Anksiyete krizi, uykusuz geceler, iştahsızlık

delibirselvi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2021
1.747
1.901
26
Arkadaşlar geçenlerde burda konu açmıştım bugün öğleden sonra üçte gece terlemelerim için dahiliye randevum var, telkin etmeye çalışıyorum kendimi ama inanılmaz korkuyorum bir yandan yüzümden ateş çıkıyo diğer yandan ellerim ayaklarım buz gibi, aklıma kötü kötü şeyler geliyo sadece burda sizinle paylaşabiliyorum panik bozukluk ve anksiyete yüzünden çıldırıcam Allah aşkına destek verin, kalbim çıkacak yerinden

Allah karşiniza derdinuze derman olacak bir doktor çikartsin insallah

Benim gibi bir yıkık burda da yalnız

Ben de sizin gibiyim. Allah yardımcımız olsun
Aminnnn. Rabbim şifalanmayı nasip etsin hepimize
Umarım iyi geçmiştir randevunuz. Sonuçları yazın lütfen
Gayet iyiydi çok şükür yani ilk muayenede her şey olması gerektiği gibiydi. Birkaç tahlil var yaptırmam gereken, tiroid kollesterol vs. Onları daha sonra yaptıracağım. Ama kaygılarım geçmedi. İçimde bir yerlerde hala konuşuyorlar. Korkuyu söküp atamıyorum içimden

Ben de öyle. Sürekli vücudumda belirtiler bulup araştırıyorum araştırdıkça diğer belirtiler de oluşuyor. Cevremdekiler bu durumdan çok yoruldu onları böyle gördükçe kendimi daha da suçluyorum. Sanki bir çukura battikca batıyorum . Hayata adapte olamıyorum. Sanki öylesine yaşıyorum. Tam geçti derken daha kuvvetli geri dönüyorum. Kimse bunları yaşasın istemem ama, yalnız olmadığını hissetmek de güzelmiş

Sanki beni anlatmıssınzz . Aynılarını yaşıyorum etrafımdaki insanları bunalttgm için daha da bunalıyorum. Ama asla elde defl. Bi boşluga girdim cıkamıyorum diyorm bana yardum edin diyorm. Cok zor hc bseyden keyf almıyorum sürekli hastaym ya da hasta hissediyorum

Ben de öyleyim çok korkuyorum nefes alamıyorum yemek yiyemiyorum. Çok korkuyorum Rabbime sığındım bekliyorum ama çok zorlanıyorum Allah beterinden korusun

Biri bana yardım etsin Allah aşkına çaresizlikten online terapiye giricem şimdi apar topar randevu aldım nefes alamıyorum

Biri bana yardım etsin Allah aşkına çaresizlikten online terapiye giricem şimdi apar topar randevu aldım nefes alamıyorum
Nefes alamamak en kötüsü benimde en cok yasadgm ve korktgm sey o. Sürekli kandaki oksijenimi ölcüyorm kafayı yedm artk. Online terapiye bnde katılıyorm ama cok bi işe yaramadı. Acile gidin serum taktırın sakinlestryo biraz

Siz nasıl başa çıkıyorsunuz ben yemek bile yiyemiyorum ağlıyorum

Siz nasıl başa çıkıyorsunuz ben yemek bile yiyemiyorum ağlıyorum
2 hafta önce ölüyorum sandım. Hc uyumadım yemek yemedim yerlerde süründüm bi daha normal hayata dönemicem sandm. Benim anksiyetemi hastalık tetikliyor. Özellikle şu aralar korona. Sağlıgmla ve koronayla ilgili bütün testleri yaptktan snra biraz rahatlıyorum. Ama gene uykularmda problemler oluyor. İlaç kullancaktm ama kullanmadm tam anlamıyla başa çıkamıuorum ama yaşıyorum bi şekilde ne yapayım sürekli tetikteyim herkesi kolluyorum hasta mı öksürdümü bana bse bulastmı. Böyle yasamak cok zor sürekli savunma halindeyim. Herkesi bıktırdım.. elimde degl.. sizin ataklarınızı tetikleyen sey ne acaba sizce ?

Hepimiz aynı durumdayız inanın ağlayarak yazıyorum bunları gece çarpıntı ayaklarıyla uyandım. Hiçbir şey yok ama çok şey var yaşadığımız. Hepinize şifalar diliyorum. Bugünleri en az zararla atlatırız inşallah hepimiz

Şu akıllı saatler de iyice strese sokuyor bizi. Ben de aynı şekilde nabız oksijen ölçüp duruyorum. En son dayanamadım çıkardım attim kenara.

Bende korona fobisi yok pek ama ciddi hastalıklardan çok korkuyorum. Bi süredir gece terlemesi sorunu yaşıyorum internette korkunç şeyler yazıyor. O tetikledi beni. Çok huzursuzum bazen yerlere kapanıp yalvarırım biri bana yardım etsin diye çığlık atmamak için zor duruyorum. Ağlamak istiyorum sürekli hiçbir şeyden keyif alamıyorum tat alamıyorum şimdi de ağlamak üzereyim rabbim beterinden korusun ama çok zor bu kaygılar çok zor

Gece ben de çok kötüydüm şimdi de korku ve panik içindeyim
Şu akıllı saatler de iyice strese sokuyor bizi. Ben de aynı şekilde nabız oksijen ölçüp duruyorum. En son dayanamadım çıkardım attim kenara.
En iyisini yapmışsınız vücudu takip etmemek gerekiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…