Anksiyete krizi, uykusuz geceler, iştahsızlık

Ben inanın yaptm onu yerlere yattm bana yardm edin diye bagrdm

ilaç kullanıyorsunuz geçiyor merak etmeyin her şeyin çözümü var

Bende ilaç kullandım iştah için antidepresan yazmıştı gayette açtı rahat ettim ilaç kullandım bitti dört gün içinde çok kötü oldum tekrar ilaca başladım şimdi çok korkuyorum işe yaramayacak diye tekrar hasta olacağım diye bu nasıl bir kısır döngü

ilaç kullanıyorsunuz geçiyor merak etmeyin her şeyin çözümü var
Öyle tabi çok sağolun
Korkmayın demek isterdim ama insan nasıl korkudan tir tir titrer en iyi bilenlerdenim. Rabbim beterinden korusun ama anksiyeteyi çeken bilir. Kendinizi tanımışsınızdır az çok. Size ne iyi geliyorsa ufak ufak kendinizi rahatlatmaya çalışın.

En azından anlayan birileriyle konuşmak güzel yalnız olmadığımı bilmek güzel dışarıdaki insanlara bakıyorum işinde gücünde hayatına devam ediyorlar benim ise içimde ne yangınlar kopuyor ailem bile bilmiyor durumumu

İnanın bilemeyiz kimin ne çektiğini. Bana da dışardan bakan kimse bu kızda ileri seviye anksiyete var, hastalık hastası demez. Rabbim dermansız dertlerden korusun. Her şeyin bir ilacı var Allah'ın izniyle

İnanın bilemeyiz kimin ne çektiğini. Bana da dışardan bakan kimse bu kızda ileri seviye anksiyete var, hastalık hastası demez. Rabbim dermansız dertlerden korusun. Her şeyin bir ilacı var Allah'ın izniyle
Amin canımAllah yardımcımız olsun.Bizlerinde en büyük derdi bu olur inşallah. İzzet Güllü’nün YouTube da bu konu ile ilgili videoları var ben henüz izlemedim ama birçok kişinin paylaşımını gördüm çok faydalı diye bilgisi olan var mı ya da izleyip yarar gören

Ben kendisinden bir fayda göremedim açıkçası. Ama inşallah size şifa olur

Sabahtan beri çok kötüyüm ilaç kullanmama rağmen yalnızım da nasıl atlatacağım hiç gücüm yok çok çaresizim çocuğuma bile gücüm yetmiyor aynı şeyleri yaşamak beni çok yordu keşke evlenmeseydim diyorum bu kadar acizken nasıl evlilik gibi bir sorumluluk aldım ben

Bence ilaçların dozunu arttırmak üzere gidin ve durumunuz varsa psikoterapiye başlayın. Anksiyete bir kaygı bozukluğu olduğu için asıl yapılması gereken düşünceleri değiştirmek bunu da ilaçlar değil terapiler sağlar. Çocuğunuza bakabilecek kimse yok mu? En azından siz toparlanma kadar

Kaynanam var ama beni anlamazlar üstelik kendince yaptığı yorumlarla beni daha da hasta yaparlar biliyorum maalesef durumum yok özel hasteneler çok pahalı devlet hastanelerinde terapi oluyor mu yoksa beş dakika dinleyip ilaç yazıp gönderiyorlar mı

Devlet Hastanesi'nde terapi gibi bir seçenek yok maalesef zaten terapi doktorların değil psikologların işi çoğunlukla. Bence ilaçların dozunu arttırmakla başlayın öncelikle. Yetersiz kalıyor belli ki. Sonra da online psikolog araştırın online seanslar daha uygun oluyor. Kendinize yalnız siz iyi gelebilirsiniz ben de çok farklı değilim inanın çok kaygılıyım ama kendimizi bırakamayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…