Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

arkadaşlar bikaç gün sonra 2. seansıma gidicem. ilk haftalar azadı gibi geliyordu, şimdi bi baktım da hiç azalmamış gibi geldi. sizde ilk seans sonunda nasıl olmuştu?

Canım ilk iki seansta öyle oluyor, asıl tam anlamıyla sonucu 3.seanstan sonra görüceksin. Bana da öyle geliyordu, seans sonrası baya azalmış gibi geliyodu, sonra geri çıkıyodu, ama şu an 3.seansımın üstünden 40 güne yakın zaman geçti, ve bence artık ben seanslara devam etmesem de olur, çünkü tek tük çıktılar, sadece genitalde kaldı biraz, o da üst üste iki seansımın kontrol seansları regl dönemimie denk geldiği için öyle oldu malesef. Son bi seans daha gidicem ben düğünüm öncesi, ondan sonra bi 3-4 ay gitmemeyi düşünüyorum, toptan bi görücem o zaman yaz sonuna kadar, duruma göre 1 seans daha gidip 5 seansla bitiricem işi inşallah :)

merhabalar ben koluma yaptırmayı dusunuyorum.Tüylerim sıyah ve beyaz tenlıyım.Internette kımı yerde alex in tuyleri ıncelttıgı tamamen yok etmedıgı yazıyor.Kimi yerde alex ın en etkılı oldugunu yazıyor.Np-yag fotona lazeri dusunuyorum .Sizce hangısı daha etkılı .Lutfen deneyim sahibi kısıler yol gosterırse sevınırım. :KK30:

beyaz tende siyah tüye en etkili alextir canım

Canım ilk iki seansta öyle oluyor, asıl tam anlamıyla sonucu 3.seanstan sonra görüceksin. Bana da öyle geliyordu, seans sonrası baya azalmış gibi geliyodu, sonra geri çıkıyodu, ama şu an 3.seansımın üstünden 40 güne yakın zaman geçti, ve bence artık ben seanslara devam etmesem de olur, çünkü tek tük çıktılar, sadece genitalde kaldı biraz, o da üst üste iki seansımın kontrol seansları regl dönemimie denk geldiği için öyle oldu malesef. Son bi seans daha gidicem ben düğünüm öncesi, ondan sonra bi 3-4 ay gitmemeyi düşünüyorum, toptan bi görücem o zaman yaz sonuna kadar, duruma göre 1 seans daha gidip 5 seansla bitiricem işi inşallah :)

ay canııım ilk önce düğünün için tebrik etmek istiyorum. Allah mesut etsin bi ömür boyu :KK71: :KK64:
senin 3. seansının üzerinden bile 40 gün mü geçtiii.... off zaman ne hızlı akıyor.... tek tük çıktılar o da genitalde diyorsun, bacaklar da bitti gibi yani? senin bacaklardaki tüylerin rengi nasıl? benim üst bacaklar sarıya yakın. acaba etkili olmaz mı diyorum.
inşallah 5 seansta bitirirsin işi canım. 4. seansından sonra epey bi çıkmaz benim tahminimce de. 5. seanstan sonra da hiç gerek kalmaz belki de. hadi bakalım canım büyük geçmiş olsun sana şimdiden. darısı hepimizin başına :KK54:

ay canııım ilk önce düğünün için tebrik etmek istiyorum. Allah mesut etsin bi ömür boyu :KK71: :KK64:
senin 3. seansının üzerinden bile 40 gün mü geçtiii.... off zaman ne hızlı akıyor.... tek tük çıktılar o da genitalde diyorsun, bacaklar da bitti gibi yani? senin bacaklardaki tüylerin rengi nasıl? benim üst bacaklar sarıya yakın. acaba etkili olmaz mı diyorum.
inşallah 5 seansta bitirirsin işi canım. 4. seansından sonra epey bi çıkmaz benim tahminimce de. 5. seanstan sonra da hiç gerek kalmaz belki de. hadi bakalım canım büyük geçmiş olsun sana şimdiden. darısı hepimizin başına :KK54:

Benim alt bacakların rengi koyu, ama simsiyah da değil hani ötle, üst bacakların da iç kısımları koyu, diğer yrleri sarı sarı, oralara etki etmiyor sanıyorum ki, zaten şu an o sarı kıllar bile görünmüyoe inan ki, çok memnunum durumdan, seanslara başlamadan önce de hep jilset kullandım 1 yıla yakın, ama sarı olan kılların hiç biri de ne koyulaştı ne de kalınlaştı, aynen oldukları gibi duruyorlar, yani jiletin koyulaştırdığı kalınlaştırdığına inanmıyorum doğrusu :KK70: yanımda olsaydın bi gösterirdim bacaklarımı :KK70: seansımdan beri hiç kısaltma işlemi bile yapmadım, pürüssüzüm şu an yani :KK70: Maşallah deyim, Allah tüm bayanları kıl derdinden kurtarsın :KK70:

Güzel dileklerin için de ayrıca teşekkür ederim, öpüldün :)

Canım sen de açtın konuyu layboldun ortalardan, çok başıboş kaldı buralar, olmaz ki ama :):):)

ya haklısın canım yaa :KK43:(( ama sen sorumluluk sahibi bir eğitimci olduğun için, bu konuda da artık iyice uzmanlaşmış biri olarak çok güzel bilgiler veriyorsun çok tşk ederiz sana canımmm :KK9:

ben yaptırıyorum hiç olmuyor valla :KK70: yara ve kabuk hiç olmadı kızarıklık da en fazla 2 saate geçiyor
lazerde de böyle iyi bir yer bulsam gidicem ama işte :S

bende iğneli epilasyon yaptırmayı dusunuyorum ve ii bi merkez arıyorum.. özelden mesaj atamıyorum bana nereye gıttıgınızı ozelden mesaj atarsanız cok sevinirim:)

canım gittiğim yeri özeline mj atarım.eşim çok iyi sonuç aldı,estetisyen yapıyor lazeri ama baya faal biryer olduğu için kendilerini baya iyi geliştirmişler diyebilirim.eşim çok bakımlıdır,4 ay öncede saç ektirdi:KK1::KK1: teknolojiyi sonuna kadar kullanıyor,bende ondan özendim, kızdım kendime hatta:)
bu arada baya kişiye tavsiye etti burayı eğer ankaradaysan tavsiye ederim sanada canım...

Bana da nereye gittiğinizi özelden mesaj atarsanız cok sevinirim:)

Benim alt bacakların rengi koyu, ama simsiyah da değil hani ötle, üst bacakların da iç kısımları koyu, diğer yrleri sarı sarı, oralara etki etmiyor sanıyorum ki, zaten şu an o sarı kıllar bile görünmüyoe inan ki, çok memnunum durumdan, seanslara başlamadan önce de hep jilset kullandım 1 yıla yakın, ama sarı olan kılların hiç biri de ne koyulaştı ne de kalınlaştı, aynen oldukları gibi duruyorlar, yani jiletin koyulaştırdığı kalınlaştırdığına inanmıyorum doğrusu :KK70: yanımda olsaydın bi gösterirdim bacaklarımı :KK70: seansımdan beri hiç kısaltma işlemi bile yapmadım, pürüssüzüm şu an yani :KK70: Maşallah deyim, Allah tüm bayanları kıl derdinden kurtarsın :KK70:

Güzel dileklerin için de ayrıca teşekkür ederim, öpüldün :)

hayırlı olsun allah bir yastıkta kocatsın :) Nereye gıttıgınızı merak ettım memnun musunuz bırde kol fıyatı kac acaba ? :nazar:

hayırlı olsun allah bir yastıkta kocatsın :) Nereye gıttıgınızı merak ettım memnun musunuz bırde kol fıyatı kac acaba ? :nazar:

Teşekkür ederimm, Allah herkese nasib etsin.. Ben gittiğim yerden çok ama çok memnunum.. Soran herkese de tavsiye ediyorum, zaten kullandıkları cihaz da en yeni olan cihazlardan,hatta sanıyorum ki Ank'da iki yerde varmış.. Kollar seansı 150 lira diye biliyorum, ama ne kadar doğrudur bilemiyorum çünkü ben tüm vücut gidiyorum..

Teşekkür ederimm, Allah herkese nasib etsin.. Ben gittiğim yerden çok ama çok memnunum.. Soran herkese de tavsiye ediyorum, zaten kullandıkları cihaz da en yeni olan cihazlardan,hatta sanıyorum ki Ank'da iki yerde varmış.. Kollar seansı 150 lira diye biliyorum, ama ne kadar doğrudur bilemiyorum çünkü ben tüm vücut gidiyorum..

canım sana zahmet gittiğin yerin ismini özelden atarmısın? neticede 3 seanstır gitmişsin temizliği güvenilirliği senin açından kesin...

Son düzenleme:
Bana da ozelden adını yazar mısınız? Hangi semtte peki ? Siz tum vucuda nekadar verıorsunuz pekı ?

Son düzenleme:

teşekkür ederim canım...

ya bende çok muzdaribim bu konuda. banada özelden mj atarsanız cok sevınırım. sımdıden tesekkurler

merhaba , ben de Ankara'da güvenilir ve memnun kalınmış bir yer arayışındayım
lütfen bana da yer isimlerini ve yerlerini mesaj atar mısınız? bu hafta başlamayı planlıyorum

ssule07 , pippi , cesurr , teknolog özellikle siz kızlar sanırım hepiniz memnunsunuz :KK62:

Merhaba kızlar, ben gittiğim yerin ismini soran arkadaşlara özelden atmaya çalıştım, unuttuklarım varsa tekrar dönerlerse bilgi verebilirim..

X