Ankara'daki Falcılar

O iki kardese gitme hatasini bende yapmistin cnmm. Korkunc bir faldi

QE="kd140207, post:idi. 36. 793897, member: 618252"]AYRICA NE İLGİNÇTİR Kİ RUKİYE HANIMIN DEDİĞİ GİBİ OLDU OLAY BİLGİNİZE.[/QUOTE]
RujuKiye eskiden cok iyIdi Sindu kisa bakiyorr

turuncu da ki zeynep i biliyor musunz kızlar
ya da birgül ü
ama bir gül nerede bilmiyorum evim cafede ve taynatta çalışmıştı

turuncudakiler çok ta iyi değil gibi. ben orada yıldız hanıma gitmiştim. ama çok pahallı iki kelime söylüyor. enerjisi çok iyi 60 tl kesinlikle etmez. bence başka yere git. çünki orada öyle derin bir falcı yok.
bir de ben haftaya nur hanımı deneyeceğim. iyi olursa buradan yazarım.

valla kızlar hiç vermediysem şu 1 yılda en az 2- 3 bin verdim. falcılara . inşallah adam gibi bir falcımız olur da hepimiz dönem dönem ona danışırız.

bir de şu nura gidersem iyi olup olmadığına göre sen de gidersin gerçi suyu biraz pahallı ama iyi olsun da 100tl istiyor .bakalım.

Benim arkadaslarim bahcelide su diye birine baktirmislar. Olumlu konusmus genelde ama arayacak dedigi kisi aksam aramis. Gidelim dediler kk ya sormadan gitmem dedim. Bilenimiz duyanimiz var mi ?

Benim arkadaslarim bahcelide su diye birine baktirmislar. Olumlu konusmus genelde ama arayacak dedigi kisi aksam aramis. Gidelim dediler kk ya sormadan gitmem dedim. Bilenimiz duyanimiz var mi ?

Medyum Su diye gecien hatun,tek kelime bilmiyor, falla alakasi yok. Sallayip tutturmustur. Biz 2 arkadas eglencesine gitmistik , verdigimiz paralara acidik.

hiç duymadım ama duyan varsa bilgi istiyoruz.

hadi ya budamı fos

Valla ben gideli 2 yil olmustur, hemen yazayim muhabbeti :

S: Sevgilin var mi?
Ben: Yok valla
S: Aaaaaaaaaa, neden yok?
..
.
.
.
.
Neyse tarot muydu, baska bir deste miydi, alyans/gelinlikli kadin karti geldi. Zaten kartlari tek tek cekiyor, kartlarin anlamlarina gore bir seyler soyluyor.

Su: Sen bu adamla evleniceksin.

O an ck mutlu oldum ama sonra yalan oldu tabi.

Su nun falla /falcilikla alakasi yok, geciniz.

turuncu da ki zeynep i biliyor musunz kızlar
ya da birgül ü
ama bir gül nerede bilmiyorum evim cafede ve taynatta çalışmıştı
Zeynepin eskiden beri müsterisiyim. Taaa evim cafede bakıyordu. Yeni gelmis turuncuya. Eskiden iyiydi. Ama suan sadece an'ı ve gecmisi biliyor. Gelecek cıkartamadı. Acıkcası gecmisini ve anını herkes biliyor. Bize gelecek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…