Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

cesurr canım bana da ismini özel mesaj olarak atarsan çok sevinirim.
kaç zamandır ankara'da iyi bir lazer merkezi arıyorum. güvenebileceğim bir yer bulur bulmaz başlayacağım. ben de öncelikli olarak bacaklarımı düşünüyorum :KK61: memnun kalırsam ilerde yüz ve genital için de gidebilirim belki. :KK64::KK64:

cesur buradaki lazeri uygulayanlar uzman doktor mu ? Bırde rötüş seansı yapıolar mı her seanstan sonra ?

canım sağlık bakanlığının bildirisine uygun çalıştıklarını düşünüyorum çünkü çok merkezi biryer doktorları illaki var ama estetisyenler yapıyor bu işi,ama öyle baştan savma yapmadı yani dikkatli bir şekilde uğraştı.
kontrol seansı yok,cünkü o aşamada bir etkisinin olmayacağını söylüyorlar,kıl kökünün dökülüp tekrar uzaması için zaman gerekliymiş.

bazı kıllar lazere gelmedıgı ıcın kontrol seansı yapılıyor bazı yerlerde ondan sordum.Ben sıtesıne baktım bunyelerınde uzman doktor var ama seanslara o gırmıyor mu yoksa sıze mı o denk dusmedı

bazı kıllar lazere gelmedıgı ıcın kontrol seansı yapılıyor bazı yerlerde ondan sordum.Ben sıtesıne baktım bunyelerınde uzman doktor var ama seanslara o gırmıyor mu yoksa sıze mı o denk dusmedı

canım başlamadan öncede tüyerinin hepsinin çıkmasını bekle ki makine görsün hepsini,o da önemliii.

ben de yarın bacak ve genıtal 3. seans gıdıyorum hayırlısı bakalım

koltuk altına da atıs yapacaklar onun seansı oldu bayaa ama gıttıgımde yanında hedıyesı gıbı bı atıs yapıyorlar (ayrıyeten para odemıyorum)

bu arada benım kendı fıkrım ama kontrol seansı sart (lazer sonrasında 7ıla 12 gun arasında) 12. gunden sonra hıc bır ıse yaramıyor (mus)

yesa pekı sızın gıttıgınız yerde uygulayan kim =? ben uzman doktor ıstıyorum bu tarz bı yer yok mu ?Özel hastane falanda olabılır ama ben bulamadım .Genelde gusellık merkezleri falan cıkıyor.Cogu yerde insanlari sömurme amaclı kurulmus yerler.

Cesurr özelden mesajın için teşekkürler.. Ben de kızılayda bir yere gidiyorum.. Aynı yer mi diye merak etmiştim.. Ben şu an için kendi yerimden memnunum ama ilerde ne olur bilinmez. Çünkü henüz bir seans bir kontrole gittim. İlerde biterse burdan paylaşırım..

merhaba arkadaslar bugun 3uncu seansima gittim (genital alt bacak koltuk alti) 12 gun sonra da kontrol seasima gitcem

bana bu sefer dedi ki ciktikca gel- 40gunde bir gidiyordum normalde - sizlerde durum nasil acaba

ya kızlar bende burda bi yerle gorustum bitene kadar tum vucut(tum bacak,kol altı,genital,bel,gobek,kol) 1300 tl dedi ama kullandıkları makina ıpl miş burdaki yorumları okuyunca kafam karıstı ne yapsamki??

merhaba kızlar, ben de lazer yaptırmak istiyorum ancak bu konuda çok fazla bilgim yok. Memnun kalanlar nerede yaptırdığınızı, fiyatını ve hangi aleti kullandığını özelden mesaj atabilir misiniz? :KK16:

kızlar Ankara kolejde buse güzellik var tüm vücut 450ytl ye düşmüş. kampanya var bende oraya gidiorm süper bi alet. azaldı bnmki bi görüşün derm.

Arkadaşlar kontrol seansının mantığı normal seans sırasında atış yapılmayan atlanan yerlerin tekrar geçilmesini sağlamaktır, Alex cihazında aynı bölgeye atış yapmak riskli olduğundan üst üste aynı yerlerden geçilmez ve atlanmış olması olası olan bölgeler için kontrol seansı şarttır. Ancak nd-yag cihazlarında cihazın kendisi zaten atış yapılmış bölgeleri tanıdığından, aynı bölgelerden üst üste geçilse dahi atış yapılan yerleri atlar, anca arada unutulan bölgelere tekrar atış yapar, bu yüzden o cihazlarda kontrol seansının yapılmasına gerek kalmaz..

Yani eğer merkezinizde alex kullanılıyorsa sizin iyiliğiniz ve seans sayılarınızın daha az olması için mutlaka kontrol seansı isteyin, bu sizin hakkınızdır.. Ancak merkezinizim kullandığı cihaz nd-yag ise zaten kontrol seansına ihtiyaç yoktur..

Benim de 3.seansım bitti, kol altı, tüm kol, tüm bacak, genital ve bıyık bölgeleri için gidiyorum.. Gayet de memnunum gittiğim yerden, kullandıkları cihaz da epicare duo diye geçiyor, ankda sanırım sadece bu merkezde var. Hem alex hem de nd-yag aynı cihaz üzeride..

kızlar bende 4.seansıma gittim fakat anlamadığım noktalar var ben hiç kontrol seansına gitmedim ama düzenli gidiyorum 30 35 gün oluyor aralarında 3.seansımdan sonra çok güzel dökülmem oldu ama 4.seansımdna sonra olmadı 18mayısta gitmiştim yani az bir süre mi dökülme olması için acaba?ve 3.seansımdan sonra çok kıl çıkmamıştı ama 4.seansımda çıktı epey yani sevinsem mi üzülsem mi ne demek bu bilemedim ve ben seans bittikten sonra diğer seans olana kadar almıyorum almam gerekir mi?ve eskiden boyları uzarken kılların şimdi kısacık kalıyolar o neden oluyo acaba bilen var mı?ve ben tunalıda bir yere gidiyorum tunalıda gidenler varsa özelden msj atarlarsa belki aynı yere gidiyoruzdur

kızlar bende 4.seansıma gittim fakat anlamadığım noktalar var ben hiç kontrol seansına gitmedim ama düzenli gidiyorum 30 35 gün oluyor aralarında 3.seansımdan sonra çok güzel dökülmem oldu ama 4.seansımdna sonra olmadı 18mayısta gitmiştim yani az bir süre mi dökülme olması için acaba?ve 3.seansımdan sonra çok kıl çıkmamıştı ama 4.seansımda çıktı epey yani sevinsem mi üzülsem mi ne demek bu bilemedim ve ben seans bittikten sonra diğer seans olana kadar almıyorum almam gerekir mi?ve eskiden boyları uzarken kılların şimdi kısacık kalıyolar o neden oluyo acaba bilen var mı?ve ben tunalıda bir yere gidiyorum tunalıda gidenler varsa özelden msj atarlarsa belki aynı yere gidiyoruzdur

kullanılan cihaz hangisi peki?

şu an adını hatırlamıyorum ama jelli yapılıyor birde değiştirmişti benimkini yapan kişi ben açık tenliyim ve siyah yer yerde sarı tüylerim var yani başta kalın olanlar inceldi ama dökülme bana göre çok olmadı ama yapan kişi bitmiş nerdeyse seninki diyor beni mi yiyor anlamadımki:KK70:makinede ıpl sanırım ama hiç emin değilim alex değil ama

şu an adını hatırlamıyorum ama jelli yapılıyor birde değiştirmişti benimkini yapan kişi ben açık tenliyim ve siyah yer yerde sarı tüylerim var yani başta kalın olanlar inceldi ama dökülme bana göre çok olmadı ama yapan kişi bitmiş nerdeyse seninki diyor beni mi yiyor anlamadımki:KK70:makinede ıpl sanırım ama hiç emin değilim alex değil ama

Çok üzgünüm ama malesef kandırılıyorsun.. Çünkü IPL cihazlar gerçek lazer değildir.. İstersen internet üzerinden araştırıp sen de öğrenebilirsin, IPL modern ağda olarak bilinir ve asla ama asla kalıcı sonuçlar vermez, uygulayan kişinin uzmanlığına göre de çok ciddi yanıklar ve kalıcı lekeler oluşturma riski de çok büyüktür..

X