Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

alex ya da nd onların kesin sonuçlar verdiğini biliyor musunuz?siz yaptrıdınız mı da memnun kalmadınız yoksa duyduklarınızdan mı böyle diyorsunuz?

canım alexle yapıyorlar benim daha tek seans gittim tüylerim döküldü resmen ki düşün bıyık bile yaptırdım şimdi bişey kalmadı inanaılır gibi değil.ben bile bu kadar kısa sürede olacağını bilmezdim.

canım her aletin ilk seansına göre yorum yapmamak lazım bende mesela ıpl de ilkte ve ikincide dökülmem oldu hatta 3tede oldu ama 4te bana hiç olmamış gibi geliyor aslında en temizi resimlerini çekmek:)burayada konmzki kimin daha çok dökülmş diye:KK37:peki sizde çıkanların boyu nasıl kısa mı uzun mu

Benim 3.seansım bitti, kullanılan cihaz alex, ancak bu seanstan sonra kollarıma ve bıyık bölgesine nd-yag uygulanacak.. şimdilik durumdan memnunum. Tabi kesin bişi söylemek için seansları bitirmiş ve üzerinden en az 6 ay geçmiş olmalı. Benim yer yer tüylerim sarı olduğundan tamamen bitmeyeceğini biliyorum ama şu an seanslarımdan sonra diğer seansa gittiğim süre boyunca uzayanlara bakarak büyük bi kısmın bittiğini söyleyebilirim. Alex cihazı zaten fda onaylı bi cihazdır, alex ve nd-yag cihazlarının etkinliği kanıtlanmıştır.. İPL cihazlarınsa ağda yönteminin daha uzun süren versiyonu olduğu bilinmektedir, örneğin agdayla aldığımızda 3.haftada çıkıyor ya tüyler, tabi tüm tüyler aynı anda çıkmadığından daha az yumuşak çıkıyorlar. ancak bi süre agdayı bırakıp beklendiğinde eskisi gibi tüm tüylerin birden cıktıgını görüyoruz, IPL cihazlar da aynı mantıkla çalışıyor, tüyleri kökten yakıyor, yenileri de 1aydan sonra çıkmaya başlıyor, tabi tüm tüyler aynı anda çıkmadığından insanlar tüylerin azaldığını sanıyolar, halbuki seanslara ara verince ya da seasnlar bitince bir de bakıolar kıllar aynen oldğu gibi çıkıyor..

merhaba ...

konuya yeni katıldığım anda konu kapanmıştı
tekrar açıldığını tesadüfen gördümm..
sevindim açıkcası...

ankaradaaa kıllarındna kurtulmak isteyen oncaa güzel bayan varrr haksızlık edilmesin deilmii bizde öğrenelim enrde neler oluyorrrr:KK34::KK33:

bende alt bacak koltuk altı yüz için lazere gidenlerdenim..

3 senasta bacaklarım ve koltuk altım bitti...4 5 ty ancak kalmıştı saysan bölgelerdee..
ama tam senas parası istendiği içinnn sonraki seansa gitmedimm..

para göz olmanın bir mantığı yokktu bana gör üst bacağa ve bikini bölgesine tek senas gittiğimde o kıllarada atış istediğimde ayrı bölge gibi tam para istenince hem yaptığım yerden soğudum hemde kazıklandığımı düşündümkii yıllarca birçük müşterisini götürmüşümdürr...

yüz bölgesine gelincee belkide ilk lazere başlayan insnaımdır:))) ilk yeni yeni medyaya çıktığında duydum ve çankayada marmaramed yanlış hatırlamıyorsam başladımm fakat yüzümdeki kılları yaymaktan başka işe yaramadı...

ve tonla araştırmadan sonraa iğneli epilasyona başladımm..tabi iğneliye gelene kadar 7 8 senelik lazer maceram ve bolca extra kıl sahibi oldumm...

iğneli epilasyondada ilk başladığım yerr etkili ama yara berem çok oldu..oradan başka eyre geçtim ordada eli ağırdı..

şimdi başka bir yere gidiyorummm ve çok memnunummm ne yara ne bere birde eli hızlı işinin ehli...yüzümde sadecee ayva tüyü denenler kaldı belirgin olanlar birkaç tanee...onlarındaa bu seanstan sonra biteceğinden eminim...

lazerde alex cihazı kullanıldı oonuda belirteyimm..

yüz için lazere gidip boşuna paranızı heba etmeyin bencee...

bende kol için çözüm arıyorum şimdi ....iğneli çokk uzun süreceğinden tek senası en az 3 saat iğneliye girmiyorumm...

lazerdee sonuç alan yok oyüzden lazerdende korkyorum ama birinden benim kollarımd açok etkili oldu emsajını sabırsızlıkla bekliyorumm...tek derdim kollar kaldı onuda halledersem bundan iyi şamda kaysı:KK33::KK33:

Kol için tek çözüm iğneli canım. Benim belli belirsiz çok az kaldı. Yaz dönemi dokunmucam onlarada. Sonbaharda 1 seansta bitiririm onları da. Herkese kılsız tüysüz günler..:KK34:

incir sen nasılsınn hala edayamı gidiyorsun ben iki yer değiştirdim cnmm şimdikinden çok menunummm evet olabilirde zamanım okadar boll deil saatlerce o koltukta otracak akdar:KK34:

Evet canım ben halen Edaya gidiyorum. Takip ediyorum seni :KK9: Güzel tecrübelerini paylaştığın için sağol. Eminim ki pek çok kişi için faydalı bilgiler veriyorsun burada. :KK16: Şu epilasyona verdiğimiz paralarla kandimize araba alırdık valla.. Neyseki bu serüvenin sonuna geldim .

Son düzenleme:
Evet canım ben halen Edaya gidiyorum. Takip ediyorum seni :KK9: Güzel tecrübelerini paylaştığın için sağol. Eminim ki pek çok kişi için faydalı bilgiler veriyorsun burada. :KK16: Şu epilasyona verdiğimiz paralarla kandimize araba alırdık valla.. Neyseki bu serüvenin sonuna geldim .

maşallah canım maşallah kurtuldunn bende kurtuldum sayılırr yolun yarısına geldimm...:KK34:

kızlarburda merkez ismi vermek yasakmıs ama birbirmize özel msj yolluyla yardım etsek olur mu? bende simdi iyi temiz bir merkez arastırıyorum merkezinden ve sonucundan memnun kalan arkadaslar bana ozelden msj atabilirlermi acaba? cok coook tesekkur edecegim onlara..

Dediğim yer alexmiş canım.. 450den baslıyomus tüm vucüt indirim varmıs kampanya yani.. 450den dşüyomus ücret ama düşünün tüm vücut bence süper.. ve müşteriside cokkk

merhaba bısey sorcam bu mesela kol fıyatı 150 yazıosunuz ..bu tek kol ıcın mı ıkı kol ıcın mı 150tl oluyor?

kizlar o temiz ve cok musterisi olan yerin ismini bende ozelden istiyorum:) 2seans bi merkezde baslamistim doktor yapiyordu ama genel tavirlarindan pek memnun olmadim. Daha sevimli bi yer bulursam degistiricem sanirim.

kizlar o temiz ve cok musterisi olan yerin ismini bende ozelden istiyorum:) 2seans bi merkezde baslamistim doktor yapiyordu ama genel tavirlarindan pek memnun olmadim. Daha sevimli bi yer bulursam degistiricem sanirim.

kızlar ben de bacaklarıma alexandrite lazer yaptırdım 2 seans.sanki biraz azaldı ama ankarada olmadığım için düzzenli gidemiyorum. lütfen alxandrte yapan önerebileceğiniz memnun kaldığınız bi yer varsa özelden msj atar mısınız gittiğim yeri değiştirmek istiyorum.... teşekkürler şimdiden

kızlar hadi beğendiğiniz merkezleri özelden mesaj atınnnn bizee. özellikle "ooohh gittim de kurtuldum bu kıl tüy işinden" diyen güzeeller nerdesiniz??

merhaba arkadaşlar. ben lazerli epilasyonu 2006 yılında yaptırdım ve 3-4 ayda tüylerimden tamamene yakın diyebileceğim bir oranda kurtuldum. tek tük siyah tüyler, bi de belirli bölgelerde sarı tüyler dışında tümü gitti. Şu an tüm vücudumdaki bu fazlalıklardan kurtulmak en fazla 10 dakikamı alıyor. Tekrar çıkıyor, artıyor diyenler bir yerde hata yapmış olabilirler.

ben kol ve koltuk altı için öncesinden sir ağda yaptırıyordum, dolayısıyla tüyler incelmişti, lazerde bu incelen tüyler gitmedi, yani koltuk altımda ve kollarımda ince ince tüyler hala duruyor, keşke hiç yaptırmasaydım %80-90 arası sonuç alırdım. tıpkı tüm bacak ve bikini bölgesindeki gibi...

bir de lazerde ben şöyle bir talihsizlik yaşadım. acı eşiğim yüksek olduğundan mıdır nedir, kadın yüksek ayar kullandı sanırım, vücudumda halka şeklinde bir sürü yanık oldu. puantiyeli gibi oldum, özellikle kollarım... kolumda halkalar olunca ben yüz bölgesi için cesaret edemedim. merkezin tavsiyesi ile 4-5 seans solaryuma girdim ama o da geçirmedi, yani solaryumda bronzlaşamadım, alerji oldum. artık benekli kalacağımı düşünürken, yaz tatilinde bronzlaşınca (2 günde) beneklerden de kurtuldum. bronzluk geçince halkalar tekrar gelmedi... şu an çok memnunum, her arkadaşıma, tanıdığıma tavsiye ediyorum.

fiyatına gelince ise, tüm kol, koltuk altı, tüm bacak ve bikini bölgesi için, 40 günde bir 1000 dolara yakın veriyordum. bu giderek azaldı tabii. toplamda 3000-4000 dolar arası bir para gitti. şu an fiyatlar nasıl hiç bilmiyorum. epilasyonla ilgili işim kalmadı çok şükür :)

arkadaşlar bikaç gün sonra 2. seansıma gidicem. ilk haftalar azadı gibi geliyordu, şimdi bi baktım da hiç azalmamış gibi geldi. sizde ilk seans sonunda nasıl olmuştu?

X