Ankara'daki Falcılar

Kızlar ankarada falci kalmadi artık bunu kabul edelim orta karar olanlarda bizi bildikleri için otomatige bağladılar artık.istanbulda telefonla baktırcagimiz iyi biri yok mu? Ordaki forumada bakıyorum ama orası burdanda karışık :)

Telefon olayı bana cok mantıklı gelmiyor ya. Yuzyuze daha iyi gibi ^^ gerci yuzyuze olanlarda elimizde patladı o ayrı meseleeeee.....

canım sakın tuçeye gitme tamamen beyin okuma.
öneri olarak cidan da figen var fena değil. bir de be be kafe de arvaa hanım var. o baya iyi söylediklerinin bazılarını yaşadım.

Cok tesekkurler canım. İyi ki söyledin.Yoksa gitmeyi düşünmüştüm. Figen'e çok uzun zaman önce baktırmıştım. Demek ki arada doğum yapmış. Uzun zaman gitmediğim anlaşılıyor :) Dediklerini hatırlamıyorum gerçi ama düşük beklenti ve az para tercihimdir. Yakınlarda giderim o zaman. Bakalım durumu nasıl değerlendiriyor ? Bir de aklıma gelmişken rengarenk kafede Nihal hanım var. Bir-iki kere baktırmıştım. Bana "an"dan ziyade uzun vadeli gelecekle ilgili şeyler söylediğini hatırlıyorum; onun için çıktı ya da çıkmadı gibi bir değerlendirme yapamayacağım. Ancak oldukça pozitif biri. Karşısındaki kişiyi yormuyor. Denenebilir diye düşünüyorum. Fiyatı da makul. Ben sadece kahve baktırmıştım. Tarotta başarılı mı, bilmiyorum.

canım başka önerilerin olursa paylaş lütfen . böylece iyi birini bulabiliriz.

canım başka önerilerin olursa paylaş lütfen . böylece iyi birini bulabiliriz.

Tamam Elimden geleni yaparım. Falcı bulma konusunda başarılı olduğum söylenemez. Ben de forumdan takip ederek deniyorum. Pekçok kişinin ismi geçti.İçlerinde gitmediklerim de var. Ancak geriye dönüp baktığımda işte bu diyeceğim ismin olmadığını anladım. İyi baktığını düşündüklerim zaman içinde başarısız oldular. Dikkatimi çeken bir isim olursa paylaşırım :)

cnm ben dun ıstanbullu bı arkadasımın tavsıyesı ıle yigit die birine telefonda baktırdım suya bakıyo ve anı cok ıyı bılıyo bence 10 yada 15 dkka baktı 50 tlye bakıyor telde baktırmak ıstersen yıgıtı denıyebılırsın :) baktırıncada yorumlarını paylasırsın ama sana kalmıss bende arva dıe bayanı denemek ıstıyorum bakalım

canım sakın tuçeye gitme tamamen beyin okuma.
öneri olarak cidan da figen var fena değil. bir de be be kafe de arvaa hanım var. o baya iyi söylediklerinin bazılarını yaşadım.
cnm benım sana sorum arva kotu olaylardandamı bahsediyor yanı sana kotu dedıgı bısey mı cıktı acaba

ben de bakıyorum canım birşeyler olursa paylaşırız.

cnm benım sana sorum arva kotu olaylardandamı bahsediyor yanı sana kotu dedıgı bısey mı cıktı acaba
aslında arvaa hanım olması gerekeni söylüyor. yani iyi olanlarıda kötü olanları da söylüyor.ama düşününce haklı olduğunu görüyorsun.

bahçelideki kadriye (kızılaya geçmiş sanırım) nin telefonunu bilen bana mesajla iletebilir mi bir arkadaşım çok methetti merak ettim baktırmayı düşünüyorum

Arva hanima iki sene onc egittim ilk başta hic begnmemistim bana numarasini da vermişti ama arkasından baya konustmustum kadincagizin bi sene sonra düşünürken farkettim onun dediğinin olduğunu . fal çok aciklayici değildi gibi hatirliyorum sorulara gore gitmistik ama sonuçta dedikleri cikti . o an begenmemistm oradan cikip Kosa Kosa falci aradim başka ortaköy cafe denk gelmişti girdim yildiizn yerine askin hanim vardi o anda onu çok Sevmiştim adimi falan kendi bildi baya isabetli gelmişti ama onun dedikleri olmadi. Gecen aylarda arvaya tekrar gideyim dedim cafe kapaliydi sonra da gidemedim bida oyuzden arva hakkında net bi şey söyleymicem

inan bana bugün düşündükçe bana da en iyi o gibi geliyor. yalnız kendiyle ilgili sallıyor. ben bu yüzden bırakmıştım.

"kd140207, post: 36778255, member: 618252"]inan bana bugün düşündükçe bana da en iyi o gibi geliyor. yalnız kendiyle ilgili sallıyor. ben bu yüzden bırakmıştım.[/QUOTE]
Haftaya gelicem bakalim tekrar denerim olmazsa :)

"kd140207, post: 36778255, member: 618252"]inan bana bugün düşündükçe bana da en iyi o gibi geliyor. yalnız kendiyle ilgili sallıyor. ben bu yüzden bırakmıştım.
Haftaya gelicem bakalim tekrar denerim olmazsa :)[/QUOTE]
bir dene bakalım .valla bende biraz daha bekleyip bir gitmeyi düşünüyorum.

Burada bir arkds sağolsun numara sini verdi nur ablayi buldmmm. Evi keçiörendeymis evinde bakiyormus
canım bu nur ablayla ilgili bilgi alabilir miyim? bir de mümkünse telefonunu alabilir miyim?

[QUOTEnur post: 36782755, member: 618252"]canım bu nur ablayla ilgili bilgi alabilir miyim? bir de mümkünse telefonunu alabilir miyim?[/QUOTE]
Canim nur emirgan cafede calisiyordu ayrilmisti ben çok begniyordum telini ozelden atiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…