Ankaradan arkadaş olalım

Merhaba kızlar buraya yeni üye oldum. 24 yaşındayım, muhendisim, ankarada yaşıyorum. Üye olurken sorunlarimi paylasabilecegim, eglenebilecegim güzel arkadaşlıklar umdum. Aslında arkadaşım yok diyemem. Arkadasimda sevgilim de var ama bazen arkadasliktan öteye gitmiyor ilişkiler :KK43: siz de böyle dusunuyorsaniz güzel arkadaşlıklar kuralım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

2 ay sonra kırıkkaleye geliyorum :KK1: evlilik nedeni ile. en yakın arkadaşımı dostumu sırdaşımı burda bırakıyorum :KK5: kırıkkaleden arkadaş istiyosanız neden olmasın :KK1: bende muhasebeciyim :KK1:

Son düzenleme:
2 ay sonra kırıkkaleye geliyorum :KK1: evlilik nedeni ile. en yakın arkadaşımı dostumu sırdaşımı burda bırakıyorum :KK5: kırıkkaleden arkadaş istiyosanız neden olmasın :KK1: bende muhasebeciyim :KK1:

Kirikkaleye de bazen gidip gelirim . Tanisalim canım çok memnun olurum hoşgeldin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kırıkkale mii ıyy kırıkkaleliler çok anacı olur senin ki nasıl benimki öyleydi yani halada öyle

Selamlar.ben istanbul bahcelievlerden.ama ankarada okudum.gazi universitesi.ankaranin onemi benim icin baskadir.kizilayi,tandogani,bahcelievleri,7.cadde,kugulu park,sinemalari.off off o guzel ogrencilik yillarima gittim.ne guzeldi o arkadasliklar.ben yildirim beyazitta serife baci yurdu vardi.orda dort sene kaldim.oda arkadaslarimi hepsini cok ozledim.simdi oyle arkadaslik yok.bulmak da cok zor.bak beni ankaralilar nerden nereye goturdunuz.

X