim nabzimi olcuyorum o panik anlarında 100 110 arası gidip geliyor sakinleşince düşüyor hepsi psikolojik ne yapsak hiç bilmiyorum bu dogL taşlar var diolar panik atak anksiyete için hiç denediniz mi
Ay valla hiç denemedim. Çok işe yarayacağını düşünmüyorum. Siz psikiyatra gitmediniz mi

Aradan uzun zaman geçmiş bende sizin gibiyim nasıl oldunuz acaba geçtimi nefes acliginiz
Nefes açlığı sorununu ben çok az yaşadım, yaşadığım zamanlarda da psikolojik olduğunu bildiğim için çok sıkıntı çekmedim. Daha iyiyim elhamdülillah ama geçmedi ve belli aralıklarla devam ediyor problemlerim

Aslında ben bu kadar güçsüz biri değildim 22 senedir ben panik atağım ilk panik hatamı 8 yaşında geçirdim ve nefes açlığıyla geçirdim küçük olduğumuz için umursamazdığımız için bir şekilde geçiyordu bu yaşıma kadar Hemen hemen 5 kere geçirmişliğim oldu Ve her geçirdiğim nefes açlığıyla oldu Fakat bu sefer çok kaygılandı için mi bilmiyorum uzun sürdü 2 ay oldu Normalde ben bununla baş edebiliyordum Ama bu sefer Çok güçsüz kaldım bunun yanında sürekli bir araştırma içerisindeyim fakat bir sonuç alamıyorum Belki de çok fazla evham yapıyorum aslında bunu etkileyen sorunlardan bir tanesi de destekçimin olmaması sadece şunu söylemek istiyorum Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın

Amin rabbim dermansız dertlerle sınanmaktan korusun, sağlık en büyük nimet hem psikolojik hem de bedensel sağlık. Ben ilaca başladım maalesef bu süreci ilaçsız yürütemiyorum. Siz de bi görünün psikiyatra isterseniz

Çok araştırdım doktor hepsi para az buz parada değil bide güvenilir Bi doktor bulmak gerek arayistayim inşallah doktora gerek kalmadan biter ilacın yan etkileri oluyormu sizde kullardan öncesi ve kullandıktan sonra vücutta zihinde düşüncede değişen farklılık varmi

Ben de pahalılıktan dolayı psikoloğa gidemiyorum. Seans ücretlerini karşılayacak durumda değilim o yüzden psikiyatra gidip ilaç aldım. Ben daha ilaca başlayacı bir hafta bile olmadı ilk hafta yarım doz alıyorum. İlk günlerde biraz ishal sorunum oldu ama şimdilerde iyiyim çok şükür. Ya açıkçası antidepresanın hiçbir yan etkisi anksiyeteden kötü olamaz. O yüzden bence siz de önyargılı olmayın

Aynen bu pahalilikta gerçekten çok zor.hersey ateş pahasi.bende size katılıyorum gerekiyorsa ilaç kullanılmalı öbür türlü kendimize eziyet yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…